Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i po czelendżu.
0
@MaziFCB Mam dokładnie to samo :D
0
@Pogba Jak mamy grać ze skrzydłami, to z trójki Messi/Griezmann/Coutinho będzie grał tylko jeden. Koeman chce ich wszystkich zmieścić w składzie, jednak jest to ciężkie, bo wtedy nie grają na swoich pozycjach i tak jak napisałeś gramy bez skrzydeł.
1
@BarcaInfo Dzięki :D
0
No nie, akurat byłem w toalecie. Co się stało? Da ktoś linka?
1
Messi wypoczęty to całkiem inny piłkarz. Widać te dynamikę. Wiem, że to tylko Cadiz, ale jednak.
0
@Jakchcesz A mi się to nie podoba. O ile pomysł może okazać się dobry, to jednak Busi zbiera się godzinę do tego podania i tą swoją chudą nogą tak podaje od niechcenia, że obrońcy mają bardzo dużo czasu na reakcję.
1
@NaFazieHitman Ma, ale nie pisze o dzisiejszym meczu, tylko ogólnie.
0
@Bartek22 Co Ty, przecież Sergi potrafi dawać super piły, na PO łapie dużo asyst i w obronie nie jest zielony. Dla mnie to byłoby bardzo ciekawe ustawienie.
4
Ciekawe czy Koeman kiedyś zagra z Destem na PO i Sergim na pivocie obok De Jonga/Pjanicia. Chciałbym to zobaczyć.
0
@D44H Nie pracuje w drukarni.
0
@LuisSalvano Udajesz, że w klubie nie ma takich piłkarzy jak Ansu Fati, Dembele i Pedri, którzy są bliżsi tej pozycji niż np. Griezmann, którego dałeś od czapy i, któremu bliżej do PS niż LS, tylko po to, żeby pasowało Ci to do tezy, że Neymar jest potrzebny. Zakłamujesz rzeczywistość. Prawda jest taka, że zahamował by rozwój naszych młodych diamencików i to tyle. Trzeba myśleć przyszłościowo.
1
@xBoMBoWiECx Golazzo :D
2
@Nihas Dokładnie, Martin to przyszłość tego klubu. Camp Nou będzie kiedyś nosić nazwę Estadio Martin Braithwaite.
Fajny avatar.
0
@MesQueUnClub_87 Oby dał Griezmannowi odpocząć. Liczę na szansę dla Riquiego.
0
@Fawrf A to sorry, nie ogarnąłem. @Nocturno
0
@Nocturno XD Śmieszny jesteś.
7
Co ten komentator plecie o wolnych dla Pjanicia... Messi w ostatnim czasie był w dołku, także w tym aspekcie zawodził. Ale wraca do formy, a jeżeli chodzi o wolne to jest coraz lepiej. W meczu z Dynamem ładnie uderzył na okno, ale wyjął ich młodziutki bramkarz. No i w meczu Argentyny oddał bardzo dobry strzał. To wciąż Leo. Kwestia czasu aż zacznie ładować wolny, za wolnym...
2
@polishtoaster Po ZP dla Asensio.
12
A gole strzelali: Braithwaite, Griezmann, Coutinho, Messi. Fantastyczna czwórka :D
1
Stary, dobry Leo :D
5
Brawo Trincao! Brawo Ousmane!
1
@DwieTony Tridente BGC :D
0
XDDDD Jaka paraolimpiada.
0
@MrCules Jak bezproduktywny?xD Przecież on ciągle zalicza asysty i daje super piły. Bardzo dobrze rozgrywa i dużo wnosi, szczególnie jak znajduje się w środkowej strefie. A jak tego nie widzisz to widocznie masz głowę w d****.
0
@kiper09 Jak patrzę na jego grę to mam wrażenie, że poradziłby sobie równie dobrze na skrzydle/w pomocy. Poza szybkością ma super drybling i dobre strzały oraz podania. Bardzo się cieszę, że go kupiliśmy. Obyśmy znaleźli kogoś podobnego na LO.
3
Aj, szkoda. Brawo Griezmann!
0
Ciekawe czy Leo zadedykuje gola Maradonie (jak strzeli).
1
@Prezes_sycylijczyk Tryplet w tym roku jest obowiązkiem.
2
https://www.instagram.com/reel/CIEAFgRqd2v/?igshid=m2gd00lysh64
:D