Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@haryveb944 XDD
0
Ter Stegen z główki trafi.
0
@LuisSalvano Dyskusje dyskusjami, ale nie ma co podchodzić do nich personalnie, trzeba zachować w tym obiektywizm. Pozdro!
0
Coś czuję, że Antek da dobrą zmianę.
0
@BarcaInfo Tak by było.
1
@LuisSalvano Dokładnie. Też lubię oglądać jak kontrolujemy mecz i strasznie mnie wkurzają te męczydupy, które są zawsze, bez względu na to czy wygrywamy czy przegrywamy. Jest jeszcze druga połowa, w której zwykle zamykamy mecz.
1
@pauletaa Bomby na krtań mu wale, Vidal nas rozdziela. Ja miałem tą koszule z guzikami co na dziwkach byłem z Arthurem i tak mnie szarpał, że mi wszystkie guziki z koszuli wypadły.
1
@Przemek2323 Właśnie bałem się, że będzie VAR i czerwo wylapie.
24
Dobra, Messi wkurzony, to będzie łatwiej.
23
Vidal ich tam zaraz poskłada.
0
@FafitFCB Ja bym się bał ruszać pomoc.
0
@BarcaInfo Oby Arthur się ogarnął i w końcu złapał regularną formę. Ci, którzy są bliżej końca kariery nie będą grać wiecznie :(
0
Rzuty wolne, czyli to co tygryski (i Leo) lubią najbardziej :D
1
Ale kibice śpiewają xD
1
@kamilop Ogólnie się zgadzam, ale boję się, że Busi będzie popełniał jakieś głupie błędy.
10
Myślicie, że Leo dzisiaj załaduje 700 gola w karierze? Ja liczę, że się odpali na maksa.
0
@Hosh Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. To w końcu profesjonalny piłkarz i jest teraz zawodnikiem Barcy. Powinien robić wszystko, żebyśmy wygrali, nawet z jego byłymi kolegami. Wątpię w to co napisałeś, no ale kto go tam wie.
1
@kubix05 Ja już po kolacji, ale i tak mi smaka narobiłeś :D Chyba z 3 lata tego nie jadłem.
0
@COU_11 Braithwaite xD
3
@Hiacynk Usuń to, bo bana wyłapiesz. Nie warto.
1
Zmieniając temat Neymara, przypomnijmy sobie piękne 3 bramki Leo przeciwko Sevilli. Oby dzisiaj było podobnie.
https://www.instagram.com/p/CBnatosn9OL/?igshid=mteiqxe3ywcd
26
@LuisSalvano Ale ludzie o wszystkim szybko zapominają. Już się z nami nie sądzi, bo sąd odrzucił jego pozew. A gdyby nie odrzucił, to Brazylijczyk by nas wydoił, a Ty dalej chciałbyś jego powrotu. I jeszcze to odpuszczenie 7 milionów podczas pandemii xD Czasami myślę, że Ty masz jakąś własną rzeczywistość.
2
@Coutinho007 Oby otworzył wynik spotkania.
0
@19cukier48 Roberta nawet ładna xD
0
@damianex10 Tego Higuaina się kompletnie nie spodziewałem xD
0
@panczo Panczo co pancza rzucił :D
0
Wie ktoś za ile przechodzi Werner?
1
@Messinio82 Oby Cillessen był dzisiaj koszmarem Realu :D
0
@Aureczek Pewnie, uwielbiam Brazylijczyka i wiem, że dalej ma te umiejętności, które pokazywał przez pierwsze pół roku u nas. Dodatkowo mamy na ławce Kike, który może mieć na niego jakiś plan. Hajsu wielkiego za Cou i tak nam nikt nie da.
1
@VamosRakieta Też tak uważam.