Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajj
0
Dopiero teraz włączyłem, streści ktoś pierwszą połowę?
1
IMO ten rajd z Athleticiem lepszy.
0
Zauważyłem, że dużo kobiet ją obserwuje. Może ich zdaniem dawanie dupy raperom jest pewnego rodzaju niezależnością?
0
Czyli coś w stylu Arturo vs Arthur? :D
0
Może to trochę nieobiektywne (nwm :D) ale jeśli chodzi o skojarzenia to Real zawsze kojarzył mi się z takimi drwalami jak Ramos, którzy bardziej interesują się piłkarzem, aniżeli piłką.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Domowy strój. Co gorsze, szachownica czy poziome pasy?
0
Nie zauważyłem.
0
Hiszpański dziennik Sport, podaje że planowana jest umowa między Ajaxem i Barceloną, aby ci pierwsi zostali klubem partnerskim Dumy Katalonii.
Na mocy tej umowy, największe talenty La Masii trafiały by na wypożyczenie do, znanych z ręki do młodych piłkarzy, Holendrów. Ogrywanie ich w Eredevisie dało by im więcej niż gra na 2/3 poziomie w Hiszpanii. Barcelona miałaby za to, zagwarantowaną możliwość pierwokupu, największych gwiazd Ajaxu.
Via Facebook
0
Ja tam lubię gdybać ;)
0
wrr
0
Hahahahhahahahahah
0
Hurr durr dawaj Erni zmiany, mecz wygrany...
0
To samo mam.
0
I cyk :D
2
Suarez trafi i kolega 1700zł wyciągnie :D
0
Ale porobili :O
0
Drugi będzie :D
0
Messi dziś zdecydowanie głębiej.
0
No i proszę :D
2
Dawno Messi z wolnego nie trafił :D
0
https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/176/251/4d7.png
1
Myślę, że gdyby nie Roberto oddałby strzał.
1
Masz rację, bardzo ładnie uchronił nas przed stratą bramki po strzale Tello.
0
Zostaw byku :D
0
Mógł do nas dołączyć wcześniej, oferta wygasła ;)
0
Wiecie może jak wygląda rywalizacja Messi - De Gea?
0
Barca - City
Fajny meczyk by był :D
0
Dokładnie :D