5

²Kocham was Panowie. Gryzman jesteś piękny. Ależ ten mecz ich podbuduje

29

Leo: Chłopaki jak Fati ma na imię?
Pique: Nie wiem Ansu chyba
Leo: *Drrrrrrr* Dzień dobry przepraszam panią może Ansu na finał ligi mistrzów?
Mama Ansu: *Wdech* No dobrze a o której ten finał ligi mistrzów?
Busquets: 21 proszę panią
*uderzenie słuchawki*
Griezmann: Głupku trzeba było powiedzieć że o 19


Odnośnie wypowiedzi Fatiego że mama będzie go kontrolowala do 21 roku życia

0

Ma ktoś dokładną statystykę ile Messi i Ronaldo maja goli z rzutów wolnych?

4

Mustafi piłkarzem Schalke xDD

2

Ozan Kabak piłrzarzem Liverpoolu

0

#Ciekawostka
W ostatnich 10 meczach Barcelona straciła tylko 7 bramek. Warto dodać że defensywa Atletico uważana za najlepszą na Starym Kontynencie w tej samej liczbie spotkań straciła 8.

Teraz sobie pomyśleć gdybyśmy mieli jakiegoś np. Kounde na środku i na lewej np. Gaye to czyste konta ładnie by leciały.

2

Vamos Betis!!!!

0

@TylkoBarca7273 i do tego Vini i Militao maja iść na sprzedaż w lato xDDD

4

MARCA: Wypożyczenie Ødegaarda do Arsenalu powinno zostać oficjalnie ogłoszone w ciągu kilku najbliższych godzin.

3

Tomori wypożyczony do Ac Milanu na pół roku

21

Ronald Araújo NIE został przedryblowany w ciągu jego ostatnich 10 spotkań.

To prawda? XD bo jak tak to szacun

1

Bruno Fernandes w meczach przeciwko „big six” w Premier League 2020-21:

6 meczów
1 bramka (z rzutu karnego)
0 asyst

Bruno strzelił karnego w przegranym meczu 6:1 z Tottenhamem

No dobry grajek. Mówią ze lepszy od Kdb

1

Zielu jak wystrzelił ostatnio z formą.

6

Raheem Sterling stał się najczęstszym zawodnikiem, na którego stawia Pep Guardiola. Anglik zagrał w 220 meczach pod wodzą Katalończyka i przewyższył w tej statystyce Leo Messiego.

17

Araujo to jest taki szefito że japierdziu. Kozak totalny

7

Ale mamy szczęście ze mamy najlepszego bramkarza na świecie

5

@Trepyveb 15/16

27

Lewy: bez napastnika ciężko się gra.
No my kibice Barcy coś o tym wiemy xD

3

Aj Iga szkoda no ale Rupertowi sie należało

1

@derlysy1979 ja tez :/ Coś ze mna nie tak dzisiaj xD

6

Ibiza ładnie ciśnie Celte. Już 4-0

0

@Kapitan_SW cztery 10-tki, o Pedrim zapomniałeś

0

@kaamil1910 nie nie nie ma opcji

0

Teraz będziemy mieli 5 meczów pod rząd na wyjeździe: Huesca, Bilbao, Granada Sociedad w SPH, Elche
Ciężko to widzę, chyba zrobię sobie urlop od oglądania meczów i wgl od Barcy xDD

3

Według mnie nie zasłużenie Real wygral tę nagrodę dla najlepszego klubu dwudziestolecia. Jedynym argumentem, który za tym przemawia jest głównie 3 ligi mistrzów pod rząd, a 5 ogólnie. No dobra, ale Barcelona: 4x LM, jedyny w historii sekstet, tryplet, totalna dominacja La Ligi w tym wieku + miano drużyny, która grała najładniejsza piłkę w historii. W tym dwudziestoleciu mamy znacznie więcej osiągnięć, pucharów niż Real. Ludzie widzą tylko porażki niestety. A z tym Ronaldo to już w ogóle przekręt. Pomijając fakt, że Messi jest lepszym kreatorem, asystentem, dryblerem itp. To Cristiano jest jednym z współwłaścicieli tej nagrody. On co roku od 2016 wygrywa ich tamtejszą Złotą Piłkę. Rok temu, kiedy Messi wygrał prawdziwą Złotą Piłkę, a Ronaldo tą swoją to każdy z niego bekę cisnął xD

2

Znalazłem serial na netflixie Cobra Kai i tak sie wkręcilem że oglądam go od 3:00. Znowu będzie spanko w dzień xD

2

@lukas10 u mnie jak narazie jest na plusie to długo ten śnieg nie poleży :( w sumie jak zawsze xD

30

Stała się rzecz niemożliwa. Są święta i pada u mnie śnieg xD

0

@jeyx77x dziękuję za te porady

3

To będzie moja pierwsza Wigilia u dziewczyny. Ale mam stresa a to dopiero za kilka godzin.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?