vs. Montfermeil FC: ⚽️⚽️ asyta vs. FC Chambly: ⚽️ 2 asysty vs. St Pryvé: ⚽️ vs. Lens U-19: ⚽️ asysta vs. Le Havre U-19: ⚽️ asysta 5 meczów, 6 goli i 5 asyst.
Casemiro: „Tak naprawdę nie nazywam Casemiro, a Casimiro — tak brzmi nazwisko mojej matki.
Gdy grałem jeszcze w Sao Paulo w Brazylii, podczas jednego z meczów doszło do pomyłki i nazywano mnie „Casemiro”. Zagrałem kapitalnie i potem postanowiłem, by przydomek został na stałe”. Via. Jakub Kręcidło
0
@Pawel13sz Rodri tak Angelino no nie wiem Darwin nie
1
@matirix20 Dest 5.5? Zagrał najlepiej z Barcy w tym meczu moim zdaniem
3
@Rewolucja123 mial rację. Fati fajnie odnajduje sie na 9
0
Ale sie stresuje tym meczem XD
0
@Rewolucja123 w skali od 0-10 jaką note dajesz Roberto za początek sezonu?
3
VAMOOS LECH!!!!
0
Którego z tych 3 Holendrów chcielibyście w Barcy najbardziej? Boadu, Malen czy Depay?
0
Czy ktoś mi powie że Fati i Pedri to dwojka najmłodszych strzelców w LM?
0
@Dajnatace kapitalnie dzisiaj gra
0
No co panowie. Kto na plus a kto na minus po 1 połowie?
0
@kiper09 cos mi sie wydaje że z asysta skończy
0
@Fetta Pedri za Coutinho*
0
Dobranoc :)))))))
0
@Pilka_jest_okragla dembele za fatiego i fati na 9
1
Xavi Simons i jego ostatnia forma:
vs. Montfermeil FC: ⚽️⚽️ asyta
vs. FC Chambly: ⚽️ 2 asysty
vs. St Pryvé: ⚽️
vs. Lens U-19: ⚽️ asysta
vs. Le Havre U-19: ⚽️ asysta
5 meczów, 6 goli i 5 asyst.
Ale bym chciał go spowrotem u nas
9
@Rewolucja123 XD
1
@Kwiatek67 ojj to jak Krawczyk bedzie stał na bramce to będzie trudno. I musimy kupić Daviesa bo Norka tylko on dogoni
0
Z kim Barca ma 2 mecze zalegle?
1
Jakoś po meczu z Getafe dziwnie się czuje, nie wiem czemu. Po stracie mistrza w tamtym sezonie nie czułem sie tak ujowo jak teraz XD
0
@justfootball nie trać czasu i tak nie strzeli
1
@horang XDD Franek jeden z najlepszych dzisiaj jak nie najlepszy
0
@BarcaInfo oj Reyna :D chciałbym go
1
I jeszcze jedno Czemu każdy ma czapkę nad profilowym? XD
2
Wie ktoś kiedy wręczana jest nagroda Golden boya?
0
I gdzie ten wasz Löwy?
Löwy out Piątek in
0
Lautaro come to Barca
1
Argentyna w dupe 1-0 narazie
0
Casemiro: „Tak naprawdę nie nazywam Casemiro, a Casimiro — tak brzmi nazwisko mojej matki.
Gdy grałem jeszcze w Sao Paulo w Brazylii, podczas jednego z meczów doszło do pomyłki i nazywano mnie „Casemiro”. Zagrałem kapitalnie i potem postanowiłem, by przydomek został na stałe”.
Via. Jakub Kręcidło
0
Ej to prawda że Fati został piłkarzem miesiąca w La liga?
0
Da się zmienić nick na Rambli?