Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Muniak się pruje na tym Twitterze xD
2
@Chaoss Milan to glory :D
0
Nie oglądałem dzisiejszego meczu. Widzę 2-2, mecz był ciekawy? Opłaca się wg. Was obejrzeć powtórkę?
0
Nie oglądałem pierwszej połowy. Ktoś może w skrócie napisać kto na +, kto na -? Jak nasza obrona?
3
Wiecie czy MATS oprócz tych dwóch asyst w tym sezonie, zaliczył jeszcze jakieś w 2019 roku? Bo Ronaldo z tego co czytałem w tym roku zaliczył 4 i w sumie beka by była jakby Marc go dogonił.
0
@Mathew86 Ja zawsze myślałem, że jest to podanie, które było kluczowe w danej akcji bramkowej. Zwykle podanie do osoby, która zaliczyła asystę.
0
A już miałem pisać, że Suarez wszystko psuje xd.
0
@ElPonczato Messi w roku 2019:
54 mecze, 46 bramki, 19 asyst
Złota Piłka dotyczy roku, nie sezonu.
4
@l0Messini Ale Cię strasznie boli ta gala :/
2
@Bykunn Powiedział, że jego kariera wygląda trochę inaczej od takich piłkarzy jak np. Leo, później wszedł na szczyt, ale nigdy nie przestał marzyć i to gdzie dziś jest napawa go dumą.
2
Szkoda, że nie ma Grubego, by się z dzieciakami od Leo świetnie bawił :D
1
@Gitarkafcb Bo był uśmiechnięty.
3
Czekam na jej wypowiedź xD Tfu
0
@barcelonaLM Czytałem, że w tym samym czasie odbiera nagrodę piłkarza roku Serie A.
3
@Kengo Donatello xD
79
Griezmann wygląda jak Joker :D
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/78896714_1292351820954176_8308103098644037632_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=FodCX9XeZCwAQlKH_dtKPhDZYZ_pLZqpszFqISvNdTxPFsfAza4tRi4fA&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=80121ceec5caa307c5a9c5d70e1f9468&oe=5E7366D0
1
@Cariones Dzięki :D
0
O której jutro gala France Football? Gdzie będzie można obejrzeć w TV?
0
@Chwytliwy Też jestem tego zdania :D
1
@FC1899Barca Lautaro - 100+mln
Kimmich - 100+mln
Neymar - 150+mln
Skąd ty chcesz na to hajs wziąć? Coutinho i Dembele out? Czy kogoś jeszcze byś sprzedał? Pytam całkiem serio.
0
@TheNekro94 Weź zostaw Marca w spokoju xD
0
@Transu96 Nie rozumiem po co ten komentarz.
5
@KamQiX BigSam jak był w formie to TOP 3 ŚO. Świetnie piłkę wyprowadzał, a przez pierwsze dwa sezony praktycznie błędów nie popełniał :D
0
@daniel32778 Trochę nadużyłeś słowa Francuz, ale zgadzam się.
3
@Lola120 Podania na poziomie Leo?
2
@FCBMati10 Leo ma aż 70? Kurcze, a dopiero co pobijał Batistutę strzelając 55 :O
2
@tediko Jeszcze walczą o urlop macierzyński, z tego co kojarzę.
0
Było na Tiki-Tace, że Semedo obchodzi dziś 26 urodziny?
1
@msmsms Jednak dalej wolę akcję z Bilbao. To się ogląda tak jakby Leo myślał 3 razy szybciej od przeciwników, wszystkie decyzje, które podjął były genialne. Nie da się tego powtórzyć. Natomiast ten genialny rajd z Getafe to była głównie szybkość i nie było tam wg. mnie takiej "maestrii" jak z Athleticiem :D
3
@msmsms Imo to jego najpiękniejszy gol.