0

Ale Muniak się pruje na tym Twitterze xD

2

@Chaoss Milan to glory :D

0

Nie oglądałem dzisiejszego meczu. Widzę 2-2, mecz był ciekawy? Opłaca się wg. Was obejrzeć powtórkę?

0

Nie oglądałem pierwszej połowy. Ktoś może w skrócie napisać kto na +, kto na -? Jak nasza obrona?

3

Wiecie czy MATS oprócz tych dwóch asyst w tym sezonie, zaliczył jeszcze jakieś w 2019 roku? Bo Ronaldo z tego co czytałem w tym roku zaliczył 4 i w sumie beka by była jakby Marc go dogonił.

0

@Mathew86 Ja zawsze myślałem, że jest to podanie, które było kluczowe w danej akcji bramkowej. Zwykle podanie do osoby, która zaliczyła asystę.

0

A już miałem pisać, że Suarez wszystko psuje xd.

0

@ElPonczato Messi w roku 2019:
54 mecze, 46 bramki, 19 asyst
Złota Piłka dotyczy roku, nie sezonu.

4

@l0Messini Ale Cię strasznie boli ta gala :/

2

@Bykunn Powiedział, że jego kariera wygląda trochę inaczej od takich piłkarzy jak np. Leo, później wszedł na szczyt, ale nigdy nie przestał marzyć i to gdzie dziś jest napawa go dumą.

2

Szkoda, że nie ma Grubego, by się z dzieciakami od Leo świetnie bawił :D

1

@Gitarkafcb Bo był uśmiechnięty.

3

Czekam na jej wypowiedź xD Tfu

0

@barcelonaLM Czytałem, że w tym samym czasie odbiera nagrodę piłkarza roku Serie A.

3

@Kengo Donatello xD

1

@Cariones Dzięki :D

0

O której jutro gala France Football? Gdzie będzie można obejrzeć w TV?

0

@Chwytliwy Też jestem tego zdania :D

1

@FC1899Barca Lautaro - 100+mln
Kimmich - 100+mln
Neymar - 150+mln
Skąd ty chcesz na to hajs wziąć? Coutinho i Dembele out? Czy kogoś jeszcze byś sprzedał? Pytam całkiem serio.

0

@TheNekro94 Weź zostaw Marca w spokoju xD

0

@Transu96 Nie rozumiem po co ten komentarz.

5

@KamQiX BigSam jak był w formie to TOP 3 ŚO. Świetnie piłkę wyprowadzał, a przez pierwsze dwa sezony praktycznie błędów nie popełniał :D

0

@daniel32778 Trochę nadużyłeś słowa Francuz, ale zgadzam się.

3

@Lola120 Podania na poziomie Leo?

2

@FCBMati10 Leo ma aż 70? Kurcze, a dopiero co pobijał Batistutę strzelając 55 :O

2

@tediko Jeszcze walczą o urlop macierzyński, z tego co kojarzę.

0

Było na Tiki-Tace, że Semedo obchodzi dziś 26 urodziny?

1

@msmsms Jednak dalej wolę akcję z Bilbao. To się ogląda tak jakby Leo myślał 3 razy szybciej od przeciwników, wszystkie decyzje, które podjął były genialne. Nie da się tego powtórzyć. Natomiast ten genialny rajd z Getafe to była głównie szybkość i nie było tam wg. mnie takiej "maestrii" jak z Athleticiem :D

3

@msmsms Imo to jego najpiękniejszy gol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?