Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu aktualne :D
1
@Elosek Większość jego wypowiedzi to fake. To pewnie też.
1
Czekamy na oficjalkę i można otwierać szampana :D
2
Niektóre piły fajne dawał :D
https://www.instagram.com/p/CG2hkpmHd07/?igshid=1q7pysbmkn7u8
2
@Encore Ja myślę, że warto obstawić jego hattricka, bez względu na to czy zagra, czy nie. To zawodnik z niesamowicie silną psychiką.
0
@Adamski69 Puig za kontuzjowanego Cou i Dembele za Trincao i pasuje.
3
Komentarz usunięty
0
@PatrychoO Nie wiem, ale pewnie coś o terroryzmie.
0
Jednak fake, sorry za dezinformacje. Możecie zgłosić te dyskusję.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9182532#comment-9182532
2
@Kamiloza91 Pewnie był używany parę razy przy karnych dla Barcy.
1
@busquets5 To nie jest gdybanie. Leo już nie jest dziewiątką/skrzydłowym, a rozgrywającym, i to normalne, że będzie się cofał, po to by rozgrywać. Jest z tego naprawdę wiele korzyści, bo ma on niesamowitą wizję. Ile razy oglądaliśmy takie podania jak te do Alby? Wystarczy przypomnieć sobie ostatni mecz z Villarealem. A jeżeli chodzi o pressing, to pod tym względem i tak się poprawił pod wodzą Koemana i mam nadzieję, że będzie się dalej poprawiał.
0
@Pilka_jest_okragla Puig na 10 i biorę ten skład :D
2
@busquets5 Gdyby Messi się nie cofał do pomocy, to w klasyku nie mielibyśmy ani jednego gola.
1
@sonek Mamy LS - Dembele.
12
@Gaucho Jakiej setki? Chyba nie masz na myśli tej sytuacji, którą sobie SAM wypracował mijając Ramosa? XD
1
@Coutinho007 Kontuzje to zapoczątkowały, ale gdyby 2 lata temu zgodził się na operacje (czekałaby go przerwa 4-5 miesięczna), to może wróciłby do formy i dzisiaj byłby naszym filarem. Trochę go rozumiem, bo wtedy był naszym filarem i graliśmy na wszystkich frontach. Na jego miejscu też bym wybrał leczenie zachowawcze. Ale potem powinien się zgodzić na operację, a tego nie zrobił. Szkoda :(
1
@Coutinho007 Z tym, że do BigSama w prime nie ma podjazdu to się zgadzam. Szkoda, że piłkarz określany mianem "nowego Puyola" nie wypalił :(
2
@Coutinho007 Araujo i Garcia raczej nie będą grać razem, bo obaj są prawonożni. A jeżeli chodzi o Lengleta, to był on chwalony, jaki to dobry transfer, taki "nieoczywisty" a po wczorajszym meczu, wszyscy chcą się go pozbyć. Owszem, to on dał Realowi karnego i czasami odcina mu prąd, podejmuje bezsensowne decyzje, jak np. uderzenie kogoś łokciem, potrafi dostać czerwo, ale to wciąż piłkarz, który ma być przyszłością naszej obrony i odkąd do nas trafił spisuje się naprawdę dobrze. Chyba za bardzo Ci siadł wczorajszy łeb na banie i nie potrafisz obiektywnie ocenić tego piłkarza.
A co do Pique, to moim zdaniem powinien on być już powoli przymierzany do roli piłkarza rezerwowego. Ma 33 lata, a jak sobie pomyślę, że kontrakt mu się skończy gdy będzie miał 37 lat, to naprawdę nie wiem o co tu chodzi.
O Busim myślę to samo.
0
@Marcel99 No właśnie w ostatnich sezonach nic nie dawało, więc pod wodzą Koemana nasza gra nie będzie się opierała na klepaniu bez sensu.
15
Typy chcą zwalniać Koemana, bo przegraliśmy El Clasico i nie zrobił zmian przed 80 minutą. Jeszcze niektórzy piszą, że nie widzą różnicy między nim a Setienem czy Ernesto (XD). Serio nie widzicie zmian? Nie zauważyliście, że nie klepiemy ciągle bez sensu, tylko jesteśmy bardziej bezpośredni? Nie zauważyliście, że piłkarze widocznie ciężej trenują, bo poprawili się pod względem kondycyjnym? Nie widzicie odmłodzenia składu? Tego, że nasz trener ma jaja i nie boi się skrytykować Leo oraz innych piłkarzy? Tego, że Ronald dzisiaj pokazał jaja, bo wystawił dwóch 17 latków oraz Desta na PO?
Dajcie mu trochę czasu na przebudowę, może jakiś transfer, a nie chcecie go zwalniać po dwóch miesiącach. To co się dzieję po przegranym meczu, na tej stronie, to jest coś niesamowitego. Narzekanie na każdego, szukanie w każdym winowajcy, zwalnianie trenera, cały skład out, bo się nie nadaje i jeszcze czasami wróci temat Neymara xD Nie powinienem zaglądać tu po/w trakcie meczu, ale robię to dla 10% innych dyskusji, jednak nic mi tak nie podnosi ciśnienia, jak te durne komentarze.
8
Komentarze po przegranych meczach na tej stronie to złoto. Wszystkich sprzedać, bo nikt się nie nadaje, a Messi out :D
0
@Dawid66 XDDD A przed meczem każdy się spuszczał.
1
@Mat_Cat Chyba neutralny. Ja dałem "ORYGINALNY" i mam Pro Barca.
1
@hayek Ooo, to super :D
0
@Rewolucja123 Ja właśnie nie mogę się zdecydować. Chyba też będę oglądał z neutralnym, ale na początku dam szansę komentarzowi Pro Barca :D
0
Z jakim komentarzem oglądacie? Neutralny czy Pro Barca? :D
0
@pride1899 Chyba, że Messi zagra na PS, a Ansu na 9.
0
@Jacu327 Co jest złego w dyskusji na ten temat?
0
@Hubso Gdzie ten trening widziałeś? :D
1
@Dajnatace PES 2021, SM21, Among Us.