0

@ViscaBarca123 Może to na niego ten kredyt? :O

0

@TR3YWAY gościu to tylko hipotetyczne pytanie, jakie numery będą *jeśli Cou i Dembuś zostaną*

1

Jak widzicie numery po transferach Griezmanna i Neymara?
Neymar - 11
Griezmann - 7
Suarez - 9
Dembele/Cou - 14? 21?

2

@Wittgenstein Równie dobrego? Może kilka lat temu. Poza tym prawe skrzydło mamy.

2

@kkbarca U nas patola tylko podczas meczu xD

1

@PanRol a) zdecydowanie

1

@kerouac Mam tak samo, bardzo go lubię i wiem, że stać go na więcej.

3

@michal_20 Jedziesz już? :D

0

@marcin000019 Na środku jest bordowo granatowy pas. Liczy się? :D

0

Gdyby nasza wyjazdówka miała być strojem domowym, co byście na to powiedzieli?

1

@Chwytliwy dla nas :D

0

Ciekawe czy De Ligt będzie miał jakąś atrakcyjną klauzulę w kontrakcie.

1

@bartekvisca Atletico nie ma tu nic do gadania.

0

Te nasze koszulki nie są takie złe. Na prezentacji Frenkiego całkiem ładnie wyglądały.

0

@VamosGirl oceanofgames

49

Ale 1/2 asysty Alby do Messiego w pamiętnym El Clasico należy do Niego :D

0

@Rewolucja123 Grimaldo aż takim kocurem jest?

1

@Grzesior667 Sztuczka z ołówkiem lepsza imo.

0

Szkoda. Fajny meczyk.

0

@Johnnie_Walker Do mistrzostw jeszcze trochę czasu zostało. Mają młodych, trochę ogrania i mogłoby to zacząć funkcjonować. Ale fakt, z takimi zespołami jakie wymieniłeś obecnie nie mieliby szans.

3

Argentyna wreszcie gra jak drużyna. Piłka przechodzi przez całą szerokość boiska, a nie tylko przez Leo. Jakby się wszyscy lepiej zagrali, dodać do składu Pawełka Dybale i można coś próbować w Katarze :D

4

@jedrek7000 Kazimero

0

Przepraszam, dopiero co włączyłem :(

2

@Chwytliwy halo?

0

@patrykzmc2000 Jak są tak bardzo napaleni na Dembusia to może by włączyli w tę operacje Kimmicha, ale Niemca raczej nie puszczą :/

5

@barcelonaLM Jeszcze nie wiadomo czy Dembele jest szklanką na DŁUŻSZĄ metę. A Cou pokazuje w repce, że jest genialnym piłkarzem tylko musi być na odpowiedniej pozycji.

0

Wiecie co z tym Cavanim? Bo jakoś miesiąc temu wszędzie pisali, że będzie grał w Atleti.

1

@daniel32778 Jeszcze ta murawa :/

1

Jak gra Messi? Bo dopiero co włączyłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?