0

@tristan87 A, ok. Dzięki. To widocznie błąd użytkowników, bo widziałem sporo takich komentarzy. Albo to był jakiś żart/skrót myślowy :D

0

Mam pytanko odnośnie Desta.

Widziałem tu dużo komentarzy, które mówiły, że jest on Holendrem. A na Transfermarkcie, albo innych źródłach jest napisane, że jest on Amerykaninem. Jak to jest? Chyba czegoś nie załapałem? :D Niedawno postanowił, że jednak będzie reprezentował barwy Holandii? A może już zadebiutował?

0

@BarcaInfo Ciekawe czy Wague jest już skreślony.

0

@AlvaroHanso +1
Mam nadzieję, że go sprowadzą, jak nie w tym, to w następnym okienku.

0

@tommyVERceti Wg. Transfermarktu, w czerwcu wrócił z wypożyczenia. Jest dalej w Milanie. Jego wartość to 1mln euro. Ma 24 lata.

W sumie jeszcze ≈10 lat gry przed nim.

1

@Coutinho007 Albo po prostu Pedri jest bardziej ofensywny, jest dla niego miejsce w składzie. Może na skrzydle grać.

6

1

Sprzedamy Puiga, to przynajmniej będzie kasa na Wijnalduma (:

0

@Rokita Bardzo mi się podobają zdjęcia, które wybrali.

1

@busquets5 To zależy od tego jaki masz cel treningowy. Jeżeli interesują Cię elementy, to staraj się dążyć do nich, robiąc ćwiczenia, które Ci w nich pomogą (niekoniecznie bazowe). A jak interesuje Cię rozbudowa masy mięśniowej to staraj się robić ćwiczenia na odpowiednie partie, które będą dla Ciebie trudne. Staraj się progressować, utrudniaj ćwiczenia, dołóż ciężar.

Niezależnie od celu polecam Ci moim zdaniem najbardziej merytoryczny kanał o tej tematyce na yt - Michał Urbanik. Cezary Dymkowski - też bardzo merytoryczny. Wiele wiedzy jest w tych filmikach, możesz się sporo dowiedzieć.

A jeżeli chodzi o tzw. "baze", to traktuj to trochę z przymrużeniem oka. Oczywiście, że baza jest przydatna, trzeba umieć te wzorce ruchowe, ale nie słuchaj typów, którzy mówią, że żeby np. nauczyć się fronta czy planche, musisz umieć zrobić przynajmniej 20 podciągnięć, 40 dipów i 60 pompek (xD). Jest to idiotyczne, bo wytrzymałość siłowa w małym stopniu przełoży się na siłę, a jeżeli chodzi o to, żeby baza zabezpieczyła Cię przed kontuzjami to i tak te liczby są wzięte z pi7dy. Wiele mitów powiela Kura Workout, dlatego ja jego kanał traktuję bardziej jako taki lifestyle niż merytoryka. Powodzenia :D

0

@ObiektywnyKibic121 Bundesliga to nie La Liga, a Schalke to nie Barcelona. Nie skreślałbym go, tylko dał mu szansę u nas. Jednak masz rację, Araujo wydaje się być pewniejszy.

1

@olikwierk10 Ano faktycznie, mój błąd. Ronald jest prawonożny. Czyli gramy dzisiaj z 2 prawonożnymi stoperami.

0

@ObiektywnyKibic121 Todibo miał być drugim Varanem. Też jest szybki.

0

@olikwierk10 I ten i ten to LŚO.

5

@Bogan Bez przesady. To jest zwykła statystyka, a nie jakaś własność intelektualna.

2

@stradomek Jeśli to prawda, to szkoda mi chłopa :( Pewnie to było dla niego spełnienie marzeń, a tu zderzenie z rzeczywistością :/

0

@busquets5 Nie wiem gdzie Ty tu widzisz optymalne ustawienie, 1 skrzydłowy i 3 dziesiątki :/ Ciekawe jak Koeman to poukłada. Dla mnie na 100% Griezmann i Coutinho będą się zmieniać, chyba, że Antoine będzie grał na 9, ale na to się nie zanosi (bo Ronald mówił, że Francuz nie będzie grał na nieswojej pozycji). Zobaczymy co Holender wymyśli :D

1

@Bobo25 Jeżeli chodzi o to kto jest bardziej przehypowany to nie ma porównania.

0

@Abominacja No bo on zrobi lepiej. Gdyby w pomocy był Xavi i Iniesta, to Leo by się nie musiał cofać. Logiczne.

0

@dv7wisnia Polecam Soccer Manager 2020. A niedługo powinno wyjść 2021 :D

0

@cules100pro Coś jak Lukaku.

1

O co chodzi z Busim i siłownią? Koeman mu kazał przypakować?

0

@barcelonaLM Suarez + Simeone. Ciekawe by to było.

0

@baczmus U mnie jest napisane 2136.

0

Barcelona 2014/2015 czy Bayern 2019/2020? :D

0

@Zbyszard Oglądałem :D

1

@Zbyszard Ja BCS zacząłem, ale po jakimś czasie przestałem oglądać, bo czasu nie miałem. Muszę do tego wrócić, bo bardzo mi się podobało. Do tego każdy kto oglądał poleca, a dużo osób nawet pisze, że BCS>BB :D

1

@Zbyszard I moim :D Ale ja w sumie nie oglądam dużo seriali.

1

@Zbyszard Tak swoją drogą, to BB jest ulubionym serialem Lengleta :D

0

@masq Wiedziałem, że będzie taka odpowiedź :D Pisząc to, nie opierałem swojej wiedzy na informacji od TV3, które podał BarcaInfo. Ale wiem co masz na myśli. Po prostu chodzi mi o to, że lepiej podchodzić do wszystkich informacji, szczególnie takich, - na chłodno. Nie masz pewności czy to prawda, ale też nie masz pewności, że to nie prawda. Po prostu nie ma co uznawać takich informacji za fakt. A niektórzy tak robią. I piszą elaboraty, czemu to Leo jest dla nas ciężarem, przekleństwem i hamulcowym i argumentami są właśnie takie plotki. Nie chodzi nawet o jakieś konkretne informacje od jakiegoś znanego źródła, a o takie znane populizmy, np. jak to Leo nie rządzi w Barcy, ustala skład czy robi transfery. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :D A odnośnie wywiadów to myślę, że jest to bardzo dobre info (o ile wypowiedzą się dwie strony - mówię o sytuacji Messiego z Bartomeu).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?