7

Youssoufa Moukoko nie zadebiutował jeszcze w seniorskim futbolu, ale już uważany jest za ogromny talent. Wkrótce 15-latka będziemy mogli zobaczyć na światowych boiskach. Samuel Eto'o twierdzi, że piłkarz Borussii Dortmund mógłby być następcą Leo Messiego w FC Barcelonie.

0

@bartekvisca Mi się Modrić w klasyku kojarzy głównie z tym, że fauluje Leo, bo nie może go zatrzymać.

2

@Teletubis Bez kitu.


10

@tristan87 XDD Chłop co baita puszcza :D

3

@norbi77 W sumie się zgadza, bo Pedri to Pedro González López.

0

@KSSniper Ciekawe jak wygląda top 10 pod względem asyst w historii.

1

On to dalej ma :D Fajnie, że Pedri gol :D

0

@Barca1922 Całkiem inni piłkarze.

4

Frenkie jesteś super :D

0

Ma ktoś link do akcji Leo? Bo dopiero jak karny był włączyłem streama :/

12

@BorzyKrzys Arnold Wan-Bissaka

0

@Cardinale Chłopie on dopiero co tam trafił. Nie każdy wchodzi z buta w nowy klub.

0

@Kubox Ogólnie to trochę dziwna sprawa, bo po tym jak krzywo stanąłem, dałem rade dograć ostatnie 10 minut meczu (co było głupie), ale ból był znośny, i myślałem, że rozbiegam. Może to dzięki ochraniaczom, które mi trochę usztywniały kostkę. Po meczu jednak było gorzej, kostka była bardzo spuchnięta i jak chodziłem to bardzo mnie bolało. Przez te dwa tygodnie starałem się nie obciążać nogi, oczywiście przesiedziałem ten czas w domu. Kilka razy dziennie smarowałem spuchnięte miejsce maścią i trzymałem nogę wysoko, np. podczas leżenia. Od kilku dni chodzę w ortezie, opuchlizna już prawie całkiem zeszła. Jeżeli do jutro ból w ogóle nie przejdzie, radziłbym Ci się udać do lekarza.

0

@Kubox No popatrz. A ja dwa tygodnie temu skręciłem :(

11

@Ratamahatta Andre Gomes?

2

@HERORICH2 Tomasz Hajto.

Sorry, ale ten komentarz musiał się tutaj pojawić :D

2

@ptrx Dembuś źle wszedł w mecz. Pojedynki 1vs1 mu nie wychodziły, ale w drugiej połowie zaliczył kilka udanych dryblingów i lepiej to wyglądało. Widać było, że nie jest w rytmie meczowym. Tak jak kolega pisał - na plus, że się nie połamał :D

1

Ale Ansu to nam nie ruszaj pecie.

0

@SonBarcaGoku Masz rację - 2015 r.

1

Messi chciał chyba zrobić rajd jak z Bilbao w 2014 r. :D

0

@Coutinho007 Nie zgodzę się, że to była pozycja drugiego napastnika. Bardziej to Leo i Antoine się wymieniali pozycjami 9 i 10. Chyba, że o to Ci chodziło :D

0

@Coutinho007 Z Villarealem, w zeszłym sezonie, zagrał na 10 i był najlepszy na boisku, a my wygraliśmy bodajże 4:0.

1

Mirek schodzi. Można wyłączyć.

0

@marcin000019 A co się stało, bo nic nie wiem. Mógłbyś przybliżyć sytuację?

0

@ShawnC Cytując trenera Rudinho: "Orżybała" :D

3

4

Znamy finał sprawy 25-latka z Białegostoku, którego w październiku ubiegłego roku wymiar sprawiedliwości oskarżył o nielegalne rozpowszechnianie filmów i seriali. Mężczyzna kierujący stroną Fili.cc został skazany przez Sąd Okręgowy w Białymstoku na karę pozbawienia wolności z zawieszeniu oraz obowiązek zapłaty niemal 48 milionów złotych podmiotom, których prawa autorskie naruszył.

1

A czytał Pan książkę?

23

Ostatnio trochę mi się nudziło, więc zrobiłem kilka tapet na telefon z naszymi piłkarzami :D Od razu piszę, że nie zajmuję się grafiką, dlatego nie jest to jakoś bardzo profesjonalne. Tworzyłem to na telefonie, przy pomocy paru aplikacji (PicsArt, Adobe Photoshop Express). Rozdzielczość i wymiary dopasowywałem do mojego Huawei Mate 20 Lite. Koncepcja wszędzie jest praktycznie taka sama, bo bardzo mi się to spodobało i mam nadzieję, że Wam też :D Krytyka mile widziana :D

Dest:
https://ibb.co/QP3LS10
https://ibb.co/kgjtbDW
https://ibb.co/9psJRbD

Ansu:
https://ibb.co/19mYvsV
https://ibb.co/f2xxgfv
https://ibb.co/x6B5xg3

Coutinho:
https://ibb.co/nmgbbw3
https://ibb.co/KrNMmXW
https://ibb.co/XDG5RvF

Leo:
https://ibb.co/DVWL7mG
https://ibb.co/NsYZz8p
https://ibb.co/LZzkKGG

50

@Rewolucja123 Cou out? Wyjdź i nie wracaj ty zły człowieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?