Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sergi znowu super dośrodkowanie. Chciałbym go zobaczyć na ŚP z De Jongiem.
0
@BarcaInfo Leo dzisiaj bardzo dużo piłek traci, ale było sporo sytuacji, w których stracił piłkę od razu po przyjęciu, bo podają mu, gdy ten ma wokół siebie paru typów.
0
@Janiama Pique też bez sensu zwlekał z tym podaniem. A Neto szkoda, że zamiast przyjmować, nie wyj**ał tej piły gdzieś na aut :(
0
@sokot Nie ma sensu obwiniać jednej osoby. Ansu też mógł wykorzystać sytuację.
0
Brawo Busquets.
0
@marcinK0000 Po co ten VAR jest?
0
XD Zabrakło tej gry nogami.
0
@4drian0 A ok, dzięki.
0
Czemu nie było artykułu o powołaniach na dzisiejszy mecz z Alaves? Może ktoś wysłać listę? Bo nie mogę znaleźć :(
22
@Janiama Przecież De Jong jest silny i przede wszystkim szybki. Po prostu jest nie w formie.
2
@MesQueUnClub_87 Jak Messi siądzie na ławę w którymś z następnych meczów (musi mu Koeman dać odpocząć z jakimś słabym przeciwnikiem) to Puig może zagra na 10. Bo bez Leo to raczej Antoine pójdzie na 9, a Coutinho ma kontuzję. Jest jeszcze Pedri, ale on już złapał sporo minut i mam nadzieję, że Koeman będzie pamiętał o tym, żeby Puig jakieś dostał.
3
@Lares To chyba ty masz jakieś kompleksy jak nie potrafisz docenić Frenkiego, który wczoraj był super, szczególnie w defensywie. Dużo odbiorów, a potem dobra druga połowa na ŚO (nie licząc tego wybicia głową do Cuadrado). Poza tym nie dziw się, że ludzie krytykują Busquetsa, bo on od 3 lat gra w kratkę, a od roku gra tylko i wyłącznie kupę.
0
@NorbiTBOB Nie. Ten temat będzie co jakiś czas wracał.
1
@AV0CAD0 W końcu sezon, który teoretyczne ma być poświęcony przebudowie, więc musi być sporo ważnych tematów :D
2
11:50 Tomek mówi o swojej rozmowie z Victorem Fontem. Bardzo fajna odpowiedź Fonta.
13
:D
https://i.ibb.co/hfLsM9Q/FB-IMG-1603960077542.jpg
2
@abram3k Jakie 3 lata? Riqui w 2018/2019 awansował do Barcy B, a w pierwszym zespole jest od tego sezonu, więc co ty piszesz? Chłop w tamtym sezonie był naszym najlepszym pomocnikiem. A teraz w formacji 4-2-3-1 musi rywalizować z Leo/Griezmannem/Coutinho/Pedrim. Ty chyba meczów nie oglądasz, pisząc takie głupoty. Jeszcze te porównania do Denisa Suareza. Puig ma 21 lat, jeszcze mu daleko do bycia wiecznym talentem jak Denis.
13
@masq Mi się aż ciepło zrobiło na serduszku. Może gdyby wynik był inny, np. 0-0 to bym się wkurzył. Ale przy takim wyniku Ansu zapewne by strzelał.
2
Ta reakcja Koemana xD
9
Ale Pedri dzisiaj super gra.
0
Busquets na ŚO. XDDDDD
Mam nadzieję, że zagra tam jednak Frenkie.
1
@barcelonaLM I te wyjście z obrony, z ruletką :D
0
@Virusk3 Takiego komentarza to się nie spodziewałem xD Też bym chciał :D
0
@gimmeq1 Messi jakby nie patrzeć ma asystę, po super podaniu na szerokość boiska do nogi Dembele, i mógłby mieć drugą gdyby Ousmane wykorzystał sytuację. Są straty, są błędy, zmarnował sytuację, ale to jednak Leo i ja bym go nie zmieniał.
0
@insp1re Oj tak, i te podwajanie krycia :D
4
@Dertinho Co??? Nie rozumiem jak Ci się może tak wydawać.
0
@Yoshi94 O tym samym pomyślałem.
1
Super, że skład się nie podoba LR. W klasyku się podobał i wyszło jak wyszło... Vamos! :D
7
@Foton Szachy :D
0
Amigosi :D
https://www.instagram.com/p/CG3I8qhh1Id/?igshid=1jujlhrfx123k