Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 Może to na niego ten kredyt? :O
0
@TR3YWAY gościu to tylko hipotetyczne pytanie, jakie numery będą *jeśli Cou i Dembuś zostaną*
1
Jak widzicie numery po transferach Griezmanna i Neymara?
Neymar - 11
Griezmann - 7
Suarez - 9
Dembele/Cou - 14? 21?
2
@Wittgenstein Równie dobrego? Może kilka lat temu. Poza tym prawe skrzydło mamy.
2
@kkbarca U nas patola tylko podczas meczu xD
1
@PanRol a) zdecydowanie
1
@kerouac Mam tak samo, bardzo go lubię i wiem, że stać go na więcej.
3
@michal_20 Jedziesz już? :D
0
@marcin000019 Na środku jest bordowo granatowy pas. Liczy się? :D
0
Gdyby nasza wyjazdówka miała być strojem domowym, co byście na to powiedzieli?
1
@Chwytliwy dla nas :D
0
Ciekawe czy De Ligt będzie miał jakąś atrakcyjną klauzulę w kontrakcie.
1
@bartekvisca Atletico nie ma tu nic do gadania.
0
Te nasze koszulki nie są takie złe. Na prezentacji Frenkiego całkiem ładnie wyglądały.
0
A może to info w związku z tym:
https://www.fcbarca.com/88404-sport-fc-barcelona-i-ajax-rozwazaja-podpisanie-umowy-o-wspolpracy.html
0
@VamosGirl oceanofgames
49
Ale 1/2 asysty Alby do Messiego w pamiętnym El Clasico należy do Niego :D
0
@Rewolucja123 Grimaldo aż takim kocurem jest?
1
@Grzesior667 Sztuczka z ołówkiem lepsza imo.
0
Szkoda. Fajny meczyk.
0
@Johnnie_Walker Do mistrzostw jeszcze trochę czasu zostało. Mają młodych, trochę ogrania i mogłoby to zacząć funkcjonować. Ale fakt, z takimi zespołami jakie wymieniłeś obecnie nie mieliby szans.
3
Argentyna wreszcie gra jak drużyna. Piłka przechodzi przez całą szerokość boiska, a nie tylko przez Leo. Jakby się wszyscy lepiej zagrali, dodać do składu Pawełka Dybale i można coś próbować w Katarze :D
4
@jedrek7000 Kazimero
0
Przepraszam, dopiero co włączyłem :(
2
@Chwytliwy halo?
0
@patrykzmc2000 Jak są tak bardzo napaleni na Dembusia to może by włączyli w tę operacje Kimmicha, ale Niemca raczej nie puszczą :/
5
@barcelonaLM Jeszcze nie wiadomo czy Dembele jest szklanką na DŁUŻSZĄ metę. A Cou pokazuje w repce, że jest genialnym piłkarzem tylko musi być na odpowiedniej pozycji.
0
Wiecie co z tym Cavanim? Bo jakoś miesiąc temu wszędzie pisali, że będzie grał w Atleti.
1
@daniel32778 Jeszcze ta murawa :/
1
Jak gra Messi? Bo dopiero co włączyłem :D