Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@moonray Nikt Cię nie zmusza.
0
Nie oglądam dzisiejszego meczu, nie mam jak. Ale mam jedno pytanie.
CO SIĘ STAŁO??? 3 GOLE W 8 MINUT?
0
Jeszcze 2-3 bramki trafimy i będzie git.
0
@ViscaBarca123 Ciekawi mnie twoja opinia.
0
@Encore Ansu jest sporo młodszy oraz nie ma takiego ścisku na jego pozycje (u nas w kadrze) jak w przypadku Puiga.
0
Kto według Was ma większy potencjał, Ansu Fati czy Riqui Puig?
1
Widzę, że 2-1. Jakiś ładny gol wpadł?
0
Jak myślicie, czy Lewy ma jakieś szansę na pobicie Gerda Muellera, czyli strzelenie jeszcze ≈ 150 bramek w Bundeslidze?
0
@damianex10 To teraz kraty w kolorze wyjazdowym :D
0
@masq Ja ostatnio oglądałem El Camino, na ekinotv.
0
@Rewolucja123 Właśnie oglądałem. 20 minut złota.
0
HOW WAS SPAIN? XDD
0
Ale mecz dziwny
1
Semedo asysta :D
0
XD
https://www.instagram.com/p/B3RdJUGAjhM/?igshid=1qpjfwqltffsq
0
@Azi Myślę, że w starciu z rzeźnikami z Getafe by się przydał.
0
Vidal w tym sezonie nie zachwyca, ale mam nadzieję, że wejdzie dzisiaj i zrobi porządek na boisku.
3
@kiper09 Ja bym się wstrzymał z takimi opiniami do końca sezonu.
7
W tym meczu nie interesuje mnie ładna gra. Najważniejsze, żeby wygrać i się przełamać!
13
Ter Stegen to obecnie nasz najlepszy piłkarz.
0
@NGTRX Dzięki, ale jednak zdążyłem :D
0
Wiecie może kiedy będzie powtórka dzisiejszego meczu? Bo nie wiem czy się wyrobię na 16 :(
0
@Quahoo Były informacje, że wycofał.
1
@Lord_Vader Nie oglądałem BCS, ale wydaje mi się, że Breaking Bad najpierw. Swoją drogą, pytanie do osób, które oglądały BCS; polecacie?
0
@clyde Messi nie pojawił się rano w Ciutat Esportiva. Po południu dowiemy się, czy doznał kontuzji, czy to jedynie drobne dolegliwości. Na pewno nie zagra z Getafe, występ z Interem pod znakiem zapytania. [@QueThiJugues]
34
O ku**a, jaki pajac xD
0
Wiadomo co dokładnie z Leo?
0
Ale bym chciał scenariusz, że Pique dostaje żółtko i na Getafe wychodzi Todibo, który wbija się do składu z buta jak Umtiti :D
0
@Phatro Też głównie dla Niego oglądam większość meczów za Valverde, uwielbiam patrzeć na jego balans ciała :D
2
@Grzesior667 Wiadomo, sprzedać hamulcowego póki jest coś wart.