0

@LuisSalvano To akurat prawda - podwójne standardy :)

1

@Mns21 Z piłkarskich to:
eFootball PES 2020,
Soccer Manager 2020

1

Gol nr. 15, chyba moja ulubiona bramka Leo :D

0

@FC1899Barca Dokładnie.

0

@HansLanda Poza pensją z Bayernu jeszcze napewno dostaję hajs od np. sponsorów, jeszcze Ania zarabia. Ale mnie to ile oni zarabiają nie interesuje, bardziej mnie śmieszy fakt, że jakiś typ im wylicza ile powinni dać, a sam nie dał złotówki. No ku*wa xD

0

@FC1899Barca Ostatnio czytałem jak jakiś ziomek wyliczał, że ten milion od Lewandowskich to jak 113 zł od kogoś kto zarabia 150 tyś zł rocznie xD

0

@puyol_presidend5 Też o tym myślałem. W sumie to nasze szansę rosną ze względu na to, że w Realu nie ma już CR7, a u nas Leo dalej gra :D

0

Zważając na to, że Mbappe jest fanem Realu, a nasze stosunki z szejkiem są wiadomo jakie, to myślicie, że jest jakiś cień szansy, na to żeby Killian zagrał kiedyś w naszych barwach? Czy raczej jest to niemożliwe? Ja sobie nie wyobrażam, że PSG sprzedaje swoją wielką gwiazdę, która jest FRANCUZEM komukolwiek, a co dopiero nam :D Ale kurczę, gdybyśmy go mieli :D

0

@Bykunn Bez kitu, nie rozumiem jak można twierdzić, że transfer Neymara to "pewniak" xD

1

@Coutinho007 Dokładnie, dynamiczny.

3

@barteggg08 No, fajny wariacina. Nie wiem jak można go nie lubić.

0

@sendesara Busi coraz częściej jest pussy i już powoli schodzi ze sceny. A De Jong nie jest typowym ŚPD, bo on tak naprawdę może grać na każdej centralnej pozycji nie licząc bramkarza.

0

@DaPi XD widzę, że też oglądane było :D

3

Ta xD Będziemy go wypożyczać charytatywnie.

0

@l0Messini Ogólnie to się zgadzam. Ale ja tu wariacie pisałem odnośnie transferu w gierce, kogo mam ściągnąć xD

1

@Kompletny Wiadomo, też nie wyobrażam sobie tego, że np. Busi będzie grać u nas pierwsze skrzypce, jeśli będzie pod formą. Chociaż w sumie, to sobie mogę wyobrazić :D Bo Sergio stabilnej formy to nie miał już z 3 lata.

0

@l0Messini Ja tu myślę o graniu wychowankami, nie najemnikami. Swoją drogą masz jakiś pomysł na w miarę realistyczny transfer młodego zawodnika? Bo jedyne co mi przychodzi do głowy to Lautaro i Camavinga.

1

@cat_r37 A ja jestem pewny, że odpali, wystarczy, żeby był zdrowy fizycznie i łeb miał ogarnięty. Arthur w formie jest kozakiem i nie raz to pokazał, a nie wiadomo jak Lautaro będzie u nas grać, Arthura mamy przynajmniej sprawdzonego.

0

Wyobrażacie sobie, że tacy piłkarze jak Pique, Busquets czy Alba zostają wyprzedani do innych klubów w Europie ze względu na to, że Barca zaczyna stawiać na młodzież? Bo zacząłem sobie na telefonie w taką karierkę pykać i daje na listę transferową prawie wszystkich powyżej 30 lat i trochę się z tym źle czuje, bo to w sumie legendy naszego klubu xD

0

@xVENUMx Jeszcze z Szefunciem :D

30

@Pilka_jest_okragla Zdecydowanie nie! Arthur pokazał już, że pasuje do nas stylem jak ulał, a Lautaro to wielka niewiadoma.

0

@sylwestr Z wirusem tańszy będzie.

0

@Danny Gaucho Wózek Cyrkiel xD

0

@jeyx77x No, ciekawe co będzie z Wague i Emersonem.

0

Brazil legend Romario has boldly claimed that both Cristiano Ronaldo and Lionel Messi will not be able to surpass his goal tally. The Portuguese and the Argentine are the two best scorers of this generation and are widely considered as two of the best players of all time.

"In terms of goals, I will beat them both. I scored more than double what they will score", explained the Brazilian, as per besoccer.

0

@Chwytliwy Ja pamiętam, że do wyniku 3-0 byłem podjarany i przeżywałem ten mecz, a jak Cavani strzelił to już smutny oglądałem z taką wyjebką. Wszystko się zmieniło jak Ney trafił z wolnego, wtedy skupienie powróciło, a gol Roberto to już było apogeum szczęścia :D Po meczu miałem problemy, żeby zasnąć xD

0

@Tomek_TF Jakby ktoś szukał to znalazłem - jutro o 9 rano na nSport+.

1

@Messibestplayerintheworld Współczuję :/ Ja na szczęście mam, ale chyba nie dam rady obejrzeć dzisiaj meczu, dlatego pytam.

0

Wie ktoś gdzie i kiedy można obejrzeć powtórkę dzisiejszego meczu Barcy w TV?

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?