Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Youssoufa Moukoko nie zadebiutował jeszcze w seniorskim futbolu, ale już uważany jest za ogromny talent. Wkrótce 15-latka będziemy mogli zobaczyć na światowych boiskach. Samuel Eto'o twierdzi, że piłkarz Borussii Dortmund mógłby być następcą Leo Messiego w FC Barcelonie.
0
@bartekvisca Mi się Modrić w klasyku kojarzy głównie z tym, że fauluje Leo, bo nie może go zatrzymać.
2
@Teletubis Bez kitu.
10
@tristan87 XDD Chłop co baita puszcza :D
3
@norbi77 W sumie się zgadza, bo Pedri to Pedro González López.
0
@KSSniper Ciekawe jak wygląda top 10 pod względem asyst w historii.
1
On to dalej ma :D Fajnie, że Pedri gol :D
0
@Barca1922 Całkiem inni piłkarze.
4
Frenkie jesteś super :D
0
Ma ktoś link do akcji Leo? Bo dopiero jak karny był włączyłem streama :/
12
@BorzyKrzys Arnold Wan-Bissaka
0
@Cardinale Chłopie on dopiero co tam trafił. Nie każdy wchodzi z buta w nowy klub.
0
@Kubox Ogólnie to trochę dziwna sprawa, bo po tym jak krzywo stanąłem, dałem rade dograć ostatnie 10 minut meczu (co było głupie), ale ból był znośny, i myślałem, że rozbiegam. Może to dzięki ochraniaczom, które mi trochę usztywniały kostkę. Po meczu jednak było gorzej, kostka była bardzo spuchnięta i jak chodziłem to bardzo mnie bolało. Przez te dwa tygodnie starałem się nie obciążać nogi, oczywiście przesiedziałem ten czas w domu. Kilka razy dziennie smarowałem spuchnięte miejsce maścią i trzymałem nogę wysoko, np. podczas leżenia. Od kilku dni chodzę w ortezie, opuchlizna już prawie całkiem zeszła. Jeżeli do jutro ból w ogóle nie przejdzie, radziłbym Ci się udać do lekarza.
0
@Kubox No popatrz. A ja dwa tygodnie temu skręciłem :(
11
@Ratamahatta Andre Gomes?
2
@HERORICH2 Tomasz Hajto.
Sorry, ale ten komentarz musiał się tutaj pojawić :D
2
@ptrx Dembuś źle wszedł w mecz. Pojedynki 1vs1 mu nie wychodziły, ale w drugiej połowie zaliczył kilka udanych dryblingów i lepiej to wyglądało. Widać było, że nie jest w rytmie meczowym. Tak jak kolega pisał - na plus, że się nie połamał :D
1
Ale Ansu to nam nie ruszaj pecie.
0
@SonBarcaGoku Masz rację - 2015 r.
1
Messi chciał chyba zrobić rajd jak z Bilbao w 2014 r. :D
0
@Coutinho007 Nie zgodzę się, że to była pozycja drugiego napastnika. Bardziej to Leo i Antoine się wymieniali pozycjami 9 i 10. Chyba, że o to Ci chodziło :D
0
@Coutinho007 Z Villarealem, w zeszłym sezonie, zagrał na 10 i był najlepszy na boisku, a my wygraliśmy bodajże 4:0.
1
Mirek schodzi. Można wyłączyć.
0
@marcin000019 A co się stało, bo nic nie wiem. Mógłbyś przybliżyć sytuację?
0
@ShawnC Cytując trenera Rudinho: "Orżybała" :D
3
Piękne :D
https://www.instagram.com/p/CGAnWkzgW-2/?igshid=1bzdo7a9sr2gk
4
Znamy finał sprawy 25-latka z Białegostoku, którego w październiku ubiegłego roku wymiar sprawiedliwości oskarżył o nielegalne rozpowszechnianie filmów i seriali. Mężczyzna kierujący stroną Fili.cc został skazany przez Sąd Okręgowy w Białymstoku na karę pozbawienia wolności z zawieszeniu oraz obowiązek zapłaty niemal 48 milionów złotych podmiotom, których prawa autorskie naruszył.
1
A czytał Pan książkę?
23
Ostatnio trochę mi się nudziło, więc zrobiłem kilka tapet na telefon z naszymi piłkarzami :D Od razu piszę, że nie zajmuję się grafiką, dlatego nie jest to jakoś bardzo profesjonalne. Tworzyłem to na telefonie, przy pomocy paru aplikacji (PicsArt, Adobe Photoshop Express). Rozdzielczość i wymiary dopasowywałem do mojego Huawei Mate 20 Lite. Koncepcja wszędzie jest praktycznie taka sama, bo bardzo mi się to spodobało i mam nadzieję, że Wam też :D Krytyka mile widziana :D
Dest:
https://ibb.co/QP3LS10
https://ibb.co/kgjtbDW
https://ibb.co/9psJRbD
Ansu:
https://ibb.co/19mYvsV
https://ibb.co/f2xxgfv
https://ibb.co/x6B5xg3
Coutinho:
https://ibb.co/nmgbbw3
https://ibb.co/KrNMmXW
https://ibb.co/XDG5RvF
Leo:
https://ibb.co/DVWL7mG
https://ibb.co/NsYZz8p
https://ibb.co/LZzkKGG
50
@Rewolucja123 Cou out? Wyjdź i nie wracaj ty zły człowieku.