Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Ale na niego nie opłaca się tak stawiać, jak na Pedriego, bo to emeryt, a nie przyszłość naszej pomocy.
1
@PatrychoO No to już zależy tylko od jego zdrowia. My niestety nie mamy na to wpływu. Może jestem naiwny, ale wierzę, że wszystko się ułoży i Dembuś nie będzie aż tak podatny na kontuzje.
0
Tak się zastanawiałem czy jak Dembele wróci i powiedzmy będzie "zdrowy" na dłuższą metę, to czy z Ansu, zamiast zmiennika Ousmana, Setien/Pimienta/Xavi będzie chciał zrobić dziewiątkę na lata, która zastąpi Luisa (oczywiście jeśli nie kupią Lautaro). Myślicie, że takie coś może mieć miejsce, czy raczej Fati to jest typowy skrzydłowy, a nie dziewiątka? Ma dobre wykończenie, w grze głową daje rade, więc czemu nie :D Lubię gdybać :D
2
@okiemtypera_lucaxx95 Moim zdaniem nawet jeśli nic nie wygra, to powinien zostać na następny sezon. Uważam, że należy mu się porządna szansa, czyli rozpoczęcie presezonu z klubem i poprowadzenie go od początku sezonu, a nie od połowy.
0
@marcin62 Kawa, świeże powietrze i jakoś to będzie :D
2
@Coutinho007 XDD Uwielbiam te Twoje avatary :D
0
@Hushovt Na wymienienie się perspektywicznym piłkarzem za emeryta też miał nie być tak głupi.
0
@daniel32778 Proszę, nie mieszaj polityki z piłką.
0
@MichVeB A mi on nie siada i nigdy nie siadał. Nie mój klimat.
0
@DaPi A w Polsce:
0
@barteq Jak ma zagrać cały mecz, jak mamy obsadzony środek obrony - Lenglet i Pique. Nie wiem jaki obrońca by wygryzł Lengleta. A odnośnie Todibo; oceniasz go po jednym meczu z Interem? Oglądałeś w tym sezonie Schalke?
0
@barteq Ostatnio ładnie grał. Nie oceniaj go po jednym meczu.
1
Klemą żółtą dostał to schodzi.
0
@barteq Może masz rację, bo ta seria bez gola, może być dołująca.
0
@Elosek Z tego co napisałeś, wywnioskowałem, że chodzi Ci o to, że się kończy. Jak pisałem, moim zdaniem powodem między innymi niedokładności jest pandemia, i jestem pewny, że Leo poprawi się w tych aspektach. Pozdro :D
0
@barteq To, że się kończy było do innego użytkownika, a nie do Ciebie mordo.
Swoją drogą, to czy zauważyłeś, że w tym sezonie straty, niedokładność czy słaba celność; nastąpiło to wszystko po pandemii? Nie zapominajmy też, że Leo na początku sezonu miał kontuzję. Jestem pewny, że w następnym sezonie, jeżeli ominą go urazy, będziemy się cieszyć jego grą. A Napoli nie możemy lekceważyć, więc ja też się trochę martwię. Ale nie formą Leo, a całym zespołem.
3
@Elosek Ta, Messi się kończy xD Co ty gadasz, zobacz na jego statystyki, wciąż bije rekordy. To że mu się rozregulował celownik po pandemii, tego nie zmienia.
6
@barteq Jeżeli chodzi o formę strzelecką po pandemii, to masz rację. Ale jeżeli chodzi o formę ogólną, to mimo, że nie jest to najlepsza wersja Leo, to i tak jest kosmiczny poziom.
0
@Firestone Griezmann nieskuteczny, Alba niewidoczny.
0
@sebo939 Nie przesadzaj. Alba po pandemii: 3 asysty, 1 gol. Jest w formie. To, że przez 30 minut był niewidoczny, tego nie zmienia.
0
@mekston Wg. Transfermarkt ma 20, nie licząc tego meczu. Ale tam chyba dają asystę np. za wywalczenie karnego.
0
@MichVeB Ja też. Ale ze względu na styl gry, a nie umiejętności.
0
Semedo już 2 kluczowe podania.
1
Spokojnie, prawa noga. Z lewej potrafi ładować okienka z poza pola, co pokazywał. To dopiero 20 minuta meczu.
0
Vidal dzisiaj hattrick coś czuję :D
2
Messi kolejna asysta :D
0
Arturooooooooooooo
1
@Tomek_TF Nie no, żartuje.
0
Griezmann jest do zmiany.
3
Semedo mógł mieć asystę. Szkoda.