Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy na dłuższą metę to Messi dostosuje się do Griezmanna, a nie na odwrót. Widać, że Leo umie oddać mu na jakiś czas inicjatywę z przodu, cofnąć się trochę, by Francuz mógł operować w środkowej strefie, za Suarezem. Bo Antoine jak się dostosowuje do Messiego, to gra na skrzydle, do czego po prostu nie jest stworzony.
0
@Hushovt Ryszard Lwie Serce :D
0
CO POROBILI :O Oby więcej takich bramek.
1
Luisito! A potem zmarnuje 100% szansę.
0
@MrRipley Haha, to samo pomyślałem :D
0
Ale 13 minut było fajnie.
0
@cubiii Nie chodzi mi o występ Jordiego, tylko o to, że przez to, że Alba zrobił bramkę na 1-0, teraz przez resztę meczu tak będzie wyglądać nasza taktyka.
0
I teraz ciągle będą Albe zajeżdżać xD Po co zmieniać coś co działa.
2
@D44H Ja lubię Pana Remontadę :D
0
To musi być jego mecz! :D
3
@mcsarna Ja bym mu dał najpierw porządną szansę, a nie objęcie tego burdelu w połowie sezonu.
1
@Sucharez No, myślę, że Antek by dostawał o wiele więcej piłek od Messiego, gdyby Luisa nie było na boisku.
2
@masq Dokładnie.
0
@Hushovt Ja nie mam nic do innych kibiców. Byleby nie prowokowali.
0
@Djzordon Pewnie Ramos w 90 z główki, po wrzutce strzeli.
0
@Aaron10 Ja słyszałem, że ponoć przez problem z kolanem Cristiano nie może strzelać wolnych w taki sposób jak kiedyś, dlatego właśnie zaliczył regres w tym stałym fragmencie. I nie, że piszę to dla beki, serio czytałem to na fb na pewniej grupce i parę osób potwierdzało, że to fakt, a nie żadna wymówka.
0
@maarioo Wolałbym za Desta, Emersona, który w Betisie radzi sobie super, zna ligę. Griezmann out i zamiast niego jakaś młoda 9, a Miranda i Wague - wypożyczenie. I Neymar moim zdaniem kompletnie niepotrzebny.
0
@Messibestplayerintheworld To robimy wymianie za Munira, a ten, u nas, zostaje najlepszym napastnikiem przyszłych 10 lat.
1
@Coutinho007 I dłużej będzie takie dawał bo jest sporo młodszy :)
1
@escarabajo XDD
2
@ShawnC Pomoc Puig - De Jong - Roberto mogłaby być ciekawa.
2
@Jaca27 Masz rację z tą grą i wypożyczaniem, ale myślę, że głównie zadecydowała kasa.
2
Szkoda strasznie tego Kubo :( W sensie szkoda, że okazał się najemnikiem, bo poszedł za hajsem do największego rywala.
1
@Coutinho007 To pewnie plotka, ale jeżeli takie coś się wydarzy, to będzie to podsumowanie tego śmiesznego zarządu.
1
Komentarz usunięty
7
Adrian Sanchez: Barcelona szuka alternatyw w razie zwolnienia Kike Setiena. Skontaktowano sie już z byłym trenerem Ernesto Valverde w razie tej ewentualności.
XDD
0
XD Henry w Tobie nadzieja.
https://i.imgur.com/5BvNl93.jpg
1
@Coutinho007 Czemu już nie masz Duńskiego Il Fenomeno na avatarze? :(
1
@Tatazolwinia Przynajmniej będziemy mieli pewność, że Ińaki się nie posypie.
0
Ciekawe czy gdyby nie kontuzja to Leo liczyłby się w walce o złotego buta.