0

Ciekawe czy na dłuższą metę to Messi dostosuje się do Griezmanna, a nie na odwrót. Widać, że Leo umie oddać mu na jakiś czas inicjatywę z przodu, cofnąć się trochę, by Francuz mógł operować w środkowej strefie, za Suarezem. Bo Antoine jak się dostosowuje do Messiego, to gra na skrzydle, do czego po prostu nie jest stworzony.

0

@Hushovt Ryszard Lwie Serce :D

0

CO POROBILI :O Oby więcej takich bramek.

1

Luisito! A potem zmarnuje 100% szansę.

0

@MrRipley Haha, to samo pomyślałem :D

0

Ale 13 minut było fajnie.

0

@cubiii Nie chodzi mi o występ Jordiego, tylko o to, że przez to, że Alba zrobił bramkę na 1-0, teraz przez resztę meczu tak będzie wyglądać nasza taktyka.

0

I teraz ciągle będą Albe zajeżdżać xD Po co zmieniać coś co działa.

2

@D44H Ja lubię Pana Remontadę :D

0

To musi być jego mecz! :D

3

@mcsarna Ja bym mu dał najpierw porządną szansę, a nie objęcie tego burdelu w połowie sezonu.

1

@Sucharez No, myślę, że Antek by dostawał o wiele więcej piłek od Messiego, gdyby Luisa nie było na boisku.

2

@masq Dokładnie.

0

@Hushovt Ja nie mam nic do innych kibiców. Byleby nie prowokowali.

0

@Djzordon Pewnie Ramos w 90 z główki, po wrzutce strzeli.

0

@Aaron10 Ja słyszałem, że ponoć przez problem z kolanem Cristiano nie może strzelać wolnych w taki sposób jak kiedyś, dlatego właśnie zaliczył regres w tym stałym fragmencie. I nie, że piszę to dla beki, serio czytałem to na fb na pewniej grupce i parę osób potwierdzało, że to fakt, a nie żadna wymówka.

0

@maarioo Wolałbym za Desta, Emersona, który w Betisie radzi sobie super, zna ligę. Griezmann out i zamiast niego jakaś młoda 9, a Miranda i Wague - wypożyczenie. I Neymar moim zdaniem kompletnie niepotrzebny.

0

@Messibestplayerintheworld To robimy wymianie za Munira, a ten, u nas, zostaje najlepszym napastnikiem przyszłych 10 lat.

1

@Coutinho007 I dłużej będzie takie dawał bo jest sporo młodszy :)

1

2

@ShawnC Pomoc Puig - De Jong - Roberto mogłaby być ciekawa.

2

@Jaca27 Masz rację z tą grą i wypożyczaniem, ale myślę, że głównie zadecydowała kasa.

2

Szkoda strasznie tego Kubo :( W sensie szkoda, że okazał się najemnikiem, bo poszedł za hajsem do największego rywala.

1

@Coutinho007 To pewnie plotka, ale jeżeli takie coś się wydarzy, to będzie to podsumowanie tego śmiesznego zarządu.

1

Komentarz usunięty

7

Adrian Sanchez: Barcelona szuka alternatyw w razie zwolnienia Kike Setiena. Skontaktowano sie już z byłym trenerem Ernesto Valverde w razie tej ewentualności.
XDD

0

XD Henry w Tobie nadzieja.
https://i.imgur.com/5BvNl93.jpg

1

@Coutinho007 Czemu już nie masz Duńskiego Il Fenomeno na avatarze? :(

1

@Tatazolwinia Przynajmniej będziemy mieli pewność, że Ińaki się nie posypie.

0

Ciekawe czy gdyby nie kontuzja to Leo liczyłby się w walce o złotego buta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?