0

@moonray Nikt Cię nie zmusza.

0

Nie oglądam dzisiejszego meczu, nie mam jak. Ale mam jedno pytanie.
CO SIĘ STAŁO??? 3 GOLE W 8 MINUT?

0

Jeszcze 2-3 bramki trafimy i będzie git.

0

@ViscaBarca123 Ciekawi mnie twoja opinia.

0

@Encore Ansu jest sporo młodszy oraz nie ma takiego ścisku na jego pozycje (u nas w kadrze) jak w przypadku Puiga.

0

Kto według Was ma większy potencjał, Ansu Fati czy Riqui Puig?

1

Widzę, że 2-1. Jakiś ładny gol wpadł?

0

Jak myślicie, czy Lewy ma jakieś szansę na pobicie Gerda Muellera, czyli strzelenie jeszcze ≈ 150 bramek w Bundeslidze?

0

@damianex10 To teraz kraty w kolorze wyjazdowym :D

0

@masq Ja ostatnio oglądałem El Camino, na ekinotv.

0

@Rewolucja123 Właśnie oglądałem. 20 minut złota.

0

HOW WAS SPAIN? XDD

0

Ale mecz dziwny

1

Semedo asysta :D

0

@Azi Myślę, że w starciu z rzeźnikami z Getafe by się przydał.

0

Vidal w tym sezonie nie zachwyca, ale mam nadzieję, że wejdzie dzisiaj i zrobi porządek na boisku.

3

@kiper09 Ja bym się wstrzymał z takimi opiniami do końca sezonu.

7

W tym meczu nie interesuje mnie ładna gra. Najważniejsze, żeby wygrać i się przełamać!

13

Ter Stegen to obecnie nasz najlepszy piłkarz.

0

@NGTRX Dzięki, ale jednak zdążyłem :D

0

Wiecie może kiedy będzie powtórka dzisiejszego meczu? Bo nie wiem czy się wyrobię na 16 :(

0

@Quahoo Były informacje, że wycofał.

1

@Lord_Vader Nie oglądałem BCS, ale wydaje mi się, że Breaking Bad najpierw. Swoją drogą, pytanie do osób, które oglądały BCS; polecacie?

0

@clyde Messi nie pojawił się rano w Ciutat Esportiva. Po południu dowiemy się, czy doznał kontuzji, czy to jedynie drobne dolegliwości. Na pewno nie zagra z Getafe, występ z Interem pod znakiem zapytania. [@QueThiJugues]

34

O ku**a, jaki pajac xD

0

Wiadomo co dokładnie z Leo?

0

Ale bym chciał scenariusz, że Pique dostaje żółtko i na Getafe wychodzi Todibo, który wbija się do składu z buta jak Umtiti :D

0

@Phatro Też głównie dla Niego oglądam większość meczów za Valverde, uwielbiam patrzeć na jego balans ciała :D

2

@Grzesior667 Wiadomo, sprzedać hamulcowego póki jest coś wart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?