Skończyłem 1 sezon Betisem w fm22. Drugie miejsce w lidze z 4 punktową startą do Atletico, wygrana z Monaco w finale LE, przegrana z Barceloną w Pucharze Króla. Diaby to potwór. W swoim 1 sezonie w nowym klubie 31 goli i 35 asyst. Canales to też kocur 18 goli i 15 asyst w samej lidze. W next sezonie liga musi być moja.
@Neutral Ja wziąłem Betis pod swoje stery i jak narazie 3 miejsce w Lidze, w lidze Europy wyszedłem z 1 miejsca i trafiłem na Atalante, ciężko będzie :/ Z najciekawszych transferów to Diaby z Bayeru Leverkusen i Leao z Milanu. Będę musiał też pomyśleć nad następcą Fekira bo dostałem fajna ofertę za niego i go sprzedałem xD. Martin Odegaard robi fajne liczby w Arsenalu więc może on
Kurczaki ale ja mam dobre oceny na półrocze xD z geografii rozszerzonej 4, z matmy( pierwszy raz od dawna nie musiałem poprawiać na koniec semestru) 2, z Polskiego 3, z zawodowych 3-5, z angielskiego 4, angielski zawodowy 2. To mi się podoba.
0
Skończyłem 1 sezon Betisem w fm22.
Drugie miejsce w lidze z 4 punktową startą do Atletico, wygrana z Monaco w finale LE, przegrana z Barceloną w Pucharze Króla. Diaby to potwór. W swoim 1 sezonie w nowym klubie 31 goli i 35 asyst. Canales to też kocur 18 goli i 15 asyst w samej lidze. W next sezonie liga musi być moja.
0
@Dankhog jakie 2-3 lata chłopie?
0
Znacie stronki na których mogę obejrzeć powtórki meczów? Np z zeszłego sezonu
3
@Neutral Ja wziąłem Betis pod swoje stery i jak narazie 3 miejsce w Lidze, w lidze Europy wyszedłem z 1 miejsca i trafiłem na Atalante, ciężko będzie :/ Z najciekawszych transferów to Diaby z Bayeru Leverkusen i Leao z Milanu. Będę musiał też pomyśleć nad następcą Fekira bo dostałem fajna ofertę za niego i go sprzedałem xD. Martin Odegaard robi fajne liczby w Arsenalu więc może on
0
@Sulimo tak xDDD
3
Kevin jak Xavi obmyśla taktykę
0
@Colin94 ukradli
5
@jakub1906 minut*
0
@kuba1794 a ja jabłecznika, najlepsze ciasto
2
Z okazji świąt wszystkiego nawzajem La Ramblo :D
0
@jutroIV ja, lubię te analizy
0
@Zoker ja widzę tu 6 do podstawy, reszta jako rezerwowi/skończą w Betisie
0
@FIJI nasze wnuki nie ale za to nasze prawnuki też nie
1
@AssisMoreira wszystkiego nawzajem
0
Cieszę się że oglądałem Barcelonę w czasach Luisa Suareza. Brakuje mi go bardziej niż Messiego
1
@KrwawiaceoczyVEB pewnie brat czy coś xd
4
@BARCELONA ogłoście już tego Fernando Torresa
8
@Sau_Ron napierd***ć się jak księciunio
0
Depay za Wernera? Hot or not?
0
@tbas ten to co chwilę ma coś z plecami, na starość na wózku będzie jeździł
1
@Comentateiro tu akurat przez to że nie chodziłem często bo był w środy na 9 lekcji i nie chciało mi się zostawać tak jak większośći xD
3
Kurczaki ale ja mam dobre oceny na półrocze xD z geografii rozszerzonej 4, z matmy( pierwszy raz od dawna nie musiałem poprawiać na koniec semestru) 2, z Polskiego 3, z zawodowych 3-5, z angielskiego 4, angielski zawodowy 2. To mi się podoba.
6
@Moderacja dajcie opcje zmiany nicku, bo chciałbym ustawić Ronald DZIK Araújo
1
@Michael24 @LionelM95 tego nikt się nie spodziewał...
0
@KrystianR łódzkie
0
Tak śniegiem sypie że aż świata nie widać xD może w końcu na wilgiie śnieg będzie
1
@MesQueUnClub96 nie wiedziałem że akurat to będzie ta scena xD
0
No i niespodzianka stracona :( Pieprzone spoilery na tik toku xD
1
@Clue odejdzie od Tuchela i zacznie się gra jak przed Tuchelem w Chelsea
77
"Dupek zasrany, zawsze to samo" - rzucił Luis Suarez, kiedy Diego Simeone zdjął go z boiska w meczu z Sevillą
XDDD