0

W wywiadzie, na pytanie, dotyczące najlepszego bramkarza z którym się mierzył, Neymar odpowiedział: Victor Valdes.

3

@VenoM Środek obrony? GRUBY NA BRAMKĘ.

12

@jedrek7000 Nie wiem czy dalej śmieszy, ale włóż do ryżu :D

0

@kuz Jest artykuł o tym.

0

@MesQueUnClub_87 Cou out wydaje mi się coś koło 80%

1

@Messibestplayerintheworld Wątpię, żeby PSG przyjęło wymianę bez pieniędzy. No chyba że Coutinho+Dembele :D

0

Wiadomo, że większość z tych informacji to ploty, ale gdyby się okazało, że Barcelona nie wydała na De Ligta po to by mieć pieniądze na Neymara, a Brazylijczyk poszedłby do Juve, byłaby niezła beka :D

0

@PrinceDamon A no tak, powinien zrobić odcinek z komentarzami, z którymi się zgadza, czytać je i cały czas im przytakiwać :D :D :D

0

@Encore Ten modulator robi robotę :D

0

@dawcio142 Mi Mile przypomina :D

0

@Jakchcesz Ale co ty tu z fifą wyskakujesz? Coutinho to ofensywny pomocnik, a nie skrzydłowy.

5

0

@kuz Z tego co pamiętam Messi jako jedyny coś próbował, może za mało, ale zrobił parę akcji.

3

@kerouac Dokładnie. Każdy ma swoje zdanie.

2

@Orlik00 Czyli krótko mówiąc, nie chcesz Neymara bo jest dzbanem :D

0

@BigShaq Obawiam się, że nie znajdziemy w tym okienku na Niego kupca.

1

Ciekawe co będzie z Rafinhą.

0

@BarcaInfo Ale jeszcze nie kwestia godzin? :D

0

@Messibestplayerintheworld Jakby przyszedł to sztab widziałby w nim pewnie następcę Leo. Za 5 lat nasz atak mógłby tak wyglądać: Ney - Griezmann - Dembuś.

0

@FafitFCB Ciekawe ile ma wzrostu.

0

Ale bym chciał zobaczyć taki skład, chociaż raz.
https://i.ibb.co/1mRrwxr/Screenshot-20190714-150644.jpg

0

@panczo Hazard za 100mln to NORMALNA cena, nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

8

@Encore Chciałbym to zobaczyć, ale z Antkiem za Luisa :D

3

@MaTt_BarcaFan Wiadomo, Messi tylko Laysy wpierdziela. A ten brzuch to pewnie od tych sterydów.

0

@klopx XDDDDDDDDD

0

@FC1899Barca Nasz charyzmatyczny Ernest pokaże jaja, powie że to on tutaj rządzi i ustawi ich do pionu, odpowiednio rotując. Szatnia go szanuje, wystarczy, żeby to jakoś dobrze poukładał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Podobno 24 melony z tego transferu idą na konto RSSS.

3

"Jednak ze względu na bardzo drobną posturę słynne francuskie akademie odrzucały Griezmanna." Jak zwykle :/

1

Wiadomo coś o tym dzisiejszym godzinnym wywiadzie/konferencji Neya? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?