Andrea Pirlo zainteresowany objęciem stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski! Obóz Włocha jest już nawet po rozmowach z PZPN. (Piotr Koźmiński, Sportowe Fakty)
Gavi COVID/KARTKI Alves COVID/NIEZAREJESTROWANY Dembélé COVID Pedri NIE W PEŁNI SIŁ DO GRY Fati NIE W PEŁNI SIŁ DO GRY Umtiti COVID Alba COVID Depay NIE W PEŁNI SIŁ DO GRY Dest KONTUZJA Lenglet COVID Busquets KARTKI Roberto KONTUZJA Martin KONTUZJA Torres NIE W PEŁNI SIŁ DO GRY Demir NIE ZAGRA JUŻ W BARCELONIE
@pacior95 a mi się wydaje że jak wszyscy wrócą to Depay zacznie grać na swoim poziomie. Holender to nie Messi czy Ronaldo że będzie grać na najwyższym poziomie nawet jak nie ma z kim.
3
@VamosRakieta Boże jaki rel
2
@Rewolucja123 zadowolony
0
Andrea Pirlo zainteresowany objęciem stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski! Obóz Włocha jest już nawet po rozmowach z PZPN. (Piotr Koźmiński, Sportowe Fakty)
25
Nico González obchodzi dzisiaj swoje 20 urodziny Feliz Cumpleaños Nico :D rośnij nam duży
1
@mientusek1407 wygramy każdy kolejny mecz w lidze, zaufaj ;)
1
@lukas10 Haalamorata xD fajnie brzmi
3
Muszę iść do sklepu po liquid i przy okazji jakaś sete czy piwo ale boje się że może być zamknięty. Nie ufam szefowej
1
@Rewolucja123 ale że w Sterlingu?
0
Kasi pierdla w stanik anna
0
@Momals11 Pablo Martín Páez Gavira
0
Alba na Polsacie
0
@dzefrej234 każdy wie co i kogo
0
@pacior95 pewnie nam walkowera pierdzielną
0
@Marik1234 Kuman chciał zrobić Holenderską kolonie a Xavi Hiszpańską xD
0
Zakaria podobno ogłosił że nie przedłuży kontraktu i odejdzie w lato za darmo. Widzicie go u nas?
0
@Jakchcesz ale przecież to to samo...
0
@Mns21 2022 (15 znaków)
0
Dodałem czosnek koperek i sól do jajecznicy bo stwierdziłem że trzeba coś w życiu zmienić. Nigdy więcej nie dodam czosnku i koperka do jajecznicy.
0
Soccer manager to najlepsza gra mobilna na nudy. Gram sobie właśnie karierke Bvb
0
@Bartek22 Pau Torres top
4
Ale bym chciał u nas Gaye i Pau Torresa
@Alemany działaj
1
@kamiVeB 10 chyba że będą 2 negatywne w 48h
1
Gavi COVID/KARTKI
Alves COVID/NIEZAREJESTROWANY
Dembélé COVID
Pedri NIE W PEŁNI SIŁ DO GRY
Fati NIE W PEŁNI SIŁ DO GRY
Umtiti COVID
Alba COVID
Depay NIE W PEŁNI SIŁ DO GRY
Dest KONTUZJA
Lenglet COVID
Busquets KARTKI
Roberto KONTUZJA
Martin KONTUZJA
Torres NIE W PEŁNI SIŁ DO GRY
Demir NIE ZAGRA JUŻ W BARCELONIE
Za 4 dni mecz z Mallorcą
0
@Medium rel. Właśnie sram po kawie xD
0
Czy tylko ja tak mam że jak wypije kawę to i tak dalej chce mi się spać?
0
@pacior95 a mi się wydaje że jak wszyscy wrócą to Depay zacznie grać na swoim poziomie. Holender to nie Messi czy Ronaldo że będzie grać na najwyższym poziomie nawet jak nie ma z kim.
6
Szkoda że Inisgne idzie w ślady Giovinco. Przecież on ma dopiero 30 lat, ze 3-4 sezony na najwyższym poziomie by pograł
0
Może głupie pytanie ale jak to jest ze dochodzi do deali poza okienkiem transferowym?
0
Czemu Lego Camp Nou jest tak drogie? xD
0
@Rewolucja123 miałeś się odchudzać