Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Manchester United zamierza włączyć się do licytacji o sprowadzenie Arturo Vidala. Cena transferu mogłaby wynieść około 20 milionów euro. [DirectTV Chile]
No, od United to możnaby nawet 50 baniek zażądać i nie zdziwiłbym się jakby się zgodzili :D
0
Co myślicie o polskim filmie "Fighter" z 2019 r.? Słyszałem, że słaby i włączyłem z ciekawości.
2
@Rewolucja123 https://i.pinimg.com/originals/a9/49/cd/a949cdb477b4575ec63ca5e2a2f114b8.jpg
0
Wie ktoś czy będą powtarzać dzisiejszy mecz w TV, po północy?
1
@Kacper1432 Musiałby zagrać jeszcze około 6 sezonów na swoim poziomie. Małe szanse na to imo.
1
@MESSIah16 W sensie Leo i CR7 w ostatnich 10 latach, strzelili razem tylko 704 bramki?
1
@LuisSalvano Z jakiego prawa? Jak Ney może zerwać umowę? Bo chyba nie jestem w temacie.
0
@Kuczek "10Ronaldoni" XDD
0
@mariosss20 Ja bardzo lubię patrzeć na pięknego Chorwata :D
0
@BARCA_FOR_EVER 2010 - 2019 to 9 lat. Też nie rozumiem trochę sensu robić statystyki z ostatniej dekady, gdy kończy się rok 2019, a nie 2020.
1
@karlu105 Sara, Psy 1 i 2, Killer
1
@DaPi Właśnie włączyłem :D
1
@IronSanHybrid Sam przed chwilą 3 zjadłem :D
0
@Hubert98 The Ring
8
@Gaucho Przynajmniej będzie grał.
0
@Adamski69 Każdy kibic United pewnie też.
3
@barcelonaLM Ty się chwalisz, a On się żali xD
1
@PieN Z rodzynkami oczywiście :D
0
@damian16161212 Frenkie wchodzi na 10min, poza tym odpocznie przez święta, a Perez wchodzi razem z nim.
0
Ale fart XDDDDD
0
@FCB24 Zamiast "nie boi się podać", przeczytałem "nie boi się petard" XD
5
Ale akcja :D :D
0
Antoś jest super!
0
@Konias4318 Wague 21 lat, Emerson tak samo, zobaczymy co z tego będzie.
4
"Diego Maradona wskazał najlepszego piłkarza w historii. Jego zdaniem był nim Alfredo Di Stefano."
Ten to co tydzień zmienia zdanie xD
2
@SinMistico My, z De Jongiem i Arthurem nie odstajemy :D
0
@Mario96w Wygląda jakby się oszczędzali na drugą połowę.
0
@danio1899 Oby Messi zrobił z Niego wiatrak :D
0
@zodiak_10 Mały Jason :D
1
@Coutinho007 "Piłka parzy" :D