11

@FC1899Barca chciałbym tam teraz spacerować z setką orzech laskowy

0

@Barca1922 adeyemi marzenie

0

Wie ktoś jak pobrać google chrome lub inną przeglądarkę na android tv?

0

To co Overmars welcome to Barca?

3

https://vm.tiktok.com/ZM8qSkLmV/

I pomyśleć że takie coś zaczęło się od kota pijącego mleko xDDD

0

@KidusFCB ja ubrałem czarną bluzkę i zielone dresowe spodenki

47

Jeśli San Marino pokona u siebie Anglię 1:0 to Polsce będzie wystarczyła wygrana 6:0 z Węgrami aby awansować kosztem Anglików z pierwszego miejsca!

9

Doczekaliśmy się w końcu godnego następcy Alvesa

3

Czerwona nota na Netflixie. Zajebisty film na luźny wieczorek, lecz ja obejrzałem to przed chwilą xD

4

Orientuje się ktoś kogo sprowadził Overmars do Ajaxu?

1

@MarcelNJ11 były w jakichś paczkach z bombą i ona wybuchła i wszystkie wyszły

3

Węże w samolocie na TVN, aż mi się nie dobrze robi jak to oglądam xD nienawidzę węży i żmij

4

@TylkoBarca7273 ale za to Neymar ma o wiele lepsze statystki, bo Brazylijczyk ma 58 goli i okolo 30 asyst a Dembéle ma 18 goli i 14 asyst

8

Ciekawostka:
Ousmane Dembele od czasu przyjścia do Barcelony zagrał więcej ligowych meczów (81) niż Neymar w PSG (78).

18

Nienawidzę poniedziałków... W żadne inne dni tak ciężko mi się nie wstaje

0

@BartqRKO a nie 10?

0

@Encore ok dzięki

0

@Encore jak te baraże będą wyglądać? Każdy zespół z 2 miejsca będzie grać na siebie?

0

Jak Polska zajmie 2 miejsce w grupie to co wtedy? Będą baraże jakieś czy jak?

1

Kto to NaVi i o uj tu chodzi? XD bo od kilku godzin dyskusja tylko o tym

3

Griezmann ale brama Wow

1

@AmigoBlancos fakt, dzięki

2

Terminarz Barcelony po przerwie reprezentacyjnej:
vs Espanyol H
vs Benfica H
vs Villareal A
vs Betis H
vs Bayern A

Oj będą ciężary

0

@zodiak_10 za Aguero powinien być Fatima

1

@BARCELONA dawać mi juz tą oficjalke

0

Neymar do Szoboszlaia podczas karnego w 92 minucie w meczu Lipsk vs Psg:

Neymar: "Masz zamiar strzelić?"
Szoboszlai: "Tak."
N: "Jesteś pewny?"
S: "Tak, zawsze trafiam."

Prowokacje Neymara nie przyniosły sukcesu

0

https://www.instagram.com/p/CV5G8Zqs_64/utm_medium=copy_link


Miejmy nadzieję że odbuduje Frenkiego

1

8

@stone80 no chyba mamy jednego Franka xD

2

Myślicie że Xavi może odzyskać Coutinho i Franka? I zrobić z Pedriego Gaviego i Nico topowych pomocników? Jako generał środka pola myślę że dałby radę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?