3

@rainyy Opcja 1, albo opcja 3 - Bayern wygrywa, a jutro Neymar przedłuża kontrakt.

0

@Barca_Big_Moment Tagliafico za tydzień kończy 28 lat. Wolałbym kogoś młodszego.

3

Pedri: "My idol has always been Andrés Iniesta".
:D

0

@BarcaInfo 30M + Suarez.

7

Nie wiem czy było, ale kozacka parodia :D


0

@kaamil1910 Ja o tym wiem. Ale na lewym ten piłkarz się nie "dusi", tak jak np. Griezmann, bo Ousmane sam nie wie, którą nogę ma lepszą :D Może grać tu i tu.

0

@Coutinho007 Faktycznie.

1

@Coutinho007 Jeśli to info to prawda, to Koeman na pewno ma na niego jakiś pomysł. W końcu trenował reprezentację Holandii.

Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowanie wolałbym go na 9. Głównie dlatego, że na lewym skrzydle jest Dembele i Fati. Chociaż nie wiadomo jak Ronald ułoży skład, bo może Ousmana dać na prawe skrzydło (Leo na środku, za napastnikiem), a wtedy Memphis na lewe i Ansu jako rezerwowy. O ile się nie mylę to Luis miał tyle samo lat kiedy do nas przechodził :D

3

@Admin030 Chcesz, żeby 27 letni pomocnik, który jest szklany, blokował Puiga i inne talenty z Barcelony B?

0

No wykończenie to on ma kozackie. Czy z prawej czy z lewej nogi piłka siedzi w bramce.
https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=YVaMyGd3Vro

0

Ale załadował :O

Oj chyba samobój.

0

1

Hahahhaha, fajny mecz :D

0

0

Na którym kanale leci Sevilla - Inter? :D

1

@Barca_Big_Moment Leo w PSG - chyba nie przeżyłbym tego.

1

@foczkyyyhg Stawiam, że to @stano123

2

@HansLanda Messi w LM najwięcej goli ma właśnie przeciwko drużynom z Anglii.

0

@myscooter Zwycięski projekt to kompletny skład. Kompletna pomoc, kompletna obrona, kompletny atak. Gdybyśmy mieli kompletną pomoc, to Leo nie musiałby się cofać, po to by rozgrywać.

1

@IronSanHybrid Quebonafide xD

1

@Duvse Dokładnie. To pracownicy, a nie niewolnicy.

1

@yla Myślę, że ta rozmowa nie będzie dotyczyć Alby i Suareza. Bez przesady z tą władzą Leo. To nie on jest trenerem.

0

@myscooter Być może za bardzo się zagalopował w swoich przekonaniach i twardo przy nich stoi. Jednak Xavi jako trener to to co Cules chcą usłyszeć.

1

@tristan87 On podawał z tych karnych xD

1

@myscooter Chce wygrać wybory, więc mówi to co ludzie chcą usłyszeć, proste.

1

@szymonex10 Też bym to napisał, gdyby nie Ty xD

1

Też wkurza mnie taki hype na Lewego i normalnie byłbym za Lyonem, ale z racji na PSG w finale, wolę, żeby to Bayern wygrał.

Oby Paryżanie dostali baty w finale.

4

"Robert jest zawsze tam gdzie powinien być" XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?