0

@Transu96 Ja do siebie nawet takiej myśli nie dopuszczam.

1

@krzychu1526 Ach ten zły Dembele, zmarnował potrójną koronę wybitnemu Valverde.

0

@Gaucho Z tego co kojarzę, jest wyznaczony termin do którego można zapisywać piłkarzy w LM.

0

@FcBforever221 Myślę, że każdy klub by na Niego wydał 20-30mln.

0

@emeu Koncentrao?

0

@Geble Możliwe.

1

@zodiak_10 Te golazo podcinką vs Casillas :D

0

@pawelfcb2010 To akurat jest bardzo fajne :D

1

Za parę minut Szczęki 2 na TVN 7 :D

4

@MesQueUnClub96 XDD Feminazistek*

0

Jakby co to na Canal+1 się Sara zaczęła :D

6

@zodiak_10 I ten Messi obok xD

3

Fede Valverde serio taki kozak jest? Ciągle na fb czytam, że to najlepszy pomocnik La Liga, i że wciąga De Jonga nosem.

2

@Quanah_Parker Zaraz Krum zrobi Bum

0

@LuisSalvano Też nie chce walkować setny raz tego samego tematu, bo było już o tym wystarczająco wpisów. Ja Ci tylko napisałem, dlaczego niektórzy mogą go tu nie chcieć.

0

@LuisSalvano Nie kumasz? Serio? Są jeszcze inne wartości, prócz tych sportowych... Dla niektórych nawet ważniejsze.

1

Mógł powołać Leo. Wpuściłby go na ostatnie 15 minut, ten załadowałby 3 gole i byłoby po sprawie.

1

@GeraltzKatalonii Dembele już jest świetnym grajkiem. Tylko te kontuzje... Ehh

7

Komentarz usunięty

0

Oglądał ktoś Swamp Thing? Ja właśnie obejrzałem 1 odcinek i bardzo mi się spodobał, ale nwm czy oglądać kolejne, skoro jest tylko jeden sezon, a kolejnych nie będzie :/

2

@IronSanHybrid Trzeba przyznać, że Busi dzisiaj nie był Pussy :D

0

Ale porobili, uwielbiam takie akcje :D

1

@kuz Ja tak samo. Nigdy nie byłem jakimś hejterem Valverde, (nawet go broniłem) ale odkąd Setien przejął stery, wreszcie od dawna, nie mogę się doczekać meczu Barcy :D

0

@Zip Widzę drugą dyskusje na LR w temacie Eminema i znowu Ty komentujesz. Z ciekawości, kto wg. Ciebie jest GOAT w rapie? :D

1

@Kompletny Ale by było fajnie ogarnąć takiego PO, który super rozumie się z Leo - jak kiedyś Alves :D

0

@ToshyFCB "(nie u piłkarzy/zarządu)" xD
A po co mu, np. Twój szacunek? On jest trenerem, tylko piłkarze i zarząd się liczą.

1

@Hanok Właśnie, też nie kumam tych dziur pod koniec.

0

Ma ktoś zdjęcie lini spalonego?

2

Kurde, ale meczyk super :D

3

Ostatnio nie było jakoś głośno o Neymarze, więc tak sobie pomyślałem..

A co gdyby, po powrocie (jeśli Bayern go nie wykupi) Coutinho do Barcy, oddać go PSG. Wtedy Coutinho będzie zadowolony, bo nie będzie musiał u nas na skrzydle tyrać/grzać ławy, Neymar w końcu usiądzie na p**dzie w tym PSG, bo będzie miał kumpla najlepszego, a my dopłacimy i sobie weźmiemy Żółwika :D Plan idealny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?