2



ale on był piękny w obronie

0

@Pawel13sz myślę ze w tym sezonie zadebiutuje

0

Typ od Bartomeu w przyszłym tygodniu ma przedstawić swoja kandydaturę XDD

0

@Martwy czerwoni vabank :D

0

@Rewolucja123 czekam na analize gry Franka :D

1

Ej czy mi sie wydaje czy ktoś ze studia na tvp sport pierda puscił? XDDDD

0

Wcale mi nie szkoda Moraty XDD

40

Barca vs Dynamo w środę 4 listopada na TVP1

0

Kean 2 mecze 4 gole

27

@Zoker nasz najlepszy zawodnik to raczej pewne

2

Myślicie ze Fati dobije 20 goli w lidze? Albo chociaż 15?

1

@DonMatteo901 Mbappe

1

@BarcaInfo oo tak

1

Barcelona i Juventus to kluby, które są zainteresowane pozyskaniem Ryana Gravenbercha. 18-latek jest celem obu klubów na zimowe okienko transferowe. Mówi się o kwocie w wysokości 20-25 mln euro. Ryan w tym sezonie Eredivisie rozegrał 340 minut i zanotował dwie asysty. [MD]

0

@BarcaInfo ee tam, ja kupiłem Haland do Barcy w FMie i w 12 meczach chłop ma 18 goli i 7 asyst

0

Lepiej mieć 1 taktykę przez cały sezon czy kilka w FMie?

0

Da się zmienić główną pozycję zawodnikowi w FMie?

0

@Rewolucja123 ty mówisz że Franek na tej pozycji co teraz gra jest dla niego odpowiednią a to nie prawda, on powinien grać na miejscu Busiego i tylko wtedy odzyskamy Franka z Ajaxu

1

@Rewolucja123 myślisz że Roberto na pozycji de Jonga i de Jong na pozycji Busiego wypaliłoby?

0

@damian777 żeby odzyskać forme de Jonga, busi musi odejść aby Frenkie mógł grać jak najniżej. Ja wierzę że odzyskamy de Jonga z Ajaxu

0

@ViscaBarca123 Co myślisz o Alejandro Balde? Dałby radę już w seniorskiej piłce?

0

@ViscaBarca123 za chwile oficjalnie w Realu

15

Fati za 5 dni 18 lat kończy a nie dawno miał 16 jak debiutował w Barcy

3

Youssoufa Moukoko od sezonu 17/18
88 meczów 141 goli 27 asyst
Ciekawe czy zadebiutuje w LM w tym sezonie

0

@Rewolucja123 to z Roberto i Pjaniciem w środku ?

0

Jaki skład na Juve byście wystawili ?

2

Depay w tym sezonie:
7 meczów: 5 goli i 3 asysty

0

Depay z golem przeciwko Monaco

0

@Rewolucja123 @pax Będzie dzisiaj analiza wczorajszego meczu Desta ?

1


„Chyba Werner podawał do Wernera ale skoro Werner był tu to nie mogło być Wernera tam.” Twarowski 2k20

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?