0

@liberoFCB Pedri to środkowy pomocnik? Wydawało mi się, że jest bardziej ofensywnym piłkarzem, coś jak Coutinho.

0

@Rambo3 Też myślałem o Oriolu, który jest chyba wypożyczony. Bez Arthura tacy piłkarze będą musieli dostawać szanse, innej opcji nie widzę.

0

@Kwiatek67 Tak naprawdę nic nie sądzę, bo nie widziałem go w akcji. Mogę sobie co najwyżej popatrzeć na statystyki i na filmiki typu "Monchu skills 2020 - New Xavi" i w takiej sklejce fajnie to wygląda :D Zadałem pytanie o La Masie z myślą o tym, że ktoś kto się interesuje młodymi mi coś napisze :D Może @ViscaBarca123 się udzieli :D A może Ty? Co o nim myślisz? Masz może jeszcze jakieś propozycję?

1

@kuz A no to w takim razie sprawa zamknięta. De Jong pewnie też nie pogra, bo jest Busi, który będzie grał za zasługi przez następne 10 lat.

0

To jak teraz, będzie wyglądać nasza pomoc w przyszłości?
Puig - De Jong - ?
Kto będzie trzecim pomocnikiem? Dajemy szansę Aleni? Może L. Reis, którego niedawno ściągnęliśmy? A może ktoś z La Masii? Może jakiś transfer; Camavinga? Jak myślicie, co będzie z naszą pomocą za kilka lat? Macie jakieś nazwisko, z którym wiążecie przyszłość klubu?

3

@BarcaInfo 23 vs 30. Ta statystyka mnie najbardziej przekonała do Arthura.

0

Można wyłączyć.

1

@tristan87 Carvajal jak fajnie przynurkował jak ogarnął, że tamten leży XDD

0

@socha Arsenal?

1

@Destuuur Biali potrafią wypożyczać piłkarzy. Szkoda, że my nie. Pewnie wynika to z tego, że w Barcelonie gra się inaczej niż w innych klubach.

0

Wie ktoś może coś więcej o takim zawodniku jak Oscar Rodriguez? 22 latek wypożyczony z Realu do Leganes. Ten co ostatnio załadował niesamowitą bramkę z wolnego z 30m i jest najskuteczniejszy w lidze pod tym względem (Leo ma tyle samo strzelonych - 4, ale Oscar podejmował mniej prób). Kolejny talent z dużym potencjałem, którego możemy zazdrościć Realowi, czy jednak to nic takiego i nie ma co się martwić?

1

1

3

Ale szkoda, że to nie weszło Vidalowi :(

0

@Hushovt No, Ivan jeszcze gola strzelił to pewnie MOTMa dostanie.

0

Ale Fati ładnie ich objechał :D

0

@Lares Ale nominalnie nie jest napastnikiem. Jeżeli klub szuka 9, to szuka 9, a nie bawi się w jakieś półśrodki.

1

Fati - Braithwaite - Messi
:D

0

@Janek10FCB Zgadzam się, ale Lautaro to 9.

1

@Lares Oj, nie zgodzę się. Vidal jest kozakiem.

0

@Naturopata Można by dać jeszcze Martina za Luisa.

0

Wreszcie! Teraz mam nadzieję, że będzie łatwiej. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8600733#comment-8600733 :D

1

XDD A oni we dwóch tylko dalej grają, to nic nie wnosi.

0

@Kubox Pług.

0

Ajajaj, dobrze chciał.

1

@Coutinho007 Też mnie cieszy, że gra do przodu. Szkoda, że nic mu nie wychodzi :(

0

@laulhe44 A czemu to niby rok, w którym była przerwa, wiadomo czym spowodowana i ogólnie jest burdel w świecie piłki, ma być wyznacznikiem kolejnych lat? Poza tym Setien nie rozegrał nawet sezonu od początku. To co piszesz nie ma sensu.

0

Ivan wejdzie to będą bramki, zobaczycie.

4

@Bamboleo A ty marudzisz, że on marudzi na tych co marudzą.

1

@FafitFCB Trochę niedoceniany. Clement to nasz cichy bohater.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?