23 listopada 2021, 00:12
11
@FC1899Barca chciałbym tam teraz spacerować z setką orzech laskowy
22 listopada 2021, 17:17
0
@Barca1922 adeyemi marzenie
20 listopada 2021, 19:10
Wie ktoś jak pobrać google chrome lub inną przeglądarkę na android tv?
16 listopada 2021, 17:06
To co Overmars welcome to Barca?
15 listopada 2021, 13:39
3
https://vm.tiktok.com/ZM8qSkLmV/I pomyśleć że takie coś zaczęło się od kota pijącego mleko xDDD
15 listopada 2021, 08:08
@KidusFCB ja ubrałem czarną bluzkę i zielone dresowe spodenki
14 listopada 2021, 12:57
47
Jeśli San Marino pokona u siebie Anglię 1:0 to Polsce będzie wystarczyła wygrana 6:0 z Węgrami aby awansować kosztem Anglików z pierwszego miejsca!
13 listopada 2021, 11:36
9
Doczekaliśmy się w końcu godnego następcy Alvesa
13 listopada 2021, 07:13
Czerwona nota na Netflixie. Zajebisty film na luźny wieczorek, lecz ja obejrzałem to przed chwilą xD
11 listopada 2021, 01:16
4
Orientuje się ktoś kogo sprowadził Overmars do Ajaxu?
9 listopada 2021, 00:46
1
@MarcelNJ11 były w jakichś paczkach z bombą i ona wybuchła i wszystkie wyszły
9 listopada 2021, 00:36
Węże w samolocie na TVN, aż mi się nie dobrze robi jak to oglądam xD nienawidzę węży i żmij
8 listopada 2021, 21:30
@TylkoBarca7273 ale za to Neymar ma o wiele lepsze statystki, bo Brazylijczyk ma 58 goli i okolo 30 asyst a Dembéle ma 18 goli i 14 asyst
8 listopada 2021, 21:28
8
Ciekawostka:Ousmane Dembele od czasu przyjścia do Barcelony zagrał więcej ligowych meczów (81) niż Neymar w PSG (78).
8 listopada 2021, 07:49
18
Nienawidzę poniedziałków... W żadne inne dni tak ciężko mi się nie wstaje
8 listopada 2021, 02:47
@BartqRKO a nie 10?
8 listopada 2021, 02:46
@Encore ok dzięki
8 listopada 2021, 02:45
@Encore jak te baraże będą wyglądać? Każdy zespół z 2 miejsca będzie grać na siebie?
8 listopada 2021, 02:41
Jak Polska zajmie 2 miejsce w grupie to co wtedy? Będą baraże jakieś czy jak?
7 listopada 2021, 22:43
Kto to NaVi i o uj tu chodzi? XD bo od kilku godzin dyskusja tylko o tym
7 listopada 2021, 17:35
Griezmann ale brama Wow
6 listopada 2021, 23:57
@AmigoBlancos fakt, dzięki
6 listopada 2021, 23:54
2
Terminarz Barcelony po przerwie reprezentacyjnej: vs Espanyol Hvs Benfica Hvs Villareal Avs Betis Hvs Bayern AOj będą ciężary
6 listopada 2021, 02:16
@zodiak_10 za Aguero powinien być Fatima
5 listopada 2021, 19:23
@BARCELONA dawać mi juz tą oficjalke
5 listopada 2021, 18:56
Neymar do Szoboszlaia podczas karnego w 92 minucie w meczu Lipsk vs Psg:Neymar: "Masz zamiar strzelić?" Szoboszlai: "Tak."N: "Jesteś pewny?" S: "Tak, zawsze trafiam." Prowokacje Neymara nie przyniosły sukcesu
5 listopada 2021, 12:39
https://www.instagram.com/p/CV5G8Zqs_64/utm_medium=copy_linkMiejmy nadzieję że odbuduje Frenkiego
5 listopada 2021, 11:21
@Jakchcesz @ViscaBarca123
5 listopada 2021, 01:42
@stone80 no chyba mamy jednego Franka xD
5 listopada 2021, 01:31
Myślicie że Xavi może odzyskać Coutinho i Franka? I zrobić z Pedriego Gaviego i Nico topowych pomocników? Jako generał środka pola myślę że dałby radę.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
11
@FC1899Barca chciałbym tam teraz spacerować z setką orzech laskowy
0
@Barca1922 adeyemi marzenie
0
Wie ktoś jak pobrać google chrome lub inną przeglądarkę na android tv?
0
To co Overmars welcome to Barca?
3
https://vm.tiktok.com/ZM8qSkLmV/
I pomyśleć że takie coś zaczęło się od kota pijącego mleko xDDD
0
@KidusFCB ja ubrałem czarną bluzkę i zielone dresowe spodenki
47
Jeśli San Marino pokona u siebie Anglię 1:0 to Polsce będzie wystarczyła wygrana 6:0 z Węgrami aby awansować kosztem Anglików z pierwszego miejsca!
9
Doczekaliśmy się w końcu godnego następcy Alvesa
3
Czerwona nota na Netflixie. Zajebisty film na luźny wieczorek, lecz ja obejrzałem to przed chwilą xD
4
Orientuje się ktoś kogo sprowadził Overmars do Ajaxu?
1
@MarcelNJ11 były w jakichś paczkach z bombą i ona wybuchła i wszystkie wyszły
3
Węże w samolocie na TVN, aż mi się nie dobrze robi jak to oglądam xD nienawidzę węży i żmij
4
@TylkoBarca7273 ale za to Neymar ma o wiele lepsze statystki, bo Brazylijczyk ma 58 goli i okolo 30 asyst a Dembéle ma 18 goli i 14 asyst
8
Ciekawostka:
Ousmane Dembele od czasu przyjścia do Barcelony zagrał więcej ligowych meczów (81) niż Neymar w PSG (78).
18
Nienawidzę poniedziałków... W żadne inne dni tak ciężko mi się nie wstaje
0
@BartqRKO a nie 10?
0
@Encore ok dzięki
0
@Encore jak te baraże będą wyglądać? Każdy zespół z 2 miejsca będzie grać na siebie?
0
Jak Polska zajmie 2 miejsce w grupie to co wtedy? Będą baraże jakieś czy jak?
1
Kto to NaVi i o uj tu chodzi? XD bo od kilku godzin dyskusja tylko o tym
3
Griezmann ale brama Wow
1
@AmigoBlancos fakt, dzięki
2
Terminarz Barcelony po przerwie reprezentacyjnej:
vs Espanyol H
vs Benfica H
vs Villareal A
vs Betis H
vs Bayern A
Oj będą ciężary
0
@zodiak_10 za Aguero powinien być Fatima
1
@BARCELONA dawać mi juz tą oficjalke
0
Neymar do Szoboszlaia podczas karnego w 92 minucie w meczu Lipsk vs Psg:
Neymar: "Masz zamiar strzelić?"
Szoboszlai: "Tak."
N: "Jesteś pewny?"
S: "Tak, zawsze trafiam."
Prowokacje Neymara nie przyniosły sukcesu
0
https://www.instagram.com/p/CV5G8Zqs_64/utm_medium=copy_link
Miejmy nadzieję że odbuduje Frenkiego
1
@Jakchcesz @ViscaBarca123
8
@stone80 no chyba mamy jednego Franka xD
2
Myślicie że Xavi może odzyskać Coutinho i Franka? I zrobić z Pedriego Gaviego i Nico topowych pomocników? Jako generał środka pola myślę że dałby radę.