Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@rainyy Opcja 1, albo opcja 3 - Bayern wygrywa, a jutro Neymar przedłuża kontrakt.
2
@RadekACCA https://maxcdn.fanatix.com/news/wp-content/uploads/2013/06/isco.png
0
@Barca_Big_Moment Tagliafico za tydzień kończy 28 lat. Wolałbym kogoś młodszego.
3
Pedri: "My idol has always been Andrés Iniesta".
:D
0
@BarcaInfo 30M + Suarez.
7
Nie wiem czy było, ale kozacka parodia :D
0
@kaamil1910 Ja o tym wiem. Ale na lewym ten piłkarz się nie "dusi", tak jak np. Griezmann, bo Ousmane sam nie wie, którą nogę ma lepszą :D Może grać tu i tu.
0
@Coutinho007 Faktycznie.
1
@Coutinho007 Jeśli to info to prawda, to Koeman na pewno ma na niego jakiś pomysł. W końcu trenował reprezentację Holandii.
Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowanie wolałbym go na 9. Głównie dlatego, że na lewym skrzydle jest Dembele i Fati. Chociaż nie wiadomo jak Ronald ułoży skład, bo może Ousmana dać na prawe skrzydło (Leo na środku, za napastnikiem), a wtedy Memphis na lewe i Ansu jako rezerwowy. O ile się nie mylę to Luis miał tyle samo lat kiedy do nas przechodził :D
3
@Admin030 Chcesz, żeby 27 letni pomocnik, który jest szklany, blokował Puiga i inne talenty z Barcelony B?
0
No wykończenie to on ma kozackie. Czy z prawej czy z lewej nogi piłka siedzi w bramce.
https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=YVaMyGd3Vro
0
Ale załadował :O
Oj chyba samobój.
0
Jego następcą miał być BigSam :(
https://www.instagram.com/p/CD9P_B_AEGV/?igshid=yz26dcbaa9ko
1
Hahahhaha, fajny mecz :D
0
@Kuracjusz @BarcaForever87 @LioMessi10 Dzięki :D
0
Na którym kanale leci Sevilla - Inter? :D
1
@Barca_Big_Moment Leo w PSG - chyba nie przeżyłbym tego.
1
@foczkyyyhg Stawiam, że to @stano123
3
@PatrychoO @Coutinho007 To Wy :D
https://static2.cbrimages.com/wordpress/wp-content/uploads/2019/03/Spider-Man-Pointing-Meme.jpg?q=50&fit=crop&w=960&h=500
2
@HansLanda Messi w LM najwięcej goli ma właśnie przeciwko drużynom z Anglii.
0
@myscooter Zwycięski projekt to kompletny skład. Kompletna pomoc, kompletna obrona, kompletny atak. Gdybyśmy mieli kompletną pomoc, to Leo nie musiałby się cofać, po to by rozgrywać.
1
@IronSanHybrid Quebonafide xD
1
@Duvse Dokładnie. To pracownicy, a nie niewolnicy.
1
@yla Myślę, że ta rozmowa nie będzie dotyczyć Alby i Suareza. Bez przesady z tą władzą Leo. To nie on jest trenerem.
0
@myscooter Być może za bardzo się zagalopował w swoich przekonaniach i twardo przy nich stoi. Jednak Xavi jako trener to to co Cules chcą usłyszeć.
1
@tristan87 On podawał z tych karnych xD
1
@myscooter Chce wygrać wybory, więc mówi to co ludzie chcą usłyszeć, proste.
1
@szymonex10 Też bym to napisał, gdyby nie Ty xD
1
Też wkurza mnie taki hype na Lewego i normalnie byłbym za Lyonem, ale z racji na PSG w finale, wolę, żeby to Bayern wygrał.
Oby Paryżanie dostali baty w finale.
4
"Robert jest zawsze tam gdzie powinien być" XDD