2

@MrShakira 2000 IQ

1

@SinMistico Ney i Dembuś na skrzydłach, ale to by było piękne :D

8

https://i.imgur.com/v9ebP6q.jpg
Oho, zaczyna się ;)

0

@BarcaInfo Fajnie, że Tiery napisałeś :D

1

Kto wg. Was ma większy potencjał, Aleñá czy Ceballos?

0

@AdrianGajewski2005 Real Talk 100%

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Suzu Dzięki :D

0

Wiecie na jakiej stronie mógłbym obejrzeć mecz Argentyny z Paragwajem?

1

0

Widzę, że dużo tutaj dyskusji o Neymarze. Jakieś nowe informacje?

0

@sprajtex Messi jak gra na fałszywej cofa się rozgrywać i nie ma wtedy dziewiątki na boisku. Poza tym Griezmann jest lewo nożny, więc bardziej go widzę na prawej stronie. Ale pomoc wspaniała :D

0

@ajep To samo pomyślałem.

0

@BarcaInfo Wrzucisz wypowiedzi Barto po konferencji? :D

1

@Vhaeraun Możesz ekran obrócić, ale mnie też to irytuje.

0

Coś poważnego z Arturem?

0

@IronSanHybrid Ja od meczu na Anfield czekam na następny sezon.

3

Ale bym miał banana na ryju, gdyby Pedrinho u nas odpalił, a Vinicius i Rodrygo okazali się niewypałami u białych :D

0

@DanielVeB Ja widzę pierwszy raz.

1

@messi564 Obecnie Vidal to trochę nasz taki Mascherano :D

0

@Homeopata8989 Mam nadzieję, że nas tutaj nie prankujesz :D

12

@FC1899Barca Coutinho w Barcy, a Coutinho w Brazylii to dwie inne osoby mordo.

0

@Kurkmen Czy ja wiem, Hazardowi się kontrakt kończy, więc chyba normalna cena.

1

@Chwytliwy to ja Rome

16

Ja życzę pączusiowi jak najlepiej :D

0

@LilDave W tych Juve imo tylko czerwony pasek nie pasuje, reszta jest git.

0

@Kubala22 Pozdro :)

0

@Kubala22 Na szybko szukałem, sorry. Ta grafika jest dobra? :D
https://ibb.co/pxMpskj

0

@Lares Grunt, że Ivanowi się podoba :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?