Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę 5:0 :O
Opłaca się włączać na drugą połowę, czy nie, bo cały skład mogą zmienić?
0
Co się dzieję, bo nie oglądam? :D
0
@Rewolucja123 Dzięki byku!
0
@Kubsoleon Ta gra ma bardzo duży potencjał. Jedyne co ją psuje to możliwość ulepszania piłkarzy i średnie serwery. Gdyby dodali gameplay z tej gry do First Touch Soccer (2015) to wyszła by kozacka kariera. Można się jeszcze przyczepić do tego, że nie ma przycisku sprint, ale da się to przeżyć.
1
Jakie są wg. Was najlepsze gierki piłkarskie na telefon? Dla mnie nr. 1 jest PES 2019, a nr. 2 Dream League Soccer. FIFA Mobile imo jest bardzo słaba.
2
Mam nadzieję, że jak tam trafi to nie oddadzą go za bezcen. My za Dembele daliśmy sporo.
1
Czym najbardziej rzygacie na La Rambli? Ja mam dylemat pomiędzy Domem z papieru, a płakaniem o Ernesta i Rakiticia :D
4
@Chwytliwy @Dejvv https://i.imgur.com/Ma1n64N.jpg
0
@messi564 A jak z zachowaniem? Mam nadzieję, że w tym nie przypomina Alby :D
0
Iniesta, Samper, Villa. Fajnie to wygląda, a czytałem, że mówi się o Vermalenie. Sprzedalibyśmy do Vissel Kobe, w tym okienku Rafinhe, a za rok dołączyłby do nich Busi i możnaby oglądać Barcelone v2 :D
0
@Xavyol Dla mnie mocny album. Spodziewałem się, większego roz***rdolu, ale jest git. Paluch to już marka więc ta platyna mnie nie dziwi, mimo, że to chyba jego najszybsza 3x platyna.
0
@format1977 W ataku mamy strasznie dużo możliwości. Messi i Antoś mogą grać na skrzydle, jako napastnicy, albo za napastnikiem. Dembuś może grać i na lewym skrzydle i na prawym. Gdyby do tego doszedł Neymar było by jeszcze ciekawiej, bo on tak jak Ousmane jest dwunożny. Wątpię, że grałby na prawej stronie, ale w sumie to czemu nie? Przynajmniej Alba by się do Niego nie pruł, że mu lewy pas blokuje :D Ci piłkarze mogliby się wymieniać w trakcie meczu na różne sposoby, tak by obrona przeciwnika nie wiedziała co się dzieje. Niestety najwięcej zależy od Ernesta, od tego jak to poukłada, ale ja w Niego wierzę :D
0
@LordB007 Podwyżki już raczej nie dostanie.
0
@Messibestplayerintheworld To co napisałeś się nie wyklucza? :D
0
@kerouac Fajny wariacik, gra zespołowo, biega, wslizgi robi.
1
@monsterrize Może chodziło mu o to, że Dembele jest lepszy w byciu młodszym? :O
0
@Blomqvist Ja się nie zgadzam.
0
@adamek1910 Życzę Ci wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim potrójnej korony dla Twojego ulubionego klubu :D
0
@bartoszekkk Zobacz ile Dembele gra w La Lidze, a ile Bale.
4
Haha już widzę jak Bale się uczy chińskiego :D
0
@geass https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/408/768/3fe.png
1
@ViscaBarca123 A co ma powiedzieć taki Michał? On pokonuje bardzo długie trasy na rowerze :D
0
@BarcaInfo Nie no, Bale idzie do PSG, wymiana 1:1 za Neymara. XD
2
@Bamek94 Fajnie to wygląda, ale gdybym miał takiego, bałbym się, że jakiś idiota mi go zdemoluje :D
2
@Rewolucja123 Pamiętam, że była tu kiedyś fajna historia o tym jak Rakieta ją poznał. O, znalazłem:
https://www.fcbarca.com/79206-chlopak-z-chorwacji-wchodzi-do-baru.html
0
@normasubiektywna IMO Niesamowity Spider - Man 1 i 2 byłyby super, gdyby *SPOILER* Gwen i jej ojciec nie zginęli (można powiedzieć, że z winy Petera).
0
@Bocheno1 Lenglet za Umtitiego.
0
@MadafakinGuy Jeszcze Rafonix :D
2
Argentyna nie ma złej kadry, wystarczy tylko trener, który to poukłada, szczególnie obronę. Cholo z pewnością się do tego nadaje.
0
@Commando Nie no, w następnym sezonie przychodzi Xavi i staje się drugim Guardiolą.