5

O kurde to już rano :( miałem nadzieję że sie wyśpię

8

Fati juz 80 mln wartości na TM! Wow

0

Szkoda że Fati nie wszedł, on by rozpykał Portugalię

1

Mam jeszcze jedno pytanie co do FM. Jak ściągac piłkarzy z wypo? Bo Emersona potrzebuje

0

Siema. Da sie w FM ustawić numery zawodnikom? Bo chce Fatiemu dać 10 :D

0

@19cukier48 wczoraj nie miałem głowy do tego XD słuchaj, założyłem konto na tej stronie sortitoutsi i tam na dole sa 2 zakładki:
Depositfilies i uploaded i jak sie kliknie na jeden z nich to jest od uja linków i co mam wtedy zrobić? Na początek która zakładkę wybrać

0

@19cukier48 Jak pobrać facepacka z tego linku co mi wysłałeś. Konto założyłem i dalej nwm co mam zrobić XD

0

Proszę pomóżcie mi. Skąd pobrać Facepacki i logopacki w FM? Pierwszy raz będę grał w te gre

5

Ale zaraz będzie pykane w FM :D

61

Zostało ostanie 30 minut na Lautaro Neymara Depaya i Erica. OBY SIĘ UDAŁO!!

1

@klopx 5. City
6. United
7. Liverpool
8. Barca

0

@BarcaInfo dobre źródło?

0

Moise Kean w Psg oficjalnie

2

Dla graczy DogeFuta, jest juz dostępna najnowsza wersja na sklepie play. Trzeba wpisać DogeFut 20 i kliknąć zielony napis Five Dragons

20

Jak dzisiaj wygramy a Real przegra/zremisuje to będziemy na 1 miejscu a mamy 2 kolejki zaległe. WOW

1

Wiadomo Kiedy gramy 2 zaległe mecze w lidze?

0

Szkoda ze dzisiaj nie gramy bo juz sie doczekać nie moge jak pykamy Seville

0

@Faun Dla mnie ponury, bo dziwnie się czuje, zmęczony fest jestem a spać mi sie nie chce więc pomyślałem se obejrzę film tylko nwm jaki XD

0

Polecacie jakis film na ten ponury Piątek?

0

Jak myślicie Levante może ukraść punkty Realowi w Niedzielę ? Podobno najlepszy piłkarz Levante Morales odchodzi do Napoli i niewiadomo czy zagra. Ostatni mecz tych klubów to 1-0 dla Levante bo golu wlaśnie Moralesa

4

Boże ale piękny dzień: dostałem 4 i 5 z angielskiego, Dest oficjalnie u nas, Barca dziś zagra w czarnych strojach i jakby zakończyć ten dzień wygraną i cudowny dzień

0

Jesteście za tym aby sprzedać Dembélé i kupić Depaya ?

0

Mogliby juz ogłosić Desta i tak każdy wie ze jest nasz

15

Ja to myślę że Destcik sobie smacznie śpi teraz w jakimś apartamencie w Barcelonie i dzisiaj z rana podpisze kontrakt :D Miłej nocy

0

@VanBest o to z mojego posta na fb XD

0

Już poprawione XD

3

Co byście powiedzieli o takim składzie na Celte? Neto- Alba Lenglet Pique Roberto- Fdj Pjanić- Fati Coutinho Trincão- Messi

0

@RydwanFaraona nie żyj przeszłością. Żyj teraźniejszością ;D

3

Ruben Dias piłkarzem Manchesteru City!!

16

Stanowski: ,,Klemą Lągle.........całkowity przeciętniak" XD
z niego taki ekspert jak ze mnie baletinca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?