0

Skończyłem 1 sezon Betisem w fm22.
Drugie miejsce w lidze z 4 punktową startą do Atletico, wygrana z Monaco w finale LE, przegrana z Barceloną w Pucharze Króla. Diaby to potwór. W swoim 1 sezonie w nowym klubie 31 goli i 35 asyst. Canales to też kocur 18 goli i 15 asyst w samej lidze. W next sezonie liga musi być moja.

0

@Dankhog jakie 2-3 lata chłopie?

0

Znacie stronki na których mogę obejrzeć powtórki meczów? Np z zeszłego sezonu

3

@Neutral Ja wziąłem Betis pod swoje stery i jak narazie 3 miejsce w Lidze, w lidze Europy wyszedłem z 1 miejsca i trafiłem na Atalante, ciężko będzie :/ Z najciekawszych transferów to Diaby z Bayeru Leverkusen i Leao z Milanu. Będę musiał też pomyśleć nad następcą Fekira bo dostałem fajna ofertę za niego i go sprzedałem xD. Martin Odegaard robi fajne liczby w Arsenalu więc może on

0

@Sulimo tak xDDD

3

Kevin jak Xavi obmyśla taktykę

0

@Colin94 ukradli

5

@jakub1906 minut*

0

@kuba1794 a ja jabłecznika, najlepsze ciasto

2

Z okazji świąt wszystkiego nawzajem La Ramblo :D

0

@jutroIV ja, lubię te analizy

0

@Zoker ja widzę tu 6 do podstawy, reszta jako rezerwowi/skończą w Betisie

0

@FIJI nasze wnuki nie ale za to nasze prawnuki też nie

1

@AssisMoreira wszystkiego nawzajem

0

Cieszę się że oglądałem Barcelonę w czasach Luisa Suareza. Brakuje mi go bardziej niż Messiego

1

@KrwawiaceoczyVEB pewnie brat czy coś xd

4

@BARCELONA ogłoście już tego Fernando Torresa

8

@Sau_Ron napierd***ć się jak księciunio

0

Depay za Wernera? Hot or not?

0

@tbas ten to co chwilę ma coś z plecami, na starość na wózku będzie jeździł

1

@Comentateiro tu akurat przez to że nie chodziłem często bo był w środy na 9 lekcji i nie chciało mi się zostawać tak jak większośći xD

3

Kurczaki ale ja mam dobre oceny na półrocze xD z geografii rozszerzonej 4, z matmy( pierwszy raz od dawna nie musiałem poprawiać na koniec semestru) 2, z Polskiego 3, z zawodowych 3-5, z angielskiego 4, angielski zawodowy 2. To mi się podoba.

6

@Moderacja dajcie opcje zmiany nicku, bo chciałbym ustawić Ronald DZIK Araújo

1

@Michael24 @LionelM95 tego nikt się nie spodziewał...

0

@KrystianR łódzkie

0

Tak śniegiem sypie że aż świata nie widać xD może w końcu na wilgiie śnieg będzie

1

@MesQueUnClub96 nie wiedziałem że akurat to będzie ta scena xD

0

No i niespodzianka stracona :( Pieprzone spoilery na tik toku xD

1

@Clue odejdzie od Tuchela i zacznie się gra jak przed Tuchelem w Chelsea

77

"Dupek zasrany, zawsze to samo" - rzucił Luis Suarez, kiedy Diego Simeone zdjął go z boiska w meczu z Sevillą

XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?