Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan Masz rację, to jest wielki FINAŁ wielkiego PUCHARU GAMPERA. Skoro przez te TRZYDZIEŚCI MINUT nic nie pokazał to wiadomo, że ma iść na sprzedaż i z automatu go skreślamy. Proste.
0
@Elpolaco Ale frajerzy.
2
@Katalonbar Przecież Roberto ma grać w pomocy.
0
@Wilczeq Jakiś link czy coś, bo ja nie w temacie?
0
@wierbafcb Masz rację. Mogli z nim przedłużyć kontrakt.
0
@snoopdegie Piszesz o obarczaniu Busquetsa, a sam obarczasz jego partnerów, jego własnymi błędami.
2
@inViNcibl3 Ucięło mi 4.
1
Ciekawostka: Malcom jest 4 najdroższym piłkarzem sprzedanym przez Barcelonę w historii. Drożej sprzedano jedynie Neymara, Figo i Paulinho.
2
@jaras121 +Można już nawet oglądać twerki sidzej za wygraną ZP.
15
@marcin000019 Nie. Valverde go po prostu nie chciał, a zarząd go ściągnął. Jak grał to zawsze z seduchem i wnosił coś do gry.
5
@Encore Chyba żartujesz, że Neuer jest najlepszym bramkarzem w historii.
2
@lucas/catalan Nigdy nie widziałem by ktoś to umniejszał.
0
@Homeopata8989 Pep jako kiełbasa wyborcza :D
0
@Krzywy95 Dokładnie.
1
@JaSzymon Ta i chyba za rok będzie mógł trenować, ale nie jestem pewny.
0
@Grzesior667 Pomijając warunki fizyczne, taki Messi jest naprawdę silny. Nie rzucają nim jak szmatą, jak w przypadku Coutinho.
1
@4drian0 A, więc Roberto żegnaj xd
0
@Rewolucja123 Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :D
0
@Stoiczkow Aż mi się przypomniało "Spieprzyliście nam święta" XDD
0
@Avada Kedavra Ja też.
0
@Kamiloza91 Z brodą :D
2
W tym sezonie nasza pomoc będzie wyglądać tak:
Arthur - Roberto - De Jong,
Erni usadzi Busiego i Rakiete na ławie i da szansę Arthurowi i Frenkiemu odgrywać pierwsze skrzypce oraz co najważniejsze, zrobi z Sergiego najlepszego pomocnika defensywnego na świecie. Pozdro.
Róbcie screeny, tak będzie.
0
@Fabik87 Ja osobiście mam nadzieję, że Coutinho zostanie.
33
@Grubson06 U nas typ już by nie żył xd
1
@Rewolucja123 Kurde, wyrównane.
0
@BarcaInfo City mógłoby sporo sypnąć, a my zostalibyśmy z Wague i Emersonem (?).
1
@KapiFCB Nwm byku, ale odłapkowuje mi filmiki, którym dałem like i to od dłuższego czasu :/
0
@gorgota Koszulka domowa czy wyjazdowa?
0
@KSSniper Obecnie (może pomijając wczorajszy mecz, bo niektórzy mogą się nim za bardzo sugerować xd)
1
Kto jest lepszym trenerem?
https://www.strawpoll.me/18385656