3

@VamosRakieta Boże jaki rel

2

@Rewolucja123 zadowolony

0

Andrea Pirlo zainteresowany objęciem stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski! Obóz Włocha jest już nawet po rozmowach z PZPN. (Piotr Koźmiński, Sportowe Fakty)

25

Nico González obchodzi dzisiaj swoje 20 urodziny Feliz Cumpleaños Nico :D rośnij nam duży

1

@mientusek1407 wygramy każdy kolejny mecz w lidze, zaufaj ;)

1

@lukas10 Haalamorata xD fajnie brzmi

3

Muszę iść do sklepu po liquid i przy okazji jakaś sete czy piwo ale boje się że może być zamknięty. Nie ufam szefowej

1

@Rewolucja123 ale że w Sterlingu?

0

Kasi pierdla w stanik anna

0

@Momals11 Pablo Martín Páez Gavira

0

Alba na Polsacie

0

@dzefrej234 każdy wie co i kogo

0

@pacior95 pewnie nam walkowera pierdzielną

0

@Marik1234 Kuman chciał zrobić Holenderską kolonie a Xavi Hiszpańską xD

0

Zakaria podobno ogłosił że nie przedłuży kontraktu i odejdzie w lato za darmo. Widzicie go u nas?

0

@Jakchcesz ale przecież to to samo...

0

@Mns21 2022 (15 znaków)

0

Dodałem czosnek koperek i sól do jajecznicy bo stwierdziłem że trzeba coś w życiu zmienić. Nigdy więcej nie dodam czosnku i koperka do jajecznicy.

0

Soccer manager to najlepsza gra mobilna na nudy. Gram sobie właśnie karierke Bvb

0

@Bartek22 Pau Torres top

4

Ale bym chciał u nas Gaye i Pau Torresa
@Alemany działaj

1

@kamiVeB 10 chyba że będą 2 negatywne w 48h

1

Gavi COVID/KARTKI
Alves COVID/NIEZAREJESTROWANY
Dembélé COVID
Pedri NIE W PEŁNI SIŁ DO GRY
Fati NIE W PEŁNI SIŁ DO GRY
Umtiti COVID
Alba COVID
Depay NIE W PEŁNI SIŁ DO GRY
Dest KONTUZJA
Lenglet COVID
Busquets KARTKI
Roberto KONTUZJA
Martin KONTUZJA
Torres NIE W PEŁNI SIŁ DO GRY
Demir NIE ZAGRA JUŻ W BARCELONIE

Za 4 dni mecz z Mallorcą

0

@Medium rel. Właśnie sram po kawie xD

0

Czy tylko ja tak mam że jak wypije kawę to i tak dalej chce mi się spać?

0

@pacior95 a mi się wydaje że jak wszyscy wrócą to Depay zacznie grać na swoim poziomie. Holender to nie Messi czy Ronaldo że będzie grać na najwyższym poziomie nawet jak nie ma z kim.

6

Szkoda że Inisgne idzie w ślady Giovinco. Przecież on ma dopiero 30 lat, ze 3-4 sezony na najwyższym poziomie by pograł

0

Może głupie pytanie ale jak to jest ze dochodzi do deali poza okienkiem transferowym?

0

Czemu Lego Camp Nou jest tak drogie? xD

0

@Rewolucja123 miałeś się odchudzać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?