Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Abominacja Ja jednak wolę wierzyć Messiemu niż Bartomeu :)
17
@BarcaInfo Najbardziej mnie denerwują ludzie, którzy oczerniają Argentyńczyka, a swoją wiedzę opierają głównie na takich plotach, jak ta z warunkiem zostania Suareza.
8
@NeroTFP :D
https://www.instagram.com/p/B_vQ3q5AKxI/?igshid=l5nvuj0cfbfm
0
@ShawnC 1/3 Suareza :D
3
@panczo Z tego co wiem to opaskę kapitana w Barcy wybiera drużyna, albo jest to wybierane wg. "stażu".
Więc nie odbierze.
0
@Encore Mi osobiście o wiele bardziej siadają jego starsze rzeczy. A technicznie wiadomo jest git.
2
@Adamski69 @KamQiX by ogarnął :D
1
@messi564 De Jong powiedział, że ma nadzieję, że Leo zostanie.
1
@Odcinkowy SkySports.
1
@Encore Teraz pewnie jakbyś kupił jakikolwiek napój, to będzie Ci się wydawał za słodki :D
3
@Kajtek77 Może Coutinho :D
4
@FC1899Barca Ciekawi mnie czy taka krzyżówka ma jakieś upośledzenia.
0
@VenoM Masz szczęście, że nikt Ci tego nie zgłosił za prowokacje. Bo jak coś zgłosisz i uzasadnisz, że to prowokacja to na 100% zniknie.
xD
2
@ViscaBarca123 Super :D
1
@Ghotti A barcacentre to nie są czasem fake newsy pod bekę?
0
@Robert1603 Ale to Messi był pomocą. I atakiem...
1
@Encore Głównym powodem jest brak dobrego projektu sportowego. A temu winien jest Bartek.
6
Szkoda, że Leo nie pobije rekordu Pele - najwięcej goli dla jednego klubu :(
1
@Coutinho007 Zgadzam się. Jednak jako zmiennik jest to super opcja.
1
@katalonia15 Sergi to piłkarz, którego każdy trener chciałby mieć w kadrze. Poza tym ma 28 lat, jeszcze trochę pogra.
2
@BarcaInfo Ten Di Maria xD
5
@paweldunajecfcb Chłop co ze sobą rozmawia na LR :D
1
@SinMistico To niezłe odmładzanie kadry :D
0
Wchodzi włoski Xavi :D
0
Jak się poturlał fajnie xD
0
@pafcioxxx XDDDDDDDDDDDDDD
0
To ja stawiam 3:2 dla Bayernu.
12
@Wossi61FCB Wiadomo, że nasz piękny zawodnik - Philippe Coutinho!
0
@barcelonaLM No już widzę jak kibice Barcelony są za klubem z Paryża, nie ze względu na Brazylijczyka. Ty nie wiesz jakie mamy z nimi stosunki?
0
@Explode Po co, jak i tak większość magicznie znika :O