0

@MaTt_BarcaFan Masz rację, to jest wielki FINAŁ wielkiego PUCHARU GAMPERA. Skoro przez te TRZYDZIEŚCI MINUT nic nie pokazał to wiadomo, że ma iść na sprzedaż i z automatu go skreślamy. Proste.

0

@Elpolaco Ale frajerzy.

2

@Katalonbar Przecież Roberto ma grać w pomocy.

0

@Wilczeq Jakiś link czy coś, bo ja nie w temacie?

0

@wierbafcb Masz rację. Mogli z nim przedłużyć kontrakt.

0

@snoopdegie Piszesz o obarczaniu Busquetsa, a sam obarczasz jego partnerów, jego własnymi błędami.

2

@inViNcibl3 Ucięło mi 4.

1

Ciekawostka: Malcom jest 4 najdroższym piłkarzem sprzedanym przez Barcelonę w historii. Drożej sprzedano jedynie Neymara, Figo i Paulinho.

2

@jaras121 +Można już nawet oglądać twerki sidzej za wygraną ZP.

15

@marcin000019 Nie. Valverde go po prostu nie chciał, a zarząd go ściągnął. Jak grał to zawsze z seduchem i wnosił coś do gry.

5

@Encore Chyba żartujesz, że Neuer jest najlepszym bramkarzem w historii.

2

@lucas/catalan Nigdy nie widziałem by ktoś to umniejszał.

0

@Homeopata8989 Pep jako kiełbasa wyborcza :D

0

@Krzywy95 Dokładnie.

1

@JaSzymon Ta i chyba za rok będzie mógł trenować, ale nie jestem pewny.

0

@Grzesior667 Pomijając warunki fizyczne, taki Messi jest naprawdę silny. Nie rzucają nim jak szmatą, jak w przypadku Coutinho.

1

@4drian0 A, więc Roberto żegnaj xd

0

@Rewolucja123 Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :D

0

@Stoiczkow Aż mi się przypomniało "Spieprzyliście nam święta" XDD

0

@Avada Kedavra Ja też.

0

@Kamiloza91 Z brodą :D

2

W tym sezonie nasza pomoc będzie wyglądać tak:
Arthur - Roberto - De Jong,
Erni usadzi Busiego i Rakiete na ławie i da szansę Arthurowi i Frenkiemu odgrywać pierwsze skrzypce oraz co najważniejsze, zrobi z Sergiego najlepszego pomocnika defensywnego na świecie. Pozdro.
Róbcie screeny, tak będzie.

0

@Fabik87 Ja osobiście mam nadzieję, że Coutinho zostanie.

33

@Grubson06 U nas typ już by nie żył xd

1

@Rewolucja123 Kurde, wyrównane.

0

@BarcaInfo City mógłoby sporo sypnąć, a my zostalibyśmy z Wague i Emersonem (?).

1

@KapiFCB Nwm byku, ale odłapkowuje mi filmiki, którym dałem like i to od dłuższego czasu :/

0

@gorgota Koszulka domowa czy wyjazdowa?

0

@KSSniper Obecnie (może pomijając wczorajszy mecz, bo niektórzy mogą się nim za bardzo sugerować xd)

1

Kto jest lepszym trenerem?
https://www.strawpoll.me/18385656

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?