0

@Transu96 Miałem takie podejście po czwórce od Liverpoolu. Teraz jest dopiero po piątej kolejce. Jeszcze mamy sporo czasu, by coś ugrać.

1

@LODOMIR Skoro o nim nie słyszałeś to po co piszesz takie głupoty?

0

@MarioVeB! Też nwm o co chodzi z tym komentarzem.

3

@Kuubuz XDD Ale farmazony.

2

Jakie były najbardziej po**bane filmy jakie oglądaliście? Ja od siebie dodam:
Srpski Film, Ludzka Stonoga 2 i Grotesque.

0

@Gaucho Ja to samo pomyślałem :D

0

@Odesseiron United nad Tottenhamem?

0

Wyciekło info o klauzuli Messiego, że może odejść kiedy chce, to teraz tylko czekać na to aż szmatławce napiszą o tym, że Leo szantażował zarząd i dlatego tak walczyli o Neymara.

0

@Arkon Wiadomo, on tu nie pasuje. Też go nie lubię.

1

@Arkon @Misanthrope chodziło pewnie o charakter, Mou się nie pie***li w tańcu.

0

@Raiden Nejmer ma kontuzję ze względu na urodziny siostry. Kante jedzie na ślub, ze względu na kontuzje. Różnica.

0

@SelloutCrowd To nie można się śmiać z Realu tylko, dlatego, że Barca gra kupę? To ty jesteś zabawny. To tak jakbyś śmiał się z kiksa Ronaldo, a ja bym Ci napisał, że jest to żałosne, bo sam nie jesteś piłkarzem.

0

@kuz Nie za szybko? Felix się jeszcze nie spłacił.

3

@Barca25 W mojej opinii MOTM.

0

@SeeleyBooth Też jestem zdania, że to przez presję. Na treningu załadował w powietrzu z pięty, a tu nie umiał opanować piłki przy lini :D

4

Wiem, że jest w pół do piątej, ale chciałbym tylko napisać, że we wczorajszym meczu Carles Perez zaliczył dwie asysty. Tak btw.

0

@Copernicus No to poczekajmy na kolejne mecze, które go sprawdzą, a nie wróżymy z fusów i wypisujemy, że będzie kolejnym niewypałem za 100mln.

0

@Copernicus Masz rację, np. z Betisem.

1

@Kamiloza91 Masz rację ja już załamany czekam na następny sezon, bo to już *3 KOLEJKA*. Niedługo przecież koniec ligi... Obyśmy chociaż w TOP 4 skończyli...

1

Hahahahah jaki kozak :O

0

@sewciu50 Wina Valverde, że Dembele jest głupi i szklany? Wina Valverde, że De Jong dopiero do Nas przyszedł i nie wszyscy się szybko aklimatyzują? Na dole ktoś pisał o wy***aniu trenera, ale ja bym wy***ał niektórych kibiców... Ile można narzekać? Trzecia kolejka, pierwsza połowa meczu, przegrywamy 0:1. Już nie przesadzajcie... To nie wina Ernesto, że grają jak paralici.

0

@LuckyFCB "Co to jest dla Neymara te kilkadziesiąt baniek" Zabrzmiałeś trochę jak Janusz, który pisze na fb do Ronaldo, żeby dał mu 10 tysięcy, bo "co to dla Niego" xD Z tym, że Ty piszesz o milionach, nie tysiącach...

0

@Rewolucja123 De Jong, Arthur, Roberto. To by było super. Jednak wolałbym wyżej De Jonga, a Roberto na pozycji Busiego :D

0

@Hushovt Neymar za jakiś czas pewnie też kolejna kontuzja, a za pół roku urodziny siostry :)

0

@lukas10 Nikt nie robi z Roberto amatora, bo broni się asystami w przeciwieństwie do Semedo. Chodzi mi o to, że w tym sezonie Roberto na pewno będzie grał w pomocy.

1

@krzakov Rakitić jeszcze ujdzie... Ale jak oddamy za Neymara, Dembele/Todibo, albo ich dwóch to jesteśmy skończonym idiotami.

15

@lukas10 No, szczególnie ten Roberto na PO xD

0

@daniel32778 A no tak. Nie można, w żadnym wypadku, krytykować osoby, której zmarła córka. #cnota

0

@LuisSalvano Myślę, że Bartek jest lepiej poinformowany niż pismaki i go to nie męczy jak np. Ciebie :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?