Jak pobiore football managera beta z steam to będę mógł normalnie grać czy muszę kupować pełną wersję ? Nie chce narazie wydawać 200 zł na grę, może w przyszłości bedzie jakas przecena XD
Ciekawostka: Jeśli przeczytasz Sergio Busquets od tyłu wyjdzie Ci Steuqsub Oigres, co jest totalnie bez sensu, podobnie jak trzymanie go nadal w Barcelonie.
′′ Kiedy byłem w Milanie, podpisaliśmy kontrakt z Ronaldo Nazario. Ważył 100 kilo i przed pierwszym meczem powiedziałam mu, że nie może grać z taką nadwagą i musi schudnąć. Zapytał: 'Co mam robić na boisku, strzelać gole czy biegać? Jeśli mam biegać to posadź mnie na ławce, jeśli zdobywać bramki, to daj mi zagrać. Wystawiłem go i faktycznie - nie biegał, ale strzelił dwie bramki.′′
0
Umtiti bądź naszym zbawieniem
0
Jak pobiore football managera beta z steam to będę mógł normalnie grać czy muszę kupować pełną wersję ? Nie chce narazie wydawać 200 zł na grę, może w przyszłości bedzie jakas przecena XD
11
Jeszcze 4 herby do tysiaka :O
78
Ciekawostka:
Jeśli przeczytasz Sergio Busquets od tyłu wyjdzie Ci Steuqsub Oigres, co jest totalnie bez sensu, podobnie jak trzymanie go nadal w Barcelonie.
1
@matirix20 24 stycznia wybory
0
Jak zagrał Franek?
2
Naprawdę nie chce czytać la rambli dzisiaj ale coś mnie do tego zmusza
0
Wczoraj kenijski sędzia John Chang'aa Okwoyo został zabity po tym jak podyktował rzut karny
0
@Bernard777 nie ma Ramosa to karnego nie będzie
27
Ancelotti dla France Football.
′′ Kiedy byłem w Milanie, podpisaliśmy kontrakt z Ronaldo Nazario. Ważył 100 kilo i przed pierwszym meczem powiedziałam mu, że nie może grać z taką nadwagą i musi schudnąć. Zapytał: 'Co mam robić na boisku, strzelać gole czy biegać? Jeśli mam biegać to posadź mnie na ławce, jeśli zdobywać bramki, to daj mi zagrać. Wystawiłem go i faktycznie - nie biegał, ale strzelił dwie bramki.′′
8
Neymar: ,,Chce ponownie zagrać z Messim"
To co Messi w lato do Psg ? XD
13
Dzięki Bartek za Martina
0
Jeszcze jeden i jeszcze raz MYSZEN BLA BLA!!
1
@BarcaInfo Piłkarze: Trenerze, to jakie dzisiaj ustawienie?
Trener: Tak
2
antek to kozak, gdyby wykorzystywał więcej sytuacji byłby jeszcze większym kozakiem
0
Iliax Moriba to ma kontuzje czy jak?
0
@Barca1992 wyglądało na poważne skręcenie kostki
0
Fajnie byłoby zobaczyć Malage i Las Palmas znowu w głównej lidze, ale się na to nie zanosi
3
Co za piękny wieczór
2
Zobaczcie ig Vidala XDDDD co za dzban
9
@BarcaInfo powinien być kapitanem
9
Pele: „Straciłem dobrego przyjaciela, a świat stracił legendę. Mam nadzieję, że pewnego dnia zagramy razem w piłkę nożną w niebie”.
0
W ilu meczach Mats zagrał z opaską kapitańską? @BarcaInfo masz może takie info?'
1
@Leooo hmm Messi jakoś miał szczęście że Barcelona mu pomogła
4
@Kengo ale ciary jak strzelił gola
0
Jak zagrał Coutinho według was?
1
Was też haaland wkurza? Ja nie wiem dlaczego,może przez to że Real sie nim mocno interesuje XD
0
Neymar to był transfer potężnego Bartka czy jeszcze nie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ma ktoś listę transferów Barcelony za kadencji Bartomeu?