12

@ksobi Pewnie nic konkretnego, tylko populizmy rozpowszechniane przez innych; gadanie, że Leo jest gównianym kapitanem, bo nie nakręca się na pokaz, albo mówienie, że nie potrafi sam wygrać meczu, mimo, że tworzy dużo sytuacji i tylko nieporadność kolegów jest winna, że nie doprowadzają one do zwycięstwa.

0

@Hotpig Bardzo lubię Luisito, ale to nie zmienia faktu, że jest takim samym pajacem jak np. Alba.

18

@Coutinho007 Mi strasznie typ na nerwy działa. Najbardziej denerwują mnie te jego głupie uśmieszki i rozkładanie rąk, praktycznie zawsze gdy piłkę straci, lub gdy wywali się i upomina o stały fragment.

1

@zawsze_barca Przepraszam bardzo, ale trochę już tego było. Obiecuje, że nadrobię zaległości :D

7

@TR3YWAY Trzeba wezwać eksperta :D @zawsze_barca
To co, może następny odcinek z serii "Tylko dla dorosłych" o Riley Reid?

5

@Rewolucja123 Zrobiłeś bardzo dużo błędów w nazwisku Rakitić.

0

Która wersja "The Ring" lepsza, japońska czy amerykańska (oglądałem tylko amerykańską)? Tak samo "Klątwa", która wersja lepsza?

6

@FafitFCB Nie ma czegoś takiego jak "bariera wyjazdu na Bernabeu". Nie wykorzystaliśmy naszych szans, Real wykorzystał. Tyle. Nie ma co szukać teorii spiskowych.

2

@dorkizos bosh - szlifierka

0

Dobrze mi się wydaje, że De Jong z Arthurem byli zamienieni stronami, czy coś sobie ubzdurałem? Kojarzę, że za Valverde Arthur grał po lewej, a De Jong po prawej, a Setien to najwyraźniej zmienił.

1

Kto wg. Was najlepszy z naszych? Moim zdaniem Busi, Frenkie i Semedo.

0

No i zaczynamy :D

6

@SuperVegeta Jak Messi dostanie plaster i go wyłączą to ktoś inny to wykorzysta, np. Griezmann. Tak samo było jak zrobili "szpaler" Rakiticiowi.

1

@jeyx77x Wydaje mi się, że Live zrównało się z nimi.

0

@socha Jeśli to faktycznie jest z wywiadu z Bułką, to raczej nie jest zmyślona historyjka.

0

O kurde, co ja właśnie odkryłem :O
Wiedzieliście, że na tej stronie można polecać artykuły?

0

Frolą Mędi :DDD

0

@amanter Było na niskim poziomie. Skąd to wziąłem?
Ernesto Valverde:
"Ja nigdy nie przykładałem zbyt dużej wagi do przygotowania fizycznego. Wiem, że wiele osób przykłada do tego wagę."
Do tego dochodzą zmiany Setiena odnośnie treningów; podawanie listy powołanych w dniu meczu, a nie dzień przed jak było za Valverde (po to by piłkarz stawił się na porannym treningu), ranne sesje treningowe w sobotę (dodając do tego wieczorny trening w piątek ma to na celu zmniejszyć szanse na imprezowanie).
Z tego można wydedukować, że Setien wprowadził dyscyplinę i wziął ich za mordy, lecz po kontuzjach widać, że nie można wszystkiego naprawić z dnia na dzień.

0

Jak myślicie, czy tak duża liczba kontuzji w naszym zespole wynika z tego, że za Valverde przygotowanie fizyczne było na bardzo niskim poziomie?

5

@Salchent Człapiący Messi jest wciąż najlepszy na świecie. A Busi, zdecydowanie nie jest najlepszy na swojej pozycji. Raz zagra genialny mecz, a w następnym popełni błędy jak junior.

0

@Kurkmen Po 3 latach ten transfer nie można nazwać inaczej, niż niewypałem. Ale Ousmane ma taki potencjał, że moim zdaniem nie możemy go sprzedać. I nie chodzi o to, że on ma jakieś szansę by być dobrym piłkarzem. On już udowodnił że jest genialny, musi tylko przestać być szklany, ale to niestety nie zależy od Niego :(

0

@rado_Barca Co racja to racja, nikt się tak nie lubi spuszczać nad CR7 jak Mati Borek.

0

@Hubertusk Mamy super skrzydłowego, tylko jego problemem są kontuzje. Mamy także skrzydłowego, który za parę sezonów może grać super.

2

@szymekbarca Ja bym wolał, żeby za nimi byli Frenkie i Arthur, a Busi już powoli odchodził od pierwszego składu.

0

@karci0 Dembele umie i Fatiemu też to coraz lepiej wychodzi.

1

@4drian0 Przystojny z Ciebie kawaler :D Mama musi być dumna.

0

Vidal na 9, mam info z pierwszej ręki.

0

@Volk Nwm czy Coutinho chciałby przejść do City, nie tylko ze względu na to, że są oni wyeliminowani z LM, ale także ze względu na przeszłość w Liverpoolu. Ale pomijając to myślę, że Guardiola miałby na Niego pomysł :D

1

@Volk Bernardo Silva: "Chciałbym zagrać w swojej karierze z Leo Messim aby móc powiedzieć że grałem z oboma najlepszymi w historii (CR i Messim). Dzięki Messiemu Barca ciągle jest faworytem w LM. Chciałbym kiedyś zagrać w La Liga"

1

@BarcaInfo Te pasy na rękawach psują efekt. Ciekawe jakiego koloru będą spodenki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?