Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hiacynk Nasz entry fragger :D
0
@Kengo XDD "Check the last monday" to już klasyk :D
5
@BarcaInfo Koń zwalony :D
3
@BarcaInfo Ale mi dupa pęknie jak go sprzedamy do City i Guardiola zrobi z niego kozaka :D
0
@NaFazieHitman 4:0 byłoby super. Mam nadzieję, że bez kibiców Mallorca nie będzie taka mocna :)
1
@Messibestplayerintheworld Jestem raczej optymistycznie nastawiony. Myślę, że będzie dużo bramek, ale nie wydaje mi się, że zachowamy czyste konto. Stawiam na 5-1 dla nas i liczę na popis Leo :D A ty? :)
2
Już jutro meczyk! Nie mogę się doczekać :D
1
@Barca1992 Dokładnie, jak ktoś ogląda regularnie te reprezentację, to wie, że Leo ich ciągnie za uszy. Może nie licząc ostatniego CA, bo tam Leo nie grał na poziomie, do którego nas przyzwyczaił.
3
@BarcaInfo Piękna sprawa :)
0
@inFamous Ale chłopie, on już wiele razy pokazywał swoje ogromne umiejętności. A tu ziomek pisze, że z 22 letniego piłkarza o wielkim potencjale, który ma przed sobą przynajmniej 10 lat grania na wysokim poziomie, nic nie będzie. Dembele ma super kontrolę piłki, umie strzelać i sam nie wie którą nogę ma lepszą :D Jedyne przeszkody to; profesjonalizm i podatność na kontuzje. I o ile to pierwsze da się poprawić i myślę, że z wiekiem będzie coraz lepiej, to na to drugie nawet Ousmane nie ma wpływu, i nie wiadomo jak będzie. Dlatego nie ma sensu wróżyć z fusów i przepowiadać przyszłość, tylko trzeba dać mu szansę i trzymać kciuki, że się nie rozsypie.
3
@pikass14 Byczku napiszesz mi potem liczby do totka?
25
"O wielkości Cristiano Ronaldo najczęściej mówi Cristiano Ronaldo."
1
@fcbarcafan19 Nie wiem czy tani, ale młody i utalentowany - Camavinga.
1
@Kettger Messi :D
2
@Katalończyk 99 Był na 20 osobowej imprezie, gdzie maksymalna liczba to 15, krzesło elektryczne dla Semedo!
2
@Hiacynk Ale słuchaj Mati, spójrzmy na przykład, na taki Bayern Juppa Heynckesa :D
0
@IronSanHybrid Też wolę MCU, ale jednak DC ma coś w tych bohaterach :D Uwielbiam Jokera, Batmana czy Harley :D
0
@wiktor012 Masz artykuł, a w skrócie; nie zawsze trzeba szukać Messiego.
1
@fcbarcafan19 Wg. Transfermarkt; Ekwadorczyk, rocznik 1999, lewy napastnik, obunożny.
0
@Destuuur Możesz wiek dopisać obok każdego :D
1
@Pilka_jest_okragla Przecież to i tak jest prawo skrzydłowy, a nie lewo. Nie potrzebujemy tak bardzo prawej strony, bo na papierze jest tam Messi. Wierzę, że tak jak po Arthurze nikt się nie będzie spodziewał, że odpali, a on wejdzie z buta do składu, pomimo niskiej ceny :D
0
@Encore Jak jarałeś się setką wersów Oxona to musisz sprawdzić 100 linijek szaleństwa Ripa. To i to równie kozackie :D
0
@Encore Oxon zawsze ma formę, wystarczy zobaczyć jego 16 i ostatni numer. Czekam na bangery z nowej płyty :D
0
@Hellrider XDDDD
1
Wiecie może jak ustawić jakość video na telefonie, na fb, jak oglądam transmisję? Ostatnio jak oglądałem to ikonka ustawień, tzw. "zębatka", dzięki której można było ustawić jakość, była obok czasu, który pokazywał ile zostało do końca (akurat nie oglądałem na żywo, tylko po czasie). Teraz tego nie ma i nie pamiętam jak to wywołać :(
0
@PatrykBarcelona O kurde, Leo i CR7 w Juve :D Co to byłby za duet :D
0
@michaleu A mógłbyć mecz o potrójną koronę Barca - Ajax :(
1
@paweldunajecfcb Siła Strachu, super thriller :D
0
Na następnych MŚ trio z Argentyny:
Dybala - Lautaro - Messi. Myślicie, że możemy coś takiego zobaczyć? W formacji z; ofensywnym pomocnikiem i dwoma napastnikami/dwoma ofensywnymi pomocnikami i napastnikiem, albo ze skrzydłowymi (Dybala - LS). Bardzo chciałbym zobaczyć jak ta trójka się super uzupełnia, a Lautaro z Dybalą eksplodują formą :D Ale w repce jest burdel, Messi z Dybalą nie mogą grać razem, a Martinez jeszcze nie osiągnął odpowiedniego poziomu. Liczę, że Argentyna przynajmniej wyjdzie z grupy na ostatnich Mistrzostwach Leo.
3
@Pilka_jest_okragla Mi się czasami wydaje, że oni serio sabotują ten klub, i że Barto to kret Pereza.