0

Można obejrzeć ten mecz na innym kanale niż Polsat Sport Premium 2?

2

Na Tiki-Tace zamiast ZP powinien być Złoty But :D

0

Nie wiem czy wiecie, (ja dziś się dowiedziałem) ale Tomasz Ćwiąkała ma kanał na yt:
https://m.youtube.com/channel/UCEm0MAqM_Jsyq_iDvJ8H34w/featured

1

"Nie poddam się operacji" xD

3

Prędzej Neymara imo.

1

Ma ktoś skrót tego meczu z polskim komentarzem?

0

XD

0

Ciekawe co tam Isco do Messiego mówił :D

0

Ooo Vidal i Cou :D

5

Ale orgazm by był gdyby trafił xD

0

Leo już śmiga :D

1

Będzie gorąco coś czuję po przerwie.

0

Jaki typ.

0

Leo trafi pod murem.

0

Po 95 wygranych i chyba ponad 50 remisów.

1

Ale satysfakcja gdy Pikej gasi tego Viniciusa :D

2

Ajaj

1

Czekam na kolejne analizy :D

1

Nie myślałeś o tym by dodać jeszcze wersję na urządzenia mobilne? :D

0

1

Wiecie gdzie mogę znaleźć wypowiedzi zawodników po meczu?

0

To Manita? XDD

0

Hahah jakie szczęście mamy

1

Jeszcze więcej o nim mówcie.

0

No, wiadomo.

5

Czasami na tych jego konferencjach się Lucho przypomina :D

0

Wydaje mi się, że Leo w wieku Mbappe szybkością od niego nie odstawał :D

6

Nie wiem czy było. "Przygotowanie pod wałki w klasykach" XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?