0

Ajj

0

Dopiero teraz włączyłem, streści ktoś pierwszą połowę?

1

IMO ten rajd z Athleticiem lepszy.

0

Zauważyłem, że dużo kobiet ją obserwuje. Może ich zdaniem dawanie dupy raperom jest pewnego rodzaju niezależnością?

0

Czyli coś w stylu Arturo vs Arthur? :D

0

Może to trochę nieobiektywne (nwm :D) ale jeśli chodzi o skojarzenia to Real zawsze kojarzył mi się z takimi drwalami jak Ramos, którzy bardziej interesują się piłkarzem, aniżeli piłką.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Domowy strój. Co gorsze, szachownica czy poziome pasy?

0

Nie zauważyłem.

0

Hiszpański dziennik Sport, podaje że planowana jest umowa między Ajaxem i Barceloną, aby ci pierwsi zostali klubem partnerskim Dumy Katalonii.
Na mocy tej umowy, największe talenty La Masii trafiały by na wypożyczenie do, znanych z ręki do młodych piłkarzy, Holendrów. Ogrywanie ich w Eredevisie dało by im więcej niż gra na 2/3 poziomie w Hiszpanii. Barcelona miałaby za to, zagwarantowaną możliwość pierwokupu, największych gwiazd Ajaxu.
Via Facebook

0

Ja tam lubię gdybać ;)

0

wrr

0

Hahahahhahahahahah

0

Hurr durr dawaj Erni zmiany, mecz wygrany...

0

To samo mam.

0

I cyk :D

2

Suarez trafi i kolega 1700zł wyciągnie :D

0

Ale porobili :O

0

Drugi będzie :D

0

Messi dziś zdecydowanie głębiej.

0

No i proszę :D

2

Dawno Messi z wolnego nie trafił :D

1

Myślę, że gdyby nie Roberto oddałby strzał.

1

Masz rację, bardzo ładnie uchronił nas przed stratą bramki po strzale Tello.

0

Zostaw byku :D

0

Mógł do nas dołączyć wcześniej, oferta wygasła ;)

0

Wiecie może jak wygląda rywalizacja Messi - De Gea?

0

Barca - City
Fajny meczyk by był :D

0

Dokładnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?