0

0

Ter Stegen z główki trafi.

0

@LuisSalvano Dyskusje dyskusjami, ale nie ma co podchodzić do nich personalnie, trzeba zachować w tym obiektywizm. Pozdro!

0

Coś czuję, że Antek da dobrą zmianę.

0

@BarcaInfo Tak by było.

1

@LuisSalvano Dokładnie. Też lubię oglądać jak kontrolujemy mecz i strasznie mnie wkurzają te męczydupy, które są zawsze, bez względu na to czy wygrywamy czy przegrywamy. Jest jeszcze druga połowa, w której zwykle zamykamy mecz.

1

@pauletaa Bomby na krtań mu wale, Vidal nas rozdziela. Ja miałem tą koszule z guzikami co na dziwkach byłem z Arthurem i tak mnie szarpał, że mi wszystkie guziki z koszuli wypadły.

1

@Przemek2323 Właśnie bałem się, że będzie VAR i czerwo wylapie.

24

Dobra, Messi wkurzony, to będzie łatwiej.

23

Vidal ich tam zaraz poskłada.

0

@FafitFCB Ja bym się bał ruszać pomoc.

0

@BarcaInfo Oby Arthur się ogarnął i w końcu złapał regularną formę. Ci, którzy są bliżej końca kariery nie będą grać wiecznie :(

0

Rzuty wolne, czyli to co tygryski (i Leo) lubią najbardziej :D

1

Ale kibice śpiewają xD

1

@kamilop Ogólnie się zgadzam, ale boję się, że Busi będzie popełniał jakieś głupie błędy.

10

Myślicie, że Leo dzisiaj załaduje 700 gola w karierze? Ja liczę, że się odpali na maksa.

0

@Hosh Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. To w końcu profesjonalny piłkarz i jest teraz zawodnikiem Barcy. Powinien robić wszystko, żebyśmy wygrali, nawet z jego byłymi kolegami. Wątpię w to co napisałeś, no ale kto go tam wie.

1

@kubix05 Ja już po kolacji, ale i tak mi smaka narobiłeś :D Chyba z 3 lata tego nie jadłem.

0

@COU_11 Braithwaite xD

3

@Hiacynk Usuń to, bo bana wyłapiesz. Nie warto.

1

Zmieniając temat Neymara, przypomnijmy sobie piękne 3 bramki Leo przeciwko Sevilli. Oby dzisiaj było podobnie.
https://www.instagram.com/p/CBnatosn9OL/?igshid=mteiqxe3ywcd

26

@LuisSalvano Ale ludzie o wszystkim szybko zapominają. Już się z nami nie sądzi, bo sąd odrzucił jego pozew. A gdyby nie odrzucił, to Brazylijczyk by nas wydoił, a Ty dalej chciałbyś jego powrotu. I jeszcze to odpuszczenie 7 milionów podczas pandemii xD Czasami myślę, że Ty masz jakąś własną rzeczywistość.

2

@Coutinho007 Oby otworzył wynik spotkania.

0

@19cukier48 Roberta nawet ładna xD

0

@damianex10 Tego Higuaina się kompletnie nie spodziewałem xD

0

@panczo Panczo co pancza rzucił :D

0

Wie ktoś za ile przechodzi Werner?

1

@Messinio82 Oby Cillessen był dzisiaj koszmarem Realu :D

0

@Aureczek Pewnie, uwielbiam Brazylijczyka i wiem, że dalej ma te umiejętności, które pokazywał przez pierwsze pół roku u nas. Dodatkowo mamy na ławce Kike, który może mieć na niego jakiś plan. Hajsu wielkiego za Cou i tak nam nikt nie da.

1

@VamosRakieta Też tak uważam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?