Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Nie oglądałem meczu, nwm na jakiej pozycji grał, ale on jest lewym obrońcą. Boczny obrońca to nie pomocnik, czasem musi zagrać ryzykownie, walnąć wrzutkę w pole karne itd.
0
@Adamski69 Czytałem na fb, że ślub planują xD
0
@Bobo25 Wiesz co, nie wiem, ciężko mi to przewidzieć. Myślę, że stosunek się nie zmieni i nagle go nie polubię, mimo, że kiedyś widziałem w nim następcę Leo, a sztuczkami się jarałem, i w sumie dalej się jaram. A jeżeli chodzi o jego, gole czy pokaz umiejętności w naszych barwach to oczywiście, że będzie mnie to cieszyło (jeśli doszłoby do transferu). Nie mógłbym się nie cieszyć z bramek zdobytych przez mój ulubiony klub.
0
@Bobo25 Słuchaj Bobo, może to tak wygląda, ale uwierz, że jestem spokojny i się nie denerwuje. Chłop odszedł w "nie najlepszym stylu" (xD), ale nie życzę mu źle i nie modlę się codziennie, żeby umarł. Każdy popełnia błędy. Jednak dla mnie zamknął sobie drzwi do naszego klubu, pozywając nas klika razy i domagając się wykluczenia z LM. No, ale ja o tym nie decyduje, wyraziłem tylko swoje zdanie, a ty swoje. Pozdro, bez spiny.
2
@FC1899Barca Mati co szefa gra :D
2
@Bobo25 Udawaj, że deszcz pada ;)
0
@Messinio82 Zdecydowanie Lautaro. Głównie ze względu na to, że nie chcę spowrotem piłkarza, który nam napluł w pysk (ale ten temat był już wałkowany setki razy). Jeżeli chodzi o aspekt sportowy to też wolę Martineza. Ma więcej lat grania przed sobą i moim zdaniem jest bardziej potrzebny, bo mamy na skrzydle Dembele i Fatiego. Ten pierwszy jest szklany, a drugi nie jest doświadczony, ale myślę, że warto na niego postawić, przydałby się nam ktoś z taką "bezczelnością". A Ousmane może przestanie łapać kontuzje i wtedy nikt nie będzie miał prawa pomyśleć o Neymarze (który zdrowiem też nie grzeszy). Na napadzie mamy Suareza, który jest coraz starszy i wiadomo, że to on będzie grał większość meczy, ale Lautaro może powoli wchodzić do zespołu i w kolejnym sezonie sytuacja się zmieni. Cena i za tego i za tego jest absurdalna, szczególnie w dobie kryzysu, ale ja wybieram Argentyńczyka. Takie jest moje zdanie.
2
@matirix20 Czytałem, że Lambo wypożyczone, po blachach ktoś sprawdził. Ale pewnie i tak go stać na takie auto.
0
@Pilka_jest_okragla Ja bym zostawił Todibo i Wague. Vidala też bym zostawił, a zamiast niego sprzedał Rakiticia. Można by też sprzedać Neto.
0
@tobiasson92 Trzeba o tym przypominać, bo Tomek będzie Hajtował kolejne staruszki.
2
@mlodykibic24 Zrób coś artystycznego, specjalnie dla niej. Ułóż wiersz, namaluj obraz, napisz balladę. Nie dlatego, że będzie to od serca, ale dlatego, że nie wydasz tych 40zł, a zaoszczędzisz 20zł (bo drugie 20zł biorę ja, ze względu na to, że to mój pomysł). xD
0
@xVENUMx Jak na telefonie, to aplikacja YT3, pobierasz w super jakości co chcesz z yt, w formacie mp3.
0
@BarcaInfo Kiedyś to byli piłkarze, nie to co teraz.
6
@astralny Myślę, że to co mówi Arthur jest bardziej wiarygodne niż to co przeczytałeś.
1
@matirix20 Jak do nas dołączył, to wszedł z buta i nie ważne czy grał na lewej czy na prawej stronie, dawał dużo jakości. Potem nagle coś się zepsuło. Jakby mu psycha siadła.
0
@cat_r37 Kurde całkiem zapomniałem o Eriksenie :D
0
Właśnie ogarnąłem, że (tak jak i pewnie wielu z Was) zapomniałem o Coutinho. Myślicie, że Setien ma na Niego jakiś pomysł? A może pójdzie do Interu, a my weźmiemy Lautaro?
3
@BarcaInfo Jedynymi piłkarzami, których możemy im sprzedać są Rakitić i Vidal ze względu na wiek. Takie jest moje zdanie. Sprzedawanie młodego Arthura, który pokazał na jakim poziomie potrafi grać i może być jeszcze lepszy oraz Semedo, który ma duży potencjał jest idiotyzmem, szczególnie za Pjanicia. A De Sciglio jest rok starszy od Nelsona i nie sądzę, że poradziłby sobie u nas lepiej od Niego.
0
@ViscaBarca123 Semedo, Wague, Emerson, Dest. Jeśli by do tego doszło to co najmniej jeden z nich musiałby opuścić Barce. A co z Sergim? Może Setien przesunąłby go na ŚP i mielibyśmy pomoc:
Arthur - De Jong - Roberto.
31
@LuisSalvano XDD Na początku myślałem, że chcesz nas zaprosić.
1
@BarcaInfo Zaraz będą pisać, żeby dać Arthura do Juve i Pjanić pójdzie do PSG, a oni nam sprzedadzą Neymara xD
1
@VamosRakieta Dla mnie to wygląda jak sabotaż przed odejściem. Jak dojdzie do tych transferów, to będę w stanie uwierzyć, że Bartomeu to kret Pereza xD
0
@Bykunn Jest jeszcze Emerson i Wague.
2
@chavez xD A według mnie nagrał sobie traczek na tunie i dodał w nazwie #hot16challenge2. Nie pokazał umiejętności technicznych, a o to głównie chodzi w tym challengu.
0
@takisobiektos Opał. Wiedziałem, że o kimś zapomniałem :D BDF mocny w szesnastkach. Słoń też fajną dał, ale jego poprzednia o wiele lepsza :D
1
@bixmix
1. Gruby Mielzky
2. Oxon
3. Floral Bugs
4. Bisz
5. Filipek
Czekam bardzo na RIPa, ale on może nie odpowiedzieć na nominacje :( Czekam też na Koro i Kojota.
0
@WisniaKala 2003
0
@pauletaa Tu się nie zgodzę. Były mocne 16, ale moim zdaniem Mielzky technicznie pozjadał. Tekstowo i brzmieniowo też kozacko.
0
@WisniaKala Smarki nie moje czasy :D Ale był na feacie u Queby, więc może nagra jak dostanie nominacje.
0
@13th Słoń fajnie nawinął, ale imo nie ma podjazdu do jego pierwszej 16.