Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W wywiadzie, na pytanie, dotyczące najlepszego bramkarza z którym się mierzył, Neymar odpowiedział: Victor Valdes.
3
@VenoM Środek obrony? GRUBY NA BRAMKĘ.
12
@jedrek7000 Nie wiem czy dalej śmieszy, ale włóż do ryżu :D
0
@kuz Jest artykuł o tym.
0
@MesQueUnClub_87 Cou out wydaje mi się coś koło 80%
1
@Messibestplayerintheworld Wątpię, żeby PSG przyjęło wymianę bez pieniędzy. No chyba że Coutinho+Dembele :D
0
Wiadomo, że większość z tych informacji to ploty, ale gdyby się okazało, że Barcelona nie wydała na De Ligta po to by mieć pieniądze na Neymara, a Brazylijczyk poszedłby do Juve, byłaby niezła beka :D
0
@PrinceDamon A no tak, powinien zrobić odcinek z komentarzami, z którymi się zgadza, czytać je i cały czas im przytakiwać :D :D :D
0
@Encore Ten modulator robi robotę :D
0
@dawcio142 Mi Mile przypomina :D
0
@Jakchcesz Ale co ty tu z fifą wyskakujesz? Coutinho to ofensywny pomocnik, a nie skrzydłowy.
5
@CatalanVeBFCB Czy fajno to zależy od punktu widzenia... xD
https://i.imgur.com/U1lqCO5_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium
0
@kuz Z tego co pamiętam Messi jako jedyny coś próbował, może za mało, ale zrobił parę akcji.
3
@kerouac Dokładnie. Każdy ma swoje zdanie.
2
@Orlik00 Czyli krótko mówiąc, nie chcesz Neymara bo jest dzbanem :D
0
@BigShaq Obawiam się, że nie znajdziemy w tym okienku na Niego kupca.
1
Ciekawe co będzie z Rafinhą.
0
@BarcaInfo Ale jeszcze nie kwestia godzin? :D
0
@Messibestplayerintheworld Jakby przyszedł to sztab widziałby w nim pewnie następcę Leo. Za 5 lat nasz atak mógłby tak wyglądać: Ney - Griezmann - Dembuś.
0
@FafitFCB Ciekawe ile ma wzrostu.
0
Ale bym chciał zobaczyć taki skład, chociaż raz.
https://i.ibb.co/1mRrwxr/Screenshot-20190714-150644.jpg
0
@panczo Hazard za 100mln to NORMALNA cena, nie ma w tym nic nadzwyczajnego.
8
@Encore Chciałbym to zobaczyć, ale z Antkiem za Luisa :D
3
@MaTt_BarcaFan Wiadomo, Messi tylko Laysy wpierdziela. A ten brzuch to pewnie od tych sterydów.
0
@klopx XDDDDDDDDD
0
@FC1899Barca Nasz charyzmatyczny Ernest pokaże jaja, powie że to on tutaj rządzi i ustawi ich do pionu, odpowiednio rotując. Szatnia go szanuje, wystarczy, żeby to jakoś dobrze poukładał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Podobno 24 melony z tego transferu idą na konto RSSS.
3
"Jednak ze względu na bardzo drobną posturę słynne francuskie akademie odrzucały Griezmanna." Jak zwykle :/
1
Wiadomo coś o tym dzisiejszym godzinnym wywiadzie/konferencji Neya? :D