Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Triv44 Imo w prime będzie miał tyle samo oceny co Ronaldo, żeby kłótni nie było :D
12
Ale kozacka ta wyjazdowa koszulka :O
0
@Gosciuu "Nie jest to dla sławy, bo już jestem sławnyNie jest to dla słabych, bo to nie te czasyNie masz dla mnie cashu - nie zawracaj mi gitaryJadę se załatwiać sprawy, wpierdalam się w taxiWitam na safari, nie w jebanej aplikacji, tylko w twojej baniPisze do mnie jakaś bambi, chciała się ustawićTo ta sama, której wczoraj kupowałeś kwiatyNie mam czasu na głupoty, kierunek nowe blokiChce zarobić trochę cashuWygłodniałe suki obcinają moje skokiNie wiem, o co chodziZajmuję se stolik i zamawiam se gnocchiZamawiam se gnocchi, do tego eskalopkiNie słucham Eska Rock #A$AP RockyMoje kroki obserwują szproty, dziwko nie podsłu...Chuj, co tam pierdolisz o mnie przez to walkie talkieA i tak sie nie dowiesz, co oznacza tutaj mobbynBo myślisz, że to mobbingWyjebane mam w układy oraz w lobbyMasoni z loży modlą się do kozyW chuju mam nowy porządek, bo stworzyłem nowyJak bylem małolatem, przyjechałem do WarszawyI jarałem tłokiMałolatkom podawałem lody, jeszcze nie latały dronyJeszcze nie wiedziałem, co to MobbynBo nie znałem swojej drogiDzwonią telefony, ja zamawiam se gnocchiZamawiam se gnocchi"
0
To prawda, że w tym roku ma wyjść Rambo 5?
1
@G9 Legend się nie wywala "na zbity pysk".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@WiernyKibicToJa Dzięki :D
0
@geass Jaki to mecz, bo nie mogę informacji znaleźć?
1
@Jacu327 Ciekawe klasyki by były, De Jong vs De Ligt :D
13
@Michaelo20000 Druga opcja.
2
@sebasek99 Btw. wiecie czy według przepisów można grać bez bramkarza/z kilkoma?
0
@czygun Ja jestem ciekaw czy zagra.
0
Leo dawaj :D
1
Proszę o wyłączenie komentarzy.
1
No i wylądował.
1
Teraz może się obudzą
0
Uff
31
https://www.instagram.com/p/Bxw1VZMga-c/?igshid=1e0hdt8e443rc
2
Tak sobie pomyślałem, że możnaby zrobić wystawianie ocen (przez redakcję i użytkowników) albo po prostu głosowanie na najlepszą 11 Barcelony w tym sezonie.
0
XD
0
Jak myślicie czy De Ligt mógłby zostać naszym drugim kapitanem?
7
Też tego nie rozumiem. Chłop ma jeszcze lata kariery przed sobą i wiele razy udowadniał co potrafi.
0
Jeśli Antułan przyjdzie to pożegnamy się z Coutinho? Jak myślicie?
0
Można grać na zmianę parą stoperów.
Pique i Lenglet/De Ligt i Umtiti
34
Ksiądz xD
4
Oby Cou im zamknął japy.
1
Messi to talent, Ronaldo to praca. Niektórzy to tak powtarzają jakby Leo tylko wcinał Laysy i nic poza tym :D
0
Nie wiem mordo.
0
Moim zdaniem moralność nie pochodzi od Boga i wiele by to nie zmieniło. Patrz ilu jest wśród nas "głęboko" wierzących i co niektórzy robią...
0
Moim zdaniem powinien zostać. Może to głupio zabrzmi, ale dlatego, że po prostu lubię Brazylijczyka :D Gdy przyszedł do nas na końcówkę sezonu to czarowalł i wierzę, że w następnym sezonie będzie tak samo.