Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O
0
Jest i chyba najbardziej znienawidzone zakole w Katalonii :)
0
Do tych co interesują się WWE;
To prawda że Białaczka u Romana nie jest jakoś bardzo groźna, (czy tam zaawansowana) i może wrócić, a Dean może odejść?
Pytam, bo ostatnio takie plotki czytałem i nie wiem czy to jest prawda, a Wy jesteście bardziej zorientowani :D
0
Gdyby zamiast białego był żółty, całkiem spoko by były.
28
Kiedyś gdy mieszkałem we Wrocławiu, lokalny proboszcz miał psa. Ten pies po 2 latach został potrącony przez grabarza. Proboszcz pozwał go do sądu. Sprawa toczyła się latami. W końcu ok. miesiąc temu jakaś sędzia orzekła winę po stronie grabarza. Ta właśnie sędzia ma syna który wyszedł za afroamerykankę, której stryjeczny dziadek od strony brata zięcia miał zespół niespokojnych nóg. Znalazł super lekarza, który starał się mu pomóc, lecz bez skutku. Przepisał mu więc super maść którą produkują z kwasu fluorowodorowego i folii bąbelkowej. Maść pomogła natychmiast. Musiał wyjechać do Teksasu by ją zdobyć. Tam poznał cudowną azjatkę, która po 5 latach małżeństwa urodziła mu bliźniaki. Do czego zmierzam, otóż lekarz, który odbierał poród miał ciotkę z krzywym palcem u lewej stopy. I właśnie kolega syna tej ciotki prosi o link.
2
Trylogia z 2015;
LM, Liga, Puchar :D
0
Ale by się go fajnie oglądało obok BigSama ;)
1
Pewnie, wina ZŁEGO WALWERDE, bo piłkarze klepali po obronie.
0
Jeżeli Barcelona ściąga Emersona to znaczy, że Sergi będzie grał w pomocy. Zakładając, że tak będzie, kogo z pomocy powinniśmy sprzedać?
7
Ma ktoś Arthura zagrywającego plecami? :D
0
:(
0
Dlaczego sądzisz, że Higuain to kapryśna gwiazda?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam nadzieję, że nie mówisz o tej główce Coutinho :v
0
XDD
1
Kurde, oby Cou jeszcze miał parę szans na zdobycie gola :(
1
Leo Messi będzie kapitanem reprezentacji Argentyny podczas Copa America, które odbędzie się w Brazylii. (AS)
7
Gdzie ty go upchasz? :D
1
Jeszcze Langlet :D
0
Uff, już myślałem, że jakaś poważna kontuzja.
0
Mogłeś dać linka do Red Arrow Neville'a :D Btw. on dalej walczy?
0
Ja od 3 lat nie oglądałem, ale chyba znowu zacznę, bo mimo, że jest scenariusz to czuć te emocje :D
0
+Być może Todibo :D
0
:D
0
Druga asysta, fatalny mecz. Pozdro.
0
Ale priorytetami są chyba ŚPD, ŚO i 9, więc po co nam Eriksen?
0
Uwielbiam argument ze wzrostem :D
10
Albo jak najszybciej, jest szansa na Mourinho :D
3
Jakoś nie kumam tej wypowiedzi. Chodzi mu o to, że przez Barce liga jest bardziej wyrównana i Real jest tak nisko, i że to źle?
0
A nie sorry to ruletka była.