Tomek_TF
Dołączył/a: grudzień 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@student97r Młody G Belmondo
1
@NGTRX Ty chyba nie porównujesz tego co zrobił Neymar z tym co zrobił Ousmane?
4
@Kuczek Skoro Dembele na to zasłużył to co powiesz o Neymarze?
3
@ARTFCB Też mnie to rozwala. Chcą dawać ponad 100 baniek oraz Ivana i Dembele za Judasza, który nie jest jakimś naszym wybawieniem, bo sam połowę sezonu leży w szpitalu + zwykle zachowuje się jak idiota.
0
@FC1899Barca Piszesz o tym "pakiecie" jakby to były jakieś anabole :D
0
Jak myślicie, Real będzie chciał nam ukraść Fatiego? :D
0
@FCMichalo Proszę, zmień ten avatar :D
0
@cules100pro Chorągiewka? Podaj przykład.
0
@format1977 Myślę, że Zlatan by dał radę :D
0
@SHIBA Chudy Piotruś jest już chyba w zwiastunie.
4
11 Października na Netflixie zobaczymy film Breaking Bad, pt.: "El Camino" :D
0
@kerouac Oczywiście, że B. Bayern mi lata, a Barca dawno LM nie zdobyła.
0
@FCBeSeM Dembele wypożyczenie?
1
@BarcaKings965212 XDDDDDDDDDDDDDD
0
Ale to się super ogląda.
0
@ngif Też tego nie rozumiem, poza tym Betis to nie są takie jarząbki jak np. Celta.
3
Rafinha usiądź mi na mordzie.
0
O, gra "nasz" Emerson :D
0
@Grubson06 Ja tam się cieszę, że Ernest stawia na Sergiego w pomocy.
0
@MesQueUnClub96 Ja też :D
0
@MesQueUnClub96 Możesz. No chyba, że ta ankieta miałabyć takim ultimatum, wyborem "gorszego zła" :D To w sumie może mieć sens.
1
@Messibestplayerintheworld Wiadomo, jeśli ktoś się z Tobą nie zgadza (nie lubi jak mu się pluje w pysk) to jest nieogarnięty :D :D :D
2
@MesQueUnClub96 Przecież ta ankieta sensu nie ma. Dodałbyś jakąś trzecią opcje. Wątpię, że wszyscy, którzy nie chcą go tu, chcą go automatycznie w Realu.
0
@kuz Ja czuję to samo od początku okienka, minimum raz w tygodniu.
0
@ilovvebarcA1916 Jak to cicho? Ja już 5 raz to widzę w tym tygodniu.
0
@colossus Będziemy tęsknić.
0
@Chwytliwy Bardziej uderza w Milan/Serie A niż Pio Pio.
0
@Katalończyk 99 Ja o Busim.
0
@Rewolucja123 Zawodnik podatny na kontuzje, Sport - kontuzjogenny. Tak?
0
@JaSzymon Wiadomo, w Realu mógłby się odbudować i nieźle namieszać z Hazardem.