Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Napisałeś o napluciu na klub. Za naplucie uważam między innymi odejście bez wcześniejszego ostrzeżenia klubu.
0
@Mario96w Ta, odszedł, bo mu się Bartomeu nie podobał.
2
@Szpenser Uwielbiam tę bramkę Leo :D
0
@Pilka_jest_okragla Może być, że wszystko co napisałeś jest prawdą.
21
@amanter Jak nie bardzo, jak powiedział dokładnie to samo po meczu.
0
@CalcioFan Ale to nawet ktoś kto niekoniecznie interesuje się Barceloną by ogarnął, że coś jest nie tak ze statystyką CDR. A on jest komentatorem, ekspertem.
0
@ObiektywnyKibic121 Nie napisałem, że Neymar to nie to samo co kiedyś.
A dobra nieważne, to do kolegi wyżej.
0
@ObiektywnyKibic121 Co to w ogóle za argument ze strzałem w Alissona xD Porównanie Dembele do Neymara jest na miejscu, Francuz jest młodszy o 5 lat i nawet jak nie gra regularnie, pokazuje jakim jest kozakiem, jak drybluje. Poza tym nie rozumiem jak można dyskredytować umiejętności dryblingu Ousmana, tylko dlatego, że Neymar robi Rainbow Flicki we Francji. Chyba się za dużo fify naoglądałeś. Nie twierdzę, że Dembele jest lepszy w tym aspekcie od Neymara - bo nie jest (ale i tak jest to najwyższy poziom). Ale kto jest? Chyba tylko Leo w formie. Mamy perełke, która ma przed sobą co najmniej 10 lat gry na najwyższym poziomie i Fatiego, który ma tych lat jeszcze więcej. Nie widzę sensu ściągania Brazylijczyka za wielki hajs, skoro mamy obsadzoną tę pozycję. Są inne pozycje, które też wymagają wzmocnienia i przede wszystkim - odmłodzenia.
0
@ObiektywnyKibic121 Ludzie, którzy są przeciwko transferowi Neymara = Ludzie, którzy nie rozumieją jak się gra w piłkę. To fajnie masz. Jeszcze napisz, że Dembele nie umie dryblować.
0
@daniel32778 Zgadzam się.
0
@ObiektywnyKibic121 No wiadomo xD Jak Neymar do nas dojdzie to będziemy potrójną koronę co sezon zgarniać :)
0
@daniel32778 Coś dużo tych priorytetów transferowych xD LO - dziadek, ŚO - dziadek, N - dziadek. O pomocy nawet nie wspominam. A ludzie i tak piszą, że priorytet to lewe skrzydło, gdy mamy tam Dembele i Fatiego.
0
@DLFCB Ja chciałbym tylko napisać, że to nie przez Setiena piłkarze nie biegają i grają jak gówno.
0
@q4s3y Jedno nie wyklucza drugiego.
1
Wolałbym go wypożyczyć do La Ligi.
0
Autobus, kontra, i tyle.
0
@FCBMati10 Ok, wypluwam.
0
@kamiVeB Będzie trudno go zastąpić, tak jak Alvesa.
0
@haryveb944 Casemiro do Barcy.
0
@BarcaInfo Właśnie, masz link? Co się stało?
0
Lenglet by za takiego łokcia dostał czerwo.
0
@Mesi12 Mam nadzieję, że napisałeś to tak po prostu i nie sugerujesz, że kibic Barcy nie może oglądać meczu Realu, bo w obecnej sytuacji to od nich wszystko zależy, i ich mecz jest ważniejszy.
0
@mekston Jakby Messi grał jeszcze przez 5 sezonów i strzelał w każdym z nich przynajmniej po 5 bramek z rzutów wolnych to byłby pierwszy :D
0
Jak gra Villarreal? Ogląda ktoś?
1
Puig podanie ala Xavi :D
0
@norbi77 No dokładnie.
0
Ale będzie śmiesznie jak i Real i Barca przegrają xD
0
Przynajmniej będą emocje.
1
@Tomo1989 Super sprawa z tym Neymarem.
1
@Hushovt @Coutinho007 Chodzi mi po prostu o to, że jeśli Pedri by u nas odpalił, to ma on przed sobą kilkanaście lat gry, podczas gdy Pjanić; 3-4 lata. Nie mam nic do Bośniaka, życzę mu jak najlepiej, ale wolałbym żeby klub stawiał na młodych. Oczywiście doświadczeni gracze też są potrzebni :D