Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@liberoFCB Pedri to środkowy pomocnik? Wydawało mi się, że jest bardziej ofensywnym piłkarzem, coś jak Coutinho.
0
@Rambo3 Też myślałem o Oriolu, który jest chyba wypożyczony. Bez Arthura tacy piłkarze będą musieli dostawać szanse, innej opcji nie widzę.
0
@Kwiatek67 Tak naprawdę nic nie sądzę, bo nie widziałem go w akcji. Mogę sobie co najwyżej popatrzeć na statystyki i na filmiki typu "Monchu skills 2020 - New Xavi" i w takiej sklejce fajnie to wygląda :D Zadałem pytanie o La Masie z myślą o tym, że ktoś kto się interesuje młodymi mi coś napisze :D Może @ViscaBarca123 się udzieli :D A może Ty? Co o nim myślisz? Masz może jeszcze jakieś propozycję?
1
@kuz A no to w takim razie sprawa zamknięta. De Jong pewnie też nie pogra, bo jest Busi, który będzie grał za zasługi przez następne 10 lat.
0
To jak teraz, będzie wyglądać nasza pomoc w przyszłości?
Puig - De Jong - ?
Kto będzie trzecim pomocnikiem? Dajemy szansę Aleni? Może L. Reis, którego niedawno ściągnęliśmy? A może ktoś z La Masii? Może jakiś transfer; Camavinga? Jak myślicie, co będzie z naszą pomocą za kilka lat? Macie jakieś nazwisko, z którym wiążecie przyszłość klubu?
3
@BarcaInfo 23 vs 30. Ta statystyka mnie najbardziej przekonała do Arthura.
0
Można wyłączyć.
1
@tristan87 Carvajal jak fajnie przynurkował jak ogarnął, że tamten leży XDD
0
@socha Arsenal?
1
@Destuuur Biali potrafią wypożyczać piłkarzy. Szkoda, że my nie. Pewnie wynika to z tego, że w Barcelonie gra się inaczej niż w innych klubach.
0
Wie ktoś może coś więcej o takim zawodniku jak Oscar Rodriguez? 22 latek wypożyczony z Realu do Leganes. Ten co ostatnio załadował niesamowitą bramkę z wolnego z 30m i jest najskuteczniejszy w lidze pod tym względem (Leo ma tyle samo strzelonych - 4, ale Oscar podejmował mniej prób). Kolejny talent z dużym potencjałem, którego możemy zazdrościć Realowi, czy jednak to nic takiego i nie ma co się martwić?
1
:(
https://i.imgur.com/NCGwAKC.jpg
1
@Avada Kedavra XDD
3
Ale szkoda, że to nie weszło Vidalowi :(
0
@Hushovt No, Ivan jeszcze gola strzelił to pewnie MOTMa dostanie.
0
Ale Fati ładnie ich objechał :D
0
@Lares Ale nominalnie nie jest napastnikiem. Jeżeli klub szuka 9, to szuka 9, a nie bawi się w jakieś półśrodki.
1
Fati - Braithwaite - Messi
:D
0
@Janek10FCB Zgadzam się, ale Lautaro to 9.
1
@Lares Oj, nie zgodzę się. Vidal jest kozakiem.
0
@Naturopata Można by dać jeszcze Martina za Luisa.
0
Wreszcie! Teraz mam nadzieję, że będzie łatwiej. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8600733#comment-8600733 :D
1
XDD A oni we dwóch tylko dalej grają, to nic nie wnosi.
0
@Kubox Pług.
0
Ajajaj, dobrze chciał.
1
@Coutinho007 Też mnie cieszy, że gra do przodu. Szkoda, że nic mu nie wychodzi :(
0
@laulhe44 A czemu to niby rok, w którym była przerwa, wiadomo czym spowodowana i ogólnie jest burdel w świecie piłki, ma być wyznacznikiem kolejnych lat? Poza tym Setien nie rozegrał nawet sezonu od początku. To co piszesz nie ma sensu.
0
Ivan wejdzie to będą bramki, zobaczycie.
4
@Bamboleo A ty marudzisz, że on marudzi na tych co marudzą.
1
@FafitFCB Trochę niedoceniany. Clement to nasz cichy bohater.