Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MaTt_BarcaFan *Po wypowiedziach o nim, nie po jego wypowiedziach.
3
@MaTt_BarcaFan Ja bym jeszcze go nie skreślał. Jest młodszy od Pereza, który mógłby pełnić u nas rolę max. rezerwowego. Sprzedali go bez sentymentu. A po wypowiedziach o Trincao, można wywnioskować, że ma ogromny potencjał, mimo, że obecnie prezentuje się słabo. Dajmy mu trochę czasu, przynajmniej 2 sezony i wtedy można będzie wyrokować.
0
Niestety nie mogłem obejrzeć wczorajszego meczu. Dlatego mam pytanie. Kto na plus, kto na minus?
0
@Coutinho007 Ale on by się musiał cieszyć :D
0
@bady48 Nowym otwarciem raczej nie, ale może faktycznie zejdzie z niego trochę ciśnienia.
3
@cat_r37 Myślałem, że jest starszy, a on ma 24 lata. Jeszcze sporo gry przed nim.
1
@xBoMBoWiECx Nie wiem jak będzie, ale chciałbym kiedyś zobaczyć taki skład:
Ter Stegen
Dest Pique Lenglet Alba
Roberto De Jong
Dembele Messi Pedri
Griezmann
0
@BarcaInfo No i super. Już Cię lubię Victor.
0
Kto zrobił z Roberto PO? Lucho w swoim ostatnim sezonie, czy Ernesto w swoim pierwszym?
4
@Czeresniafcb No name może nie, ale ja go znam głównie z tego, że zjadła go Patokalipsa, a Oxon wysrał :v
3
@ksobi I głównie dlatego każdy ciśnie z nich beke.
0
@kamilos1214 Nie przesadzaj. Przypakujesz i jak dobrze wypielęgnujesz zakole, będziesz wyglądać jak Jason Statham. Będzie dobrze :D
3
Aïssa Mandi, obrońca Real Betis Balompié, który nieumyślnie spowodował kontuzję u Ansu Fatiego był zdenerwowany gdy opuścił boisko Camp Nou (FC Barcelona), ale nie z powodu czerwonej kartki, tylko ze spowodowania kontuzji młodemu piłkarzowi.
Po meczu zdobył telefon do Ansu Fatiego i zadzwonił do niego przed operacją, dodając mu otuchy i życząc szybkiego powrotu do zdrowia. [Mundo Deportivo]
0
@ranger3120 I znowu będą się pastwić nad biednym Marcinem. Ciekawe co będzie jak będą urodziny Stano xD
1
@IronSanHybrid @lukaszbarca15 Ok, dzięki :D
0
@IronSanHybrid Nigdy nie oglądałem TWD, ale może kiedyś się za to wezmę. Jest bardzo dużo sezonów, więc mam pytanie jak to wygląda. Są jacyś głowni bohaterowie, którzy przeżyli te wszystkie sezony? Czy raczej nie i nie ma sensu przywiązywać się do bohaterów? :D
5
@MesQueUnClub_87 Mam nadzieję, że Konrad dostanie trochę minut.
2
@_Specjalista Przynajmniej Leo w tym aspekcie nie zawodzi. Musi być równowaga :D
5
@Janiama Nie licząc zmarnowanych sytuacji, zagrał świetnie.
2
@MateS Ruszyła maszyna. Tryplet to obowiązek!
2
Roberto super asysta.
0
Trincao teraz super.
3
Busi jakie dwa podania teraz :O
0
@VenoM Z lewej by trafił.
1
LEO NIE DAWAJ MU KARNEGO
2
@ObiektywnyKibic121 Jakby Peszko grał u nas wszystkie mecze od 1 minuty, to nie zrobiło by to, z niego dobrego piłkarza. Duńczyk to nie ta liga, niestety.
6
Ciekawe czy za Griezmanna wejdzie Braithwaite. W sumie wolę Francuza, bo nie licząc zmarnowanych sytuacji, gra dzisiaj świetnie, a Martin nic nie wnosi.
0
GRIEZMANN ODDAWAJ KARNEGO
9
Ktoś ostatnio pisał czemu Leo wykonuje różne, skoro mamy Dembele, który robi to najlepiej z naszej drużyny. xD
0
Pedri oczy dookoła głowy :O