2

@IronSanHybrid Fajnie, że od razu podszedł do Niego, by sprowadzić czy wszystko ok.

1

Jutrzejszy mecz będzie tylko na Polsat Sport Premium 2?

0

@Bartek22 Dobrze wnioskuję z twojego komentarza, że nie chcesz Fatiego w pierwszej drużynie? Czy to co piszesz to ironia?

1

@_Specjalista Też widziałem tę informację, ale widziałem ją także wcześniej, jakoś tydzień temu po meczu z Betisem.

0

Jak po wczorajszym meczu wygląda sytuacja z Hattrickami, LM10 vs CR7?

3

@PanPatrykk Mam nadzieję, że nie będzie to Busquets, który z sezonu na sezon będzie coraz gorszy, a Setien będzie na niego stawiał.

1

@Avada Kedavra Widocznie się zatraciłeś. Człowiek, który raz wejdzie na La Ramble, już z niej nie wyjdzie.

0

Kiedy mogę jak najszybciej obejrzeć powtórkę meczu w TV?

0

Braithwaite co zrobił? Bo niestety nie mogę oglądać :(

1

@SeeleyBooth ale przynajmniej piękny

0

@Avada Kedavra no i nie taki młody

3

@EldoradoHaze Hazard 7 sezonów, Halland 7 meczów.

0

@puyol_presidend5 Follow up do Fabregasa na 9 :D

0

@Kengo Do Barcy go dawać :D

0

Kurde, tylko czemu na ŚO Busi, a nie Frenkie? Przecież on za wolny jest i rusza się jak kołek.

0

@ShowMe Wąsik XDDDDDDD

6

Ale by była powtórka z poprzedniego sezonu :D

0

Fekir to marka.

0

@MateS Frenkie jest bardzo uniwersalny, ale na szczęście nie tak jak w przypadku niektórych piłkarzy, którzy są od wszystkiego, a zarazem od niczego.

2

Oby Firpo coś pokazał.

1

Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz.

5

@NeroTFP Na 100% puszczone od tyłu, chyba, że gościu w żółtej kamizelce pod koniec filmiku, po prostu odchodzi sobie moonwalkiem xD

0

@Pablopicasso27 No, Roberto na skrzydle, faktycznie najlepszy wybór. Ale to może dobrze, bo jak skład się każdemu na LR podoba, to wynik nie jest zwykle dobry ;D

2

@NaFazieHitman Wtedy byśmy mieli 2 najlepszych piłkarzy na świecie w jednym klubie.

1

@Avada Kedavra @VamosRakieta @skakun95 A pamiętacie tego walecznego Argentyńczyka? Marszczerano czy jakoś tak :D Jego też brakuje, ale mamy Vidala w zastępstwie :D

0

@Encore "Wciąga" xD Trafnie.

0

@DaPi Mnie bardzo ciekawi jakby Setien poukładał skład, gdyby miał dostępnego Cou.

3

@Kompletny XDDDDDD

12

"Przed Barceloną nie trzeba czuć strachu i respektu." Oj, liczę, że Leo przyjedzie, wpakuje hattricka i skończy się manitą :D Ewidentnie trzeba go pokory nauczyć.

0

@Avada Kedavra To prawda, że jak masz tatuaż to nie możesz oddawać krwi? Kiedyś czytałem, że Ronaldo, dlatego nie ma dziar, bo krew oddaje xD Dla mnie to jakiś gruby farmazon jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?