Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kkbarca Ale by tu burza była jakby odszedł do białych :D
0
Busi zdecydowanie za rzadko uderza :D
0
@Colon Nie znam typa. Btw. już 15 minut zabiłeś.
0
@Colon Coś w 30 minut :D
0
@Colon Jak chcesz zabić czas to możesz sobie jedzonko do meczu zrobić :D
0
Na kogo najbardziej liczycie? Ja na młodych i na to, że Antoś zagra tak a la Messi :D
4
@ProMILs Dobranoc.
4
Mmm :D Wague, Todibo, Firpo, Puig.
0
@LuisSalvano Widocznie przeoczyłem, bo nie przypominam sobie takiego komentarza z twojej strony. Powtórzę jeszcze, żeby nie podchodzić do tych komentarzy jak do takich, które mają na celu Ci "dokuczyć" tylko jako zwykłą beczkę. Ale rozumiem twoje oburzenie, bo było tego sporo w ostatnim czasie.
4
@LuisSalvano Oznaczanie pod postami to CHAMSKIE żarty i NĘKANIE? OBRAŻANIE? Już z tym tak nie przesadzaj. Zwykła beczka i tyle. Nikt nie ma zamiaru Ci uprzykrzać życia i Cię prowokować. Ja bym z dystansem do tego podchodził. A jak Cie to strasznie denerwuje i jesteś przez to zły to wystarczyłby jeden post (nie koniecznie taki elaborat) i raczej nikt by o tym nie pisał. Pozdro.
0
Oho, widzę że już niektóre chorągiewy zaczęły oddawać Dembele po nieudanych sparingach. XD
0
@kamilo0066 Pewnie. I kto na trenera? Xavi?
0
@Kredon Juanfran może jeszcze chyba na LO zagrać.
0
@LeoMessi2442
0
@Messibestplayerintheworld A może United by go przygarnęło w zastępstwie za Pogbe? Myślę, że nadałby się do PL.
1
@Messibestplayerintheworld Albo to, że nie będzie Leo.
0
@OskarR01 Vermaelena by musieli łyżeczką zdrapywać xD
0
@draxidox Btw. @Commando pisał, że nie musisz usuwać.
0
@BarcaInfo @LuisSalvano
0
@Commando Poczucie winy będzie Ci towarzyszyć aż do śmierci.
0
Jak myślicie czy po przyjściu Neymara, podczas meczu na LR, dalej będzie się najwięcej narzekało na Ernesta/Rakiticia czy jednak narzekania na straty Neya będą większe?
0
@Striker A Suarez będzie powoli schodził ze sceny.
3
@Janiama Przez bardzo dużo osób Zanetti uważany jest za najlepszego PO w historii. Czemu nie ma go w ankiecie?
0
@BarcaInfo Ale agent Coutinho mówił, że nie zagra w PL.
0
@ViscaBarca123 Jeszcze tu wrócę :D
4
@LuisSalvano W każdej dyskusji znajdziesz "ziarnko" Neymara.
0
@Mario96w Jest takie coś tylko, że z La Ligi? :D
0
@Mihcim To się zaczęło po drugim meczu z Live. Nagle został głównym winowajcą po Erneście.
0
@MaTt_BarcaFan Ale dajmy mu zagrać parę miesięcy bez kontuzji. Ousmane jak był w rytmie meczowym grał naprawdę dobrze i pamiętam jak każdy tu się nad nim spuszczał. To dopiero początek sezonu, spokojnie.
0
@cules100pro Ale ma piękne włoski.