Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A, czyli tak jak kolega poniżej pisał, że było to uznane za zagrożenie? Nie znam się na przepisach, ale wg. mnie nie powinien zagwizdać.
0
Nie oglądałem meczu, widziałem jedynie powtórkę tego "faulu". Była konsultacja z VARem czy nie?
0
WWE poinformowało, że Roman Reigns ma się pojawić na najbliższym RAW, z nowymi informacjami na temat swojej walki z białaczką :O
1
Nie oglądałem meczu, ale po komentarzach odnoszę wrażenie, że nic nie straciłem :/
1
Busi założył Instagrama :O
0
To Bałagan na avku?
0
Nie oglądałem meczu. Real był wyraźnie lepszy czy może mecz był wyrównany?
0
Można otwierać szampana!
Właśnie dzwoniłem do Papy Barto i z tego co wydedukowałem (słabo znam hiszpański) De ligt już klepnięty.
0
Ale piękny avatar.
0
To by było akurat ciekawe.
0
Zapraszam do ankiety:
https://www.strawpoll.me/17410376
Polecajcie jak możecie, jestem ciekawy jakie zdanie mają kibice na ten temat :D
0
Nieważne.
1
Spokojnie, jeszcze wpakujemy.
0
Poprzeczka xd
0
"Barca nie przypomina Barcy"
Aż mi się smutno zrobiło jak to przeczytałem :(
63
Malcom: "Gdy dowiedziałem się, że gram w pierwszym składzie, całe ciało zaczęło mi drżeć. Kiedy Leo to zobaczył, podszedł, usiadł koło mnie i powiedział, że mam być spokojny, bo zasługuję na tę szansę." ????❤
Via : FC Barcelona Més Que Un Grupo ????????
2
O, zaraz się zacznie płacz, że Semedo nie jest zawodnikiem meczu :D
1
Bez lewej strony mamy grać? ;)
2
https://www.facebook.com/195073197348716/posts/1078379845684709/
Ten Gerrard XD
1
Też trochę na odwal robiłem, dzięki :D
12
Czasami jak się nudzę lubię porobić sobie jakieś tapety na telefonie. Co myślicie:
https://imgur.com/a/Z3YAgyn
https://imgur.com/a/l528BLj
https://imgur.com/a/QalqUwt
0
Nie mam zdania odnośnie tej "religii", ale trzeba pamiętać, że Liverpool to nie Barcelona :)
0
Messi jak zasuwa
0
Pozdrów koleżankę :)
0
Dawaj Cou!
0
Zasłużył.
1
O! I to jest komentarz! Sami pesymiści na tej stronie. Ja postawiłem na Barce i już szukam miejsca, na które będę leciał na wakacje.
0
Ale się fajnie rozumieją, Semedo z Malcomem :D
10
Oni cały mecz będą o tym Viniciusie mówić?
0
20 minuta, typie