0

Umtiti bądź naszym zbawieniem

0

Jak pobiore football managera beta z steam to będę mógł normalnie grać czy muszę kupować pełną wersję ? Nie chce narazie wydawać 200 zł na grę, może w przyszłości bedzie jakas przecena XD

11

Jeszcze 4 herby do tysiaka :O

78

Ciekawostka:
Jeśli przeczytasz Sergio Busquets od tyłu wyjdzie Ci Steuqsub Oigres, co jest totalnie bez sensu, podobnie jak trzymanie go nadal w Barcelonie.

1

@matirix20 24 stycznia wybory

0

Jak zagrał Franek?

2

Naprawdę nie chce czytać la rambli dzisiaj ale coś mnie do tego zmusza

0

Wczoraj kenijski sędzia John Chang'aa Okwoyo został zabity po tym jak podyktował rzut karny

0

@Bernard777 nie ma Ramosa to karnego nie będzie

27

Ancelotti dla France Football.

′′ Kiedy byłem w Milanie, podpisaliśmy kontrakt z Ronaldo Nazario. Ważył 100 kilo i przed pierwszym meczem powiedziałam mu, że nie może grać z taką nadwagą i musi schudnąć. Zapytał: 'Co mam robić na boisku, strzelać gole czy biegać? Jeśli mam biegać to posadź mnie na ławce, jeśli zdobywać bramki, to daj mi zagrać. Wystawiłem go i faktycznie - nie biegał, ale strzelił dwie bramki.′′

8

Neymar: ,,Chce ponownie zagrać z Messim"

To co Messi w lato do Psg ? XD

13

Dzięki Bartek za Martina

0

Jeszcze jeden i jeszcze raz MYSZEN BLA BLA!!

1

@BarcaInfo Piłkarze: Trenerze, to jakie dzisiaj ustawienie?
Trener: Tak

2



antek to kozak, gdyby wykorzystywał więcej sytuacji byłby jeszcze większym kozakiem

0

Iliax Moriba to ma kontuzje czy jak?

0

@Barca1992 wyglądało na poważne skręcenie kostki

0

Fajnie byłoby zobaczyć Malage i Las Palmas znowu w głównej lidze, ale się na to nie zanosi

3

Co za piękny wieczór

2

Zobaczcie ig Vidala XDDDD co za dzban

9

@BarcaInfo powinien być kapitanem

9

Pele: „Straciłem dobrego przyjaciela, a świat stracił legendę. Mam nadzieję, że pewnego dnia zagramy razem w piłkę nożną w niebie”.

0

W ilu meczach Mats zagrał z opaską kapitańską? @BarcaInfo masz może takie info?'

1

@Leooo hmm Messi jakoś miał szczęście że Barcelona mu pomogła

4

@Kengo ale ciary jak strzelił gola

0

Jak zagrał Coutinho według was?

1

Was też haaland wkurza? Ja nie wiem dlaczego,może przez to że Real sie nim mocno interesuje XD

0

Neymar to był transfer potężnego Bartka czy jeszcze nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ma ktoś listę transferów Barcelony za kadencji Bartomeu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?