0

@BoRoWieC trwa już

10

Lubię tego pana :)

0

@Messibestplayerintheworld tez mam taką nadzieję

1

@Rewolucja123 lenglet Arthur

3

@mate92 Tak to tylko Betis który w zeszłym seoznie Wygrał z nami na CN i z Realem

2

@FCBCZESIO27 ja czekam na taki atak Hiroki Ansu Perez

1

Niech Real se kupi Van de Beeka a nie bedzie psuł cel transferowy Barcy

2

Ja bym taką wystawił
Ter stegen
Alba Pique Lenglet Semedo
De jong Arthur Rakitić
Rafinha Grizi Perez

2

Ale Perez sie boiii. On wie ze jak Neymar wróci do Barcy to skład bedzie jeszcze lepiej wyglądał i Barca z Realem bedzie wygrywać i dlatego chce go ściągnąć żeby nie przegrywać xD. Jeśli Zidane kibice i piłkarze go nie chcą to Perez powinien odpuścić ten transfer ale widać gołym okiem ze on sie boi Barcy i nie chce znowu przegrywac z Barcą xD

0

I jak ? Wiadomo co z Neymarem?

0

@Johny_Barcelino Roberto lepszy jest na prawej obronie w pomocy mu nie idzie
Wolałbym aby nasza pomoc wyglądała tak:
Arthur De jong Rakitić

2

Coooo?????
On powiedział ze Cou jest pomocnikiem
Nie mg z niego xDDDD
Haahhahah
Waldek ty chyba pijany xDD

4

@Kaperan1357 napisal ze 2 stopnia czyli miał duży wkład i to on zaczął tę akcję

2

Czyli na San Mames wystawi taką 11:
Ter stegen
Alba Lenglet Pique Semedo
Busi De jong Rakitić
Dembele Suarez Griezman

2

Przecież w pierwszym lepszym el classico Neymar będzie połamany jak przyjedzie do Realu

0

@Classik10 po 1 Arthur jest ofensywnym pomocnikiem
Po 2 Lenglet i Umtiti razem to źle to wygląda przez to że sa obaj lewonozni

1

@messi564 todibo i frankie tez

0

@Szymix654 wreszcie znalazłem osobę która sie ze mna zgadza. Kocham Cię brachu hehe

0

@Barca_Big_Moment Rakieta nie odejdzie

0

@ForcaMilosz nie poprostu dodałem emoji i zmieniło sie na znaki zapytania xD

1

Jest jakaś strona do obejrzenia meczu ?

0

@bartoszekkk w 2 połowie wejdzie. Spokojnie jeszcze sie nim nacieszysz :D

0

Spoko skład. W 2 połowie wejdzie Arthur de jong Coutinho Dembele i jedziemy z nimi ????

0

Siema. Jak tam dzionek minął?
Jaki wynik typujecie ?

12

Myślę ze najlepszym wyborem do lini pomocy bedzie Arthur De jong Rakitić

1

Chciałbym taką 11 od pierwszej minuty
Ter stegen- Alba Umtiti Pique Semedo- De jong Arthur Rakitić-Griezman Suarez Dembélé

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?