0

Widzę 5:0 :O
Opłaca się włączać na drugą połowę, czy nie, bo cały skład mogą zmienić?

0

Co się dzieję, bo nie oglądam? :D

0

@Rewolucja123 Dzięki byku!

0

@Kubsoleon Ta gra ma bardzo duży potencjał. Jedyne co ją psuje to możliwość ulepszania piłkarzy i średnie serwery. Gdyby dodali gameplay z tej gry do First Touch Soccer (2015) to wyszła by kozacka kariera. Można się jeszcze przyczepić do tego, że nie ma przycisku sprint, ale da się to przeżyć.

1

Jakie są wg. Was najlepsze gierki piłkarskie na telefon? Dla mnie nr. 1 jest PES 2019, a nr. 2 Dream League Soccer. FIFA Mobile imo jest bardzo słaba.

2

Mam nadzieję, że jak tam trafi to nie oddadzą go za bezcen. My za Dembele daliśmy sporo.

1

Czym najbardziej rzygacie na La Rambli? Ja mam dylemat pomiędzy Domem z papieru, a płakaniem o Ernesta i Rakiticia :D

0

@messi564 A jak z zachowaniem? Mam nadzieję, że w tym nie przypomina Alby :D

0

Iniesta, Samper, Villa. Fajnie to wygląda, a czytałem, że mówi się o Vermalenie. Sprzedalibyśmy do Vissel Kobe, w tym okienku Rafinhe, a za rok dołączyłby do nich Busi i możnaby oglądać Barcelone v2 :D

0

@Xavyol Dla mnie mocny album. Spodziewałem się, większego roz***rdolu, ale jest git. Paluch to już marka więc ta platyna mnie nie dziwi, mimo, że to chyba jego najszybsza 3x platyna.

0

@format1977 W ataku mamy strasznie dużo możliwości. Messi i Antoś mogą grać na skrzydle, jako napastnicy, albo za napastnikiem. Dembuś może grać i na lewym skrzydle i na prawym. Gdyby do tego doszedł Neymar było by jeszcze ciekawiej, bo on tak jak Ousmane jest dwunożny. Wątpię, że grałby na prawej stronie, ale w sumie to czemu nie? Przynajmniej Alba by się do Niego nie pruł, że mu lewy pas blokuje :D Ci piłkarze mogliby się wymieniać w trakcie meczu na różne sposoby, tak by obrona przeciwnika nie wiedziała co się dzieje. Niestety najwięcej zależy od Ernesta, od tego jak to poukłada, ale ja w Niego wierzę :D

0

@LordB007 Podwyżki już raczej nie dostanie.

0

@Messibestplayerintheworld To co napisałeś się nie wyklucza? :D

0

@kerouac Fajny wariacik, gra zespołowo, biega, wslizgi robi.

1

@monsterrize Może chodziło mu o to, że Dembele jest lepszy w byciu młodszym? :O

0

@Blomqvist Ja się nie zgadzam.

0

@adamek1910 Życzę Ci wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim potrójnej korony dla Twojego ulubionego klubu :D

0

@bartoszekkk Zobacz ile Dembele gra w La Lidze, a ile Bale.

4

Haha już widzę jak Bale się uczy chińskiego :D

1

@ViscaBarca123 A co ma powiedzieć taki Michał? On pokonuje bardzo długie trasy na rowerze :D

0

@BarcaInfo Nie no, Bale idzie do PSG, wymiana 1:1 za Neymara. XD

2

@Bamek94 Fajnie to wygląda, ale gdybym miał takiego, bałbym się, że jakiś idiota mi go zdemoluje :D

2

@Rewolucja123 Pamiętam, że była tu kiedyś fajna historia o tym jak Rakieta ją poznał. O, znalazłem:
https://www.fcbarca.com/79206-chlopak-z-chorwacji-wchodzi-do-baru.html

0

@normasubiektywna IMO Niesamowity Spider - Man 1 i 2 byłyby super, gdyby *SPOILER* Gwen i jej ojciec nie zginęli (można powiedzieć, że z winy Petera).

0

@Bocheno1 Lenglet za Umtitiego.

0

@MadafakinGuy Jeszcze Rafonix :D

2

Argentyna nie ma złej kadry, wystarczy tylko trener, który to poukłada, szczególnie obronę. Cholo z pewnością się do tego nadaje.

0

@Commando Nie no, w następnym sezonie przychodzi Xavi i staje się drugim Guardiolą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?