@19cukier48 wczoraj nie miałem głowy do tego XD słuchaj, założyłem konto na tej stronie sortitoutsi i tam na dole sa 2 zakładki: Depositfilies i uploaded i jak sie kliknie na jeden z nich to jest od uja linków i co mam wtedy zrobić? Na początek która zakładkę wybrać
Jak myślicie Levante może ukraść punkty Realowi w Niedzielę ? Podobno najlepszy piłkarz Levante Morales odchodzi do Napoli i niewiadomo czy zagra. Ostatni mecz tych klubów to 1-0 dla Levante bo golu wlaśnie Moralesa
Boże ale piękny dzień: dostałem 4 i 5 z angielskiego, Dest oficjalnie u nas, Barca dziś zagra w czarnych strojach i jakby zakończyć ten dzień wygraną i cudowny dzień
5
O kurde to już rano :( miałem nadzieję że sie wyśpię
8
Fati juz 80 mln wartości na TM! Wow
0
Szkoda że Fati nie wszedł, on by rozpykał Portugalię
1
Mam jeszcze jedno pytanie co do FM. Jak ściągac piłkarzy z wypo? Bo Emersona potrzebuje
0
Siema. Da sie w FM ustawić numery zawodnikom? Bo chce Fatiemu dać 10 :D
0
@19cukier48 wczoraj nie miałem głowy do tego XD słuchaj, założyłem konto na tej stronie sortitoutsi i tam na dole sa 2 zakładki:
Depositfilies i uploaded i jak sie kliknie na jeden z nich to jest od uja linków i co mam wtedy zrobić? Na początek która zakładkę wybrać
0
@19cukier48 Jak pobrać facepacka z tego linku co mi wysłałeś. Konto założyłem i dalej nwm co mam zrobić XD
0
Proszę pomóżcie mi. Skąd pobrać Facepacki i logopacki w FM? Pierwszy raz będę grał w te gre
5
Ale zaraz będzie pykane w FM :D
61
Zostało ostanie 30 minut na Lautaro Neymara Depaya i Erica. OBY SIĘ UDAŁO!!
1
@klopx 5. City
6. United
7. Liverpool
8. Barca
0
@BarcaInfo dobre źródło?
0
Moise Kean w Psg oficjalnie
2
Dla graczy DogeFuta, jest juz dostępna najnowsza wersja na sklepie play. Trzeba wpisać DogeFut 20 i kliknąć zielony napis Five Dragons
20
Jak dzisiaj wygramy a Real przegra/zremisuje to będziemy na 1 miejscu a mamy 2 kolejki zaległe. WOW
1
Wiadomo Kiedy gramy 2 zaległe mecze w lidze?
0
Szkoda ze dzisiaj nie gramy bo juz sie doczekać nie moge jak pykamy Seville
0
@Faun Dla mnie ponury, bo dziwnie się czuje, zmęczony fest jestem a spać mi sie nie chce więc pomyślałem se obejrzę film tylko nwm jaki XD
0
Polecacie jakis film na ten ponury Piątek?
0
Jak myślicie Levante może ukraść punkty Realowi w Niedzielę ? Podobno najlepszy piłkarz Levante Morales odchodzi do Napoli i niewiadomo czy zagra. Ostatni mecz tych klubów to 1-0 dla Levante bo golu wlaśnie Moralesa
4
Boże ale piękny dzień: dostałem 4 i 5 z angielskiego, Dest oficjalnie u nas, Barca dziś zagra w czarnych strojach i jakby zakończyć ten dzień wygraną i cudowny dzień
0
Jesteście za tym aby sprzedać Dembélé i kupić Depaya ?
0
Mogliby juz ogłosić Desta i tak każdy wie ze jest nasz
15
Ja to myślę że Destcik sobie smacznie śpi teraz w jakimś apartamencie w Barcelonie i dzisiaj z rana podpisze kontrakt :D Miłej nocy
0
@VanBest o to z mojego posta na fb XD
0
Już poprawione XD
3
Co byście powiedzieli o takim składzie na Celte? Neto- Alba Lenglet Pique Roberto- Fdj Pjanić- Fati Coutinho Trincão- Messi
0
@RydwanFaraona nie żyj przeszłością. Żyj teraźniejszością ;D
3
Ruben Dias piłkarzem Manchesteru City!!
16
Stanowski: ,,Klemą Lągle.........całkowity przeciętniak" XD
z niego taki ekspert jak ze mnie baletinca