Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Które 16 wg. Was najlepsze i na kogo jeszcze czekacie? Moim zdaniem Gruby Mielzky #1. Czekam najbardziej na RIPa, Bobera, Oxona i VNMa. Fajnie byłoby też usłyszeć Szada czy Nullizmatyka z 3W.
0
@MarioVeB! A może Mu się spodoba żarcik i nie zgłosi.
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Misiekmisiowaty2000 Jak lubisz takie filmy, to obejrzyj sobie "Deadgirl". Główny wątek też o kobiecie.
2
@MesQueUnClub_87 Wiadomo, ale niektóre tępe łby będą skazywać każdy remake na porażkę, szczególnie jeśli jest to ich ulubiony horror, do którego mają sentyment, jakoby remake miał go zniszczyć. Nawet mimo udanych remaków jak wspomniany The Ring czy np. Teksańska Masakra, albo To.
0
@MesQueUnClub_87 Już czekam na hejt Januszy, którzy z góry każdy remake skazują na porażkę, no bo "kiedyś to było".
0
@Explode Wiadomo, że Killian jest bardziej wartościowy, do tego jest Francuzem, ale myślę, że będzie On chciał spełnić swoje marzenia o grze w Realu i osiągnąć więcej niż Mistrzostwo Francji. A jak go nie puszczą to odejdzie po zakończeniu kontraktu i tyle.
@monsterrize Chodziło mi, że będzie gwiazdą PSG.
0
@Mns21 Mbappe pójdzie do Realu i Neymar nie będzie już w jego cieniu. Będzie gwiazdą nr. 1, tak jak chciał.
0
@NeroTFP Orzechowy Müllermilch smakuje jak Monte :D
0
@BarcaInfo Ciro :D
0
[RAC1] | Barça and Juventus propose a change of cards. Arthur would travel to Turin and Pjanic to Barcelona. It is a poll of two clubs that have a very good relationship and that recently exchanged two players.
XDD WTF
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@DaPi Czyli jak kolega się da podpuścić to pójdziesz do płokułatuły i odpowiem za współudział?
0
@seba1324 O jaką postać chodziło? I co się z nią dzieje? xD
3
@puyol_presidend5 Ale piękny Kike. Taki trochę Rocky Balboa :)
1
@Hushovt Myślisz, że wymienią gościa, który był kozakiem i super kapitanem w Ajaksie w wieku 19 (!) lat, tylko dlatego, że sobie na razie nie radzi, na 26 latka, który po kontuzji jeszcze nie wrócił do formy? Big Sam w formie jest top 3 ŚO na świecie, ale moim zdaniem ta wymiana jest bardzo nierealna. Po za tym, jakby cudem się na to zgodzili to musieli byśmy ostro dopłacić, bo Juve sporo za Niego zabuliło. Ale i tak nie widzę cienia szansy na tę wymianę. Nie mogę sobie tego wyobrazić. Jakby się zgodzili byliby turbo frajerami, a to my w ostatnich latach takimi jesteśmy ;)
0
@Hushovt Albo z Liverpoolem, Sergi Roberto za Arnolda.
0
@lukaszbarca15 Dobra, nie ogarnąłem, że w tym top 4 chodzi o to, że są tu piłkarze z największą ilością rozegranych meczów, w swojej lidze. Myślałem, że to ranking piłkarzy pod względem liczby rozegranych meczów (w top 4 lig) i że akurat tak się złożyło, że każdy reprezentuje inną ligę :D
0
@lukaszbarca15 Do top 5 La Ligi owszem, ale mi chodziło o ranking, który podał @Hiacynk
0
@lukaszbarca15 To Leo może wejdzie do top 5.
Edit: Chyba jednak nie, bo policzyłem mecze z LM i PK, a to tylko Liga. Ale za to Buffon wbije na pierwsze miejsce, jeśli zostanie jeszcze na sezon.
0
@Hiacynk Wiesz może ile mają nasi? Xavi? Leo?
0
@zadafcb Od jakiegoś czasu się nie interesuje WWE. Możesz napisać coś więcej? Bo mnie zaciekawiłeś :D
0
According to CIES, players will lose 30% of their market value after the coronavirus pandemic. This will lead to a less inflated market.
Jak myślicie, tylko 30%?
0
Oglądał ktoś serial "Wojownik" (2019)?
Ogólnie, to macie do polecenia jakieś seriale o tematyce sztuk walki? Bo wydaję mi się, że takich produkcji jest jak na lekarstwo, albo po prostu mało seriali oglądam :)
1
@sebasek99 Faktycznie, dopiero teraz zauważyłem, że OP edytował. Nie każdy musi się jarać polską sceną, ale nie sądzisz, że pisanie "szkoda gadać" jest trochę krzywdzące dla takich graczy jak np. Eripe czy Bonson?
0
@sebasek99 XD Typowo. Pewnie jeszcze specjalnie nie zauważyłeś, że chodzi o polską scene, żeby to napisać :)
1
@Xavyol Jeżeli patrzymy na skille to Eripe i Quebo muszą się znaleźć w tym gronie.
0
Oglądał ktoś serial "Wojownik" (2019)?
Ogólnie, to macie do polecenia jakieś seriale o tematyce sztuk walki? Bo wydaję mi się, że takich produkcji jest jak na lekarstwo, albo po prostu mało seriali oglądam :)
1
@Danger204 Moim zdaniem Federalna Straż Sąsiedzka (FSS) załatwiłaby sprawę.
2
@kerouac Jestem dzbanem. Myślałem, że chodzi o to, że rano na czterech bo jest pijany, w południe już wytrzeźwiał, więc na dwóch, a wieczorem pora na zabawę z dziewczyną, więc można powiedzieć, że ma trzy nogi xD