Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Goh Nie ma w TV?
0
Gdzie mogę obejrzeć mecz Argentyna - Brazylia?
0
@Suzu Griezmann w pomocy byłby ciekawy, nawet na ŚPO. Powalczyć to on umie.
127
Znalezione na fb:
"Every time Ronaldo scores for Portugal, I discover a new country."
4
@Kapitan hawk Użytkownik zbanowany xD
4
@MokrySum To nie zagrało, że zapomniałeś napisać, że chodzi o gole w repce.
2
@MokrySum Coś chyba nie zagrało xD
1
@Mario96w Ja myślałem, że to jest Pług.
0
@zodiak_10 Strasznie niewidoczny dzisiaj.
17
@ViscaBarca123 Mi się bardzo podobało, ale wiadomo, że La Rambla jest anty Footroll... Ehh...
0
@msmsms Czyli nie warto nikogo kupować dopóki Ernesto jest trenerem. O to Ci chodziło?
0
@l0Messini Kartky na story nie wyglądał na sztucznego.
2
@The Game 10 To ogarnij jego insta story, może zdanie zmienisz.
0
Ale się porobiło z tą aferą Kartkyego :O
0
@SeeleyBooth Czemu miałby nas objąć? Jakieś płotki dzisiaj były?
13
Czekam na hattrick Leo z rzutów wolnych :D
1
XDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Będzie drugi, musi być.
1
@IronSanHybrid Ale fajne porównanie.
0
W ilu meczach LL w tym sezonie zagrał Leo? Gdzie to można sprawdzić?
1
@Naturopata Griezmann nie jest słaby. Gra Barcelony Valverde, a gra Atletico Simeone, pomimo wszystko, bardzo się różni.
0
Już 3 gol z wolnego w tym sezonie w lidze.
0
@Bobrowik Messi zawsze był człapiący.
3
Ale będzie na La Rambli jak Leo nie trafi XD
0
15 minut nie minęło, a tu już jest LR wypełniona jadem. Nie ogladajcie meczów Barcy z takim nastawieniem, albo nie piszcie komentarzy. Wiadomo że już powinno być z 11:0 dla nas...
0
@itmustbejoke Właśnie tak się zastanawiałem o ch*j tu chodzi xD
2
@itmustbejoke XDDDD SKĄD TY TO WZIĄŁEŚ? Takie coś nie może być możliwe. Cristiano przed Leo i VVD? Alisson drugi?
1
@KamQiX Pamiętam, że jak Nelson do nas przechodził mówiło się o tym, że może spokojnie grać na LO.
0
Ale lipa, że dzisiaj mecz na Polsat Sport Premium :(
1
@Odesseiron mmm rodzyny