Ale Perez sie boiii. On wie ze jak Neymar wróci do Barcy to skład bedzie jeszcze lepiej wyglądał i Barca z Realem bedzie wygrywać i dlatego chce go ściągnąć żeby nie przegrywać xD. Jeśli Zidane kibice i piłkarze go nie chcą to Perez powinien odpuścić ten transfer ale widać gołym okiem ze on sie boi Barcy i nie chce znowu przegrywac z Barcą xD
0
@BoRoWieC trwa już
10
Lubię tego pana :)
0
@Messibestplayerintheworld tez mam taką nadzieję
1
@Rewolucja123 lenglet Arthur
3
@mate92 Tak to tylko Betis który w zeszłym seoznie Wygrał z nami na CN i z Realem
2
@FCBCZESIO27 ja czekam na taki atak Hiroki Ansu Perez
1
Niech Real se kupi Van de Beeka a nie bedzie psuł cel transferowy Barcy
2
Ja bym taką wystawił
Ter stegen
Alba Pique Lenglet Semedo
De jong Arthur Rakitić
Rafinha Grizi Perez
2
Ale Perez sie boiii. On wie ze jak Neymar wróci do Barcy to skład bedzie jeszcze lepiej wyglądał i Barca z Realem bedzie wygrywać i dlatego chce go ściągnąć żeby nie przegrywać xD. Jeśli Zidane kibice i piłkarze go nie chcą to Perez powinien odpuścić ten transfer ale widać gołym okiem ze on sie boi Barcy i nie chce znowu przegrywac z Barcą xD
0
I jak ? Wiadomo co z Neymarem?
0
@Johny_Barcelino Roberto lepszy jest na prawej obronie w pomocy mu nie idzie
Wolałbym aby nasza pomoc wyglądała tak:
Arthur De jong Rakitić
2
Coooo?????
On powiedział ze Cou jest pomocnikiem
Nie mg z niego xDDDD
Haahhahah
Waldek ty chyba pijany xDD
4
@Kaperan1357 napisal ze 2 stopnia czyli miał duży wkład i to on zaczął tę akcję
2
Czyli na San Mames wystawi taką 11:
Ter stegen
Alba Lenglet Pique Semedo
Busi De jong Rakitić
Dembele Suarez Griezman
2
Przecież w pierwszym lepszym el classico Neymar będzie połamany jak przyjedzie do Realu
0
@Classik10 po 1 Arthur jest ofensywnym pomocnikiem
Po 2 Lenglet i Umtiti razem to źle to wygląda przez to że sa obaj lewonozni
1
@messi564 todibo i frankie tez
0
@Szymix654 wreszcie znalazłem osobę która sie ze mna zgadza. Kocham Cię brachu hehe
0
@Barca_Big_Moment Rakieta nie odejdzie
0
@ForcaMilosz nie poprostu dodałem emoji i zmieniło sie na znaki zapytania xD
1
Jest jakaś strona do obejrzenia meczu ?
0
@bartoszekkk w 2 połowie wejdzie. Spokojnie jeszcze sie nim nacieszysz :D
0
Spoko skład. W 2 połowie wejdzie Arthur de jong Coutinho Dembele i jedziemy z nimi ????
0
Siema. Jak tam dzionek minął?
Jaki wynik typujecie ?
12
Myślę ze najlepszym wyborem do lini pomocy bedzie Arthur De jong Rakitić
1
Chciałbym taką 11 od pierwszej minuty
Ter stegen- Alba Umtiti Pique Semedo- De jong Arthur Rakitić-Griezman Suarez Dembélé
0
Komentarz usunięty przez użytkownika