Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Miałem takie podejście po czwórce od Liverpoolu. Teraz jest dopiero po piątej kolejce. Jeszcze mamy sporo czasu, by coś ugrać.
1
@LODOMIR Skoro o nim nie słyszałeś to po co piszesz takie głupoty?
0
@MarioVeB! Też nwm o co chodzi z tym komentarzem.
3
@Kuubuz XDD Ale farmazony.
2
Jakie były najbardziej po**bane filmy jakie oglądaliście? Ja od siebie dodam:
Srpski Film, Ludzka Stonoga 2 i Grotesque.
0
@Gaucho Ja to samo pomyślałem :D
0
@Odesseiron United nad Tottenhamem?
0
Wyciekło info o klauzuli Messiego, że może odejść kiedy chce, to teraz tylko czekać na to aż szmatławce napiszą o tym, że Leo szantażował zarząd i dlatego tak walczyli o Neymara.
0
@Arkon Wiadomo, on tu nie pasuje. Też go nie lubię.
1
@Arkon @Misanthrope chodziło pewnie o charakter, Mou się nie pie***li w tańcu.
0
@Raiden Nejmer ma kontuzję ze względu na urodziny siostry. Kante jedzie na ślub, ze względu na kontuzje. Różnica.
0
@SelloutCrowd To nie można się śmiać z Realu tylko, dlatego, że Barca gra kupę? To ty jesteś zabawny. To tak jakbyś śmiał się z kiksa Ronaldo, a ja bym Ci napisał, że jest to żałosne, bo sam nie jesteś piłkarzem.
0
@kuz Nie za szybko? Felix się jeszcze nie spłacił.
3
@Barca25 W mojej opinii MOTM.
0
@SeeleyBooth Też jestem zdania, że to przez presję. Na treningu załadował w powietrzu z pięty, a tu nie umiał opanować piłki przy lini :D
4
Wiem, że jest w pół do piątej, ale chciałbym tylko napisać, że we wczorajszym meczu Carles Perez zaliczył dwie asysty. Tak btw.
0
@Copernicus No to poczekajmy na kolejne mecze, które go sprawdzą, a nie wróżymy z fusów i wypisujemy, że będzie kolejnym niewypałem za 100mln.
0
@Copernicus Masz rację, np. z Betisem.
1
@Kamiloza91 Masz rację ja już załamany czekam na następny sezon, bo to już *3 KOLEJKA*. Niedługo przecież koniec ligi... Obyśmy chociaż w TOP 4 skończyli...
1
Hahahahah jaki kozak :O
0
@sewciu50 Wina Valverde, że Dembele jest głupi i szklany? Wina Valverde, że De Jong dopiero do Nas przyszedł i nie wszyscy się szybko aklimatyzują? Na dole ktoś pisał o wy***aniu trenera, ale ja bym wy***ał niektórych kibiców... Ile można narzekać? Trzecia kolejka, pierwsza połowa meczu, przegrywamy 0:1. Już nie przesadzajcie... To nie wina Ernesto, że grają jak paralici.
0
@LuckyFCB "Co to jest dla Neymara te kilkadziesiąt baniek" Zabrzmiałeś trochę jak Janusz, który pisze na fb do Ronaldo, żeby dał mu 10 tysięcy, bo "co to dla Niego" xD Z tym, że Ty piszesz o milionach, nie tysiącach...
0
@Rewolucja123 De Jong, Arthur, Roberto. To by było super. Jednak wolałbym wyżej De Jonga, a Roberto na pozycji Busiego :D
0
@Hushovt Neymar za jakiś czas pewnie też kolejna kontuzja, a za pół roku urodziny siostry :)
0
@lukas10 Nikt nie robi z Roberto amatora, bo broni się asystami w przeciwieństwie do Semedo. Chodzi mi o to, że w tym sezonie Roberto na pewno będzie grał w pomocy.
1
@krzakov Rakitić jeszcze ujdzie... Ale jak oddamy za Neymara, Dembele/Todibo, albo ich dwóch to jesteśmy skończonym idiotami.
15
@lukas10 No, szczególnie ten Roberto na PO xD
0
@daniel32778 A no tak. Nie można, w żadnym wypadku, krytykować osoby, której zmarła córka. #cnota
0
@LuisSalvano Myślę, że Bartek jest lepiej poinformowany niż pismaki i go to nie męczy jak np. Ciebie :)
0
@Ratamahatta +1