Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuracjusz Bayern podałem przykładowo.
1
Pytanie hipotetyczne. Myślicie, że jeśli w tym sezonie np. taki Bayern Monachium zdobędzie potrójną koronę, to będzie to w przyszłości podważane, przez sytuację spowodowaną pandemią i przez np. pojedyncze mecze zamiast dwumeczy w LM, albo np. w Pucharze Kraju?
0
@Jordi10 Przecież Ekstraklasa już gra.
0
@Gomess A może BigSam się wyleczy już na dobre? Opcji jest sporo, ale na obecną chwilę wydaję mi się, że prędzej Araujo niż Todibo, bo ten drugi może odejść.
8
Kurde, Cemencik dopiero 25 lat kończy. Super transfer.
0
@kamiVeB On przez większość czasu w meczach jest niezdolny, ale potem następuje boom i strzela coś z kapelusza.
0
Riki może coś z dystansu przywali :D
0
@Bykunn Sterydy dać, tak jak Leo, i będzie sobie jadł Laysy, a skill będzie szedł w górę.
6
Ale on fajnie wygląda z tą koszulką w spodniach :D
2
Puiga to ja się w ogóle nie spodziewałem.
1
Pewnie uderzył.
0
Griezmann strzelaj :D
0
Meh, no i lipa :(
0
Ale super, że Semedo asysta.
1
Antoś to jednak Antoś :D
0
@myscooter Bez kitu. Szkoda, że Ansu zszedł, ale wygrywamy i Setien może mieć inny plan na te ostatnie pół godziny, do którego Fati po prostu nie pasuje.
1
No i dziadzio zdjął żółtodzioba :(
0
@ArterkHD Nie. Arthur ma duży potencjał. Zdecydowanie nie jest to piłkarz na ligowego średniaka. Już pokazywał co potrafi.
2
Dawaj Leo :D Huknij z 30m :D
0
@SeeleyBooth Dokładnie to samo sobie pomyślałem jak komentatorzy mówili o tej ofercie. W 2003 r. Wenger chciał Leo.
1
@Roobo Co ty gadasz, Ivan zostaje.
1
@Coutinho007 XD https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2017/12/18/10/antoine-griezmann.jpg?w968h681
Jak dwie krople wody.
1
ANSU KOCHAM CIĘ!
0
@Cwaniak4 Griezmann w tym sezonie już pokazał, że z wykańczaniem nie ma problemu.
0
Obyśmy się przez nich przebili, do pola karnego. VeB!
0
@IronSanHybrid Podczas burzy pewnie wychodzą z wody błyskawicznie (błyskawica he he).
19
@BarcaInfo Gdyby BigSam miał zdrowe kolano to jestem pewny, że byłby w tym zacnym gronie.
1
@fcbarcafan19 https://gfycat.com/GranularTeemingHarborseal
1
@kerouac Albo mi się zdaje, albo tam dalej, za tą Panią na pasach widać Chryslera 300C.
3
@NeroTFP Był Douglas = był tryplet, nie ma Douglasa = nie ma trypletu. Takie są fakty.