3

Sergi znowu super dośrodkowanie. Chciałbym go zobaczyć na ŚP z De Jongiem.

0

@BarcaInfo Leo dzisiaj bardzo dużo piłek traci, ale było sporo sytuacji, w których stracił piłkę od razu po przyjęciu, bo podają mu, gdy ten ma wokół siebie paru typów.

0

@Janiama Pique też bez sensu zwlekał z tym podaniem. A Neto szkoda, że zamiast przyjmować, nie wyj**ał tej piły gdzieś na aut :(

0

@sokot Nie ma sensu obwiniać jednej osoby. Ansu też mógł wykorzystać sytuację.

0

Brawo Busquets.

0

@marcinK0000 Po co ten VAR jest?

0

XD Zabrakło tej gry nogami.

0

@4drian0 A ok, dzięki.

0

Czemu nie było artykułu o powołaniach na dzisiejszy mecz z Alaves? Może ktoś wysłać listę? Bo nie mogę znaleźć :(

22

@Janiama Przecież De Jong jest silny i przede wszystkim szybki. Po prostu jest nie w formie.

2

@MesQueUnClub_87 Jak Messi siądzie na ławę w którymś z następnych meczów (musi mu Koeman dać odpocząć z jakimś słabym przeciwnikiem) to Puig może zagra na 10. Bo bez Leo to raczej Antoine pójdzie na 9, a Coutinho ma kontuzję. Jest jeszcze Pedri, ale on już złapał sporo minut i mam nadzieję, że Koeman będzie pamiętał o tym, żeby Puig jakieś dostał.

3

@Lares To chyba ty masz jakieś kompleksy jak nie potrafisz docenić Frenkiego, który wczoraj był super, szczególnie w defensywie. Dużo odbiorów, a potem dobra druga połowa na ŚO (nie licząc tego wybicia głową do Cuadrado). Poza tym nie dziw się, że ludzie krytykują Busquetsa, bo on od 3 lat gra w kratkę, a od roku gra tylko i wyłącznie kupę.

0

@NorbiTBOB Nie. Ten temat będzie co jakiś czas wracał.

1

@AV0CAD0 W końcu sezon, który teoretyczne ma być poświęcony przebudowie, więc musi być sporo ważnych tematów :D

2

11:50 Tomek mówi o swojej rozmowie z Victorem Fontem. Bardzo fajna odpowiedź Fonta.

13

2

@abram3k Jakie 3 lata? Riqui w 2018/2019 awansował do Barcy B, a w pierwszym zespole jest od tego sezonu, więc co ty piszesz? Chłop w tamtym sezonie był naszym najlepszym pomocnikiem. A teraz w formacji 4-2-3-1 musi rywalizować z Leo/Griezmannem/Coutinho/Pedrim. Ty chyba meczów nie oglądasz, pisząc takie głupoty. Jeszcze te porównania do Denisa Suareza. Puig ma 21 lat, jeszcze mu daleko do bycia wiecznym talentem jak Denis.

13

@masq Mi się aż ciepło zrobiło na serduszku. Może gdyby wynik był inny, np. 0-0 to bym się wkurzył. Ale przy takim wyniku Ansu zapewne by strzelał.

2

Ta reakcja Koemana xD

9

Ale Pedri dzisiaj super gra.

0

Busquets na ŚO. XDDDDD

Mam nadzieję, że zagra tam jednak Frenkie.

1

@barcelonaLM I te wyjście z obrony, z ruletką :D

0

@Virusk3 Takiego komentarza to się nie spodziewałem xD Też bym chciał :D

0

@gimmeq1 Messi jakby nie patrzeć ma asystę, po super podaniu na szerokość boiska do nogi Dembele, i mógłby mieć drugą gdyby Ousmane wykorzystał sytuację. Są straty, są błędy, zmarnował sytuację, ale to jednak Leo i ja bym go nie zmieniał.

0

@insp1re Oj tak, i te podwajanie krycia :D

4

@Dertinho Co??? Nie rozumiem jak Ci się może tak wydawać.

0

@Yoshi94 O tym samym pomyślałem.

1

Super, że skład się nie podoba LR. W klasyku się podobał i wyszło jak wyszło... Vamos! :D

7

@Foton Szachy :D

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?