4

@Trepyveb Martinez Taglia Romero Otamendi Montiel De Paul Paredes Lo Clelso Palacios Messi Lautaro Aguero Gomez Di Maria Nicolas Gonzalez Ocampos. Skład mają, wkoncu obrona jest stabilna ale dupy nie urywa xD Messi w mega formie, Lautaro też spoko forma. Mam nadzieję że tym razem wygrają

0

@BarcaInfo proszę nie dawaj na tt złych informacji o Fatim bo aż mnie w brzuchu skręca gdy przyjdzie mi powiadomienie i to czytam :(

0

@regatta52 vs Arsenal 4 gole
vs Lfc 2019
vs Real 3-2

41

Ostanie 10 kolejek w La Liga:
1. Barcelona 28pkt 28-6
2. Betis 22pkt 16-10
3. Real Madryt 21pkt 16-7
4. Sevilla 21pkt 15-7
Po ostatnich 20 kolejkach też jesteśmy na 1 miejscu ale dałem do 10 bo Betis :))

Ale my cholernie dobrze ostatnio wyglądamy

1

Podobno Rodygo się połamał xD

0

@ObiektywnyKibic121 nie chyba a napewno

3

O co tu wgl chodzi? Jeszcze kilka miesięcy temu nie mieliśmy pieniędzy na Erica i Depaya a teraz niby mają na Haalanda i Aguero? Laporta okradł bank razem z tymi, z domu z papieru czy jak? XD

1

@GeneralXavi leszek łomża i heineken

39

Asysty w tym sezonie Serie A

Bartłomiej Drągowski: 1
Arthur Melo: 0

New Szawi

1

@betonito Jovic też wymiatał xD

23

@Joan_Laporta coś więcej niż legenda

4

@Rewolucja123 8 byłaby git albo 9, dla mnie oczywiście mvp

2

@KORTIS godzin*

0

@BarcaInfo jest jakis filmik na którym widać reakcje Neymara po golu Messiego? Ciekawi mnie jego reakcja wsumie xD

7

Kocham la ramble xDDD

0

@Aristocrate_7 imo pół na pół, lecz Wojtek mógł zachować się lepiej

1

@KORTIS nie (15 znaków)

7

Wszystkiego najlepszego życzę wszystkim kobietom które są na stronie.
I jeszcze ta rocznica remontady :))

14

Pięknie Real :) nigdy się tak nie cieszyłem z gola Realu xD. W next kolejce Atleti gra z Bilbao więc może jakaś kolejna strata punktów?

0

Wiadomo coś o Araujo?

0

Ma ktoś bramkę pięknego Iliaxa Moriby z Polskim komentarzem?

3

@sawyer00 jest zdrowy chłop. Dostał powołanie na jutrzejszy mecz

7

Erwin Tumiri - Nic wam to nie mówi. Prawda?
Otóż jest to Boliwijski pilot, który przeżył katastrofę lotniczą brazylijskiej drużyny Chapeocense, w której zginęło 71 osób.
Wczoraj przeżył katastrofę autokaru w Boliwii, który spadł w przepaść. W wyniku tego zdarzenia zmarło 21 osób. Erwin nie dość, że przeżył to po wczorajszym wypadku ma tylko uszkodzone kolano i lekkie zadrapania na plecach.

Terminator

1

@MaziFCB oj znalazłem na fb sorry xD

41

Nazario: Kto jest debeściak pytam?
Suso: Ty.
Nazario: Jaki Ty? Jaki Ty? Pan! i pełnym zdaniem.
Suso: Pan Martin ,,Nazario'' Braithwaite jest debeściak.
Nazario: I jego drużyna też...
Suso: I jego drużyna też jest debeściak!

0

@xBoMBoWiECx ładna nawet xD

5

Okropnie przykra informacja.

Ciało ojca Allisona został znalezione w brazylijskim jeziorze. Prawdopodobnie się utopił.

0

@puyol_presidend5 rok temu tak samo jak Cr7

0

Nie no sprzedać tego Dembélé i grać Trincão który wygląda ostatnio dobrze

1

Film dokumentalny o Pele na Netflixie jest już dostępny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?