2

To, że trener bierze na siebie odpowiedzialność po porażce, a to, że jest realnym winowajcą to różnica.

0

Jakiś typ skomentował to zdjęcie, "jesteście dziadami" xD

0

CA dla Leo :D

0

Ajaj

0

Co tu się dzieję :O

1

I pięknie :D

0

Wydaje mi się, że w następnym sezonie Barca może się skupić w pełni na LM, tak jak Real na mistrzostwie. Jednak wolałbym walkę o wszystkie trofea :D

0

To co, Van Dijk złota piłka? ;)

0

Co? xd

0

Myślisz, że w przyszłości może być topowym LO, czy jednak bliżej mu do LP/LS?

0

Wreszcie coś się dzieje :D

0

No nie :(

0

Bardziej mi chodziło o to, że nie będzie trzeba się męczyć z szukaniem liva i ze słabą jakością ;)

3

Uff jak dobrze, że mecz w środę na TVP :D

0

Po różnym będzie gol.

0

Oby częściej strzelał :)

0

Może będzie zmiana Messi za Suareza, ale jest to mało prawdopodobne :D

0

To zaczynamy :D

1

Umtiti

1

Pytanie do fanów serialu "Breaking Bad"; Gdybyście mogli coś zmienić w BB, co by to było?
Ja bym chciał doprowadzić do sytuacji, w której Walter i Jesse rozstają się w zgodzie (a przynajmniej nie nienawidzą się nawzajem).

1

Ale bym chciał wejść tam po manicie na Camp Nou! Piękne by to było :D

0

XDDD Właśnie wszedłem poczytać komentarze na lfc.pl i ogarnąłem, że to co napisałeś to prawda. Masakra z tymi komentarzami, gorzej niż na notatniku.

2

Dałbyś link do tego artykułu, bo nie mogę znaleźć?
Kozak tekst :D

1

Teraz siądzie na 100%

0

Co się stało? Meldujcie.

0

O! Wolny :D

1

Napisałeś to tak jakby Messi w tym meczu nic nie zrobił.

0

To zaczynamy :D

0

Typowa Barca :)

0

Typowy Gruby :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?