Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Ja do siebie nawet takiej myśli nie dopuszczam.
1
@krzychu1526 Ach ten zły Dembele, zmarnował potrójną koronę wybitnemu Valverde.
0
@Gaucho Z tego co kojarzę, jest wyznaczony termin do którego można zapisywać piłkarzy w LM.
0
@FcBforever221 Myślę, że każdy klub by na Niego wydał 20-30mln.
0
@emeu Koncentrao?
0
@Geble Możliwe.
1
@zodiak_10 Te golazo podcinką vs Casillas :D
0
@pawelfcb2010 To akurat jest bardzo fajne :D
1
Za parę minut Szczęki 2 na TVN 7 :D
4
@MesQueUnClub96 XDD Feminazistek*
0
Jakby co to na Canal+1 się Sara zaczęła :D
6
@zodiak_10 I ten Messi obok xD
3
Fede Valverde serio taki kozak jest? Ciągle na fb czytam, że to najlepszy pomocnik La Liga, i że wciąga De Jonga nosem.
2
@Quanah_Parker Zaraz Krum zrobi Bum
0
@LuisSalvano Też nie chce walkować setny raz tego samego tematu, bo było już o tym wystarczająco wpisów. Ja Ci tylko napisałem, dlaczego niektórzy mogą go tu nie chcieć.
0
@LuisSalvano Nie kumasz? Serio? Są jeszcze inne wartości, prócz tych sportowych... Dla niektórych nawet ważniejsze.
1
Mógł powołać Leo. Wpuściłby go na ostatnie 15 minut, ten załadowałby 3 gole i byłoby po sprawie.
1
@GeraltzKatalonii Dembele już jest świetnym grajkiem. Tylko te kontuzje... Ehh
7
Komentarz usunięty
0
Oglądał ktoś Swamp Thing? Ja właśnie obejrzałem 1 odcinek i bardzo mi się spodobał, ale nwm czy oglądać kolejne, skoro jest tylko jeden sezon, a kolejnych nie będzie :/
2
@IronSanHybrid Trzeba przyznać, że Busi dzisiaj nie był Pussy :D
0
Ale porobili, uwielbiam takie akcje :D
1
@kuz Ja tak samo. Nigdy nie byłem jakimś hejterem Valverde, (nawet go broniłem) ale odkąd Setien przejął stery, wreszcie od dawna, nie mogę się doczekać meczu Barcy :D
0
@Zip Widzę drugą dyskusje na LR w temacie Eminema i znowu Ty komentujesz. Z ciekawości, kto wg. Ciebie jest GOAT w rapie? :D
1
@Kompletny Ale by było fajnie ogarnąć takiego PO, który super rozumie się z Leo - jak kiedyś Alves :D
0
@ToshyFCB "(nie u piłkarzy/zarządu)" xD
A po co mu, np. Twój szacunek? On jest trenerem, tylko piłkarze i zarząd się liczą.
1
@Hanok Właśnie, też nie kumam tych dziur pod koniec.
0
Ma ktoś zdjęcie lini spalonego?
2
Kurde, ale meczyk super :D
3
Ostatnio nie było jakoś głośno o Neymarze, więc tak sobie pomyślałem..
A co gdyby, po powrocie (jeśli Bayern go nie wykupi) Coutinho do Barcy, oddać go PSG. Wtedy Coutinho będzie zadowolony, bo nie będzie musiał u nas na skrzydle tyrać/grzać ławy, Neymar w końcu usiądzie na p**dzie w tym PSG, bo będzie miał kumpla najlepszego, a my dopłacimy i sobie weźmiemy Żółwika :D Plan idealny.