Leo: Chłopaki jak Fati ma na imię? Pique: Nie wiem Ansu chyba Leo: *Drrrrrrr* Dzień dobry przepraszam panią może Ansu na finał ligi mistrzów? Mama Ansu: *Wdech* No dobrze a o której ten finał ligi mistrzów? Busquets: 21 proszę panią *uderzenie słuchawki* Griezmann: Głupku trzeba było powiedzieć że o 19
Odnośnie wypowiedzi Fatiego że mama będzie go kontrolowala do 21 roku życia
#Ciekawostka W ostatnich 10 meczach Barcelona straciła tylko 7 bramek. Warto dodać że defensywa Atletico uważana za najlepszą na Starym Kontynencie w tej samej liczbie spotkań straciła 8.
Teraz sobie pomyśleć gdybyśmy mieli jakiegoś np. Kounde na środku i na lewej np. Gaye to czyste konta ładnie by leciały.
Raheem Sterling stał się najczęstszym zawodnikiem, na którego stawia Pep Guardiola. Anglik zagrał w 220 meczach pod wodzą Katalończyka i przewyższył w tej statystyce Leo Messiego.
Teraz będziemy mieli 5 meczów pod rząd na wyjeździe: Huesca, Bilbao, Granada Sociedad w SPH, Elche Ciężko to widzę, chyba zrobię sobie urlop od oglądania meczów i wgl od Barcy xDD
Według mnie nie zasłużenie Real wygral tę nagrodę dla najlepszego klubu dwudziestolecia. Jedynym argumentem, który za tym przemawia jest głównie 3 ligi mistrzów pod rząd, a 5 ogólnie. No dobra, ale Barcelona: 4x LM, jedyny w historii sekstet, tryplet, totalna dominacja La Ligi w tym wieku + miano drużyny, która grała najładniejsza piłkę w historii. W tym dwudziestoleciu mamy znacznie więcej osiągnięć, pucharów niż Real. Ludzie widzą tylko porażki niestety. A z tym Ronaldo to już w ogóle przekręt. Pomijając fakt, że Messi jest lepszym kreatorem, asystentem, dryblerem itp. To Cristiano jest jednym z współwłaścicieli tej nagrody. On co roku od 2016 wygrywa ich tamtejszą Złotą Piłkę. Rok temu, kiedy Messi wygrał prawdziwą Złotą Piłkę, a Ronaldo tą swoją to każdy z niego bekę cisnął xD
5
²Kocham was Panowie. Gryzman jesteś piękny. Ależ ten mecz ich podbuduje
29
Leo: Chłopaki jak Fati ma na imię?
Pique: Nie wiem Ansu chyba
Leo: *Drrrrrrr* Dzień dobry przepraszam panią może Ansu na finał ligi mistrzów?
Mama Ansu: *Wdech* No dobrze a o której ten finał ligi mistrzów?
Busquets: 21 proszę panią
*uderzenie słuchawki*
Griezmann: Głupku trzeba było powiedzieć że o 19
Odnośnie wypowiedzi Fatiego że mama będzie go kontrolowala do 21 roku życia
0
Ma ktoś dokładną statystykę ile Messi i Ronaldo maja goli z rzutów wolnych?
4
Mustafi piłkarzem Schalke xDD
2
Ozan Kabak piłrzarzem Liverpoolu
0
#Ciekawostka
W ostatnich 10 meczach Barcelona straciła tylko 7 bramek. Warto dodać że defensywa Atletico uważana za najlepszą na Starym Kontynencie w tej samej liczbie spotkań straciła 8.
Teraz sobie pomyśleć gdybyśmy mieli jakiegoś np. Kounde na środku i na lewej np. Gaye to czyste konta ładnie by leciały.
2
Vamos Betis!!!!
0
@TylkoBarca7273 i do tego Vini i Militao maja iść na sprzedaż w lato xDDD
4
MARCA: Wypożyczenie Ødegaarda do Arsenalu powinno zostać oficjalnie ogłoszone w ciągu kilku najbliższych godzin.
3
Tomori wypożyczony do Ac Milanu na pół roku
21
Ronald Araújo NIE został przedryblowany w ciągu jego ostatnich 10 spotkań.
To prawda? XD bo jak tak to szacun
1
Bruno Fernandes w meczach przeciwko „big six” w Premier League 2020-21:
6 meczów
1 bramka (z rzutu karnego)
0 asyst
Bruno strzelił karnego w przegranym meczu 6:1 z Tottenhamem
No dobry grajek. Mówią ze lepszy od Kdb
1
Zielu jak wystrzelił ostatnio z formą.
6
Raheem Sterling stał się najczęstszym zawodnikiem, na którego stawia Pep Guardiola. Anglik zagrał w 220 meczach pod wodzą Katalończyka i przewyższył w tej statystyce Leo Messiego.
17
Araujo to jest taki szefito że japierdziu. Kozak totalny
7
Ale mamy szczęście ze mamy najlepszego bramkarza na świecie
5
@Trepyveb 15/16
27
Lewy: bez napastnika ciężko się gra.
No my kibice Barcy coś o tym wiemy xD
3
Aj Iga szkoda no ale Rupertowi sie należało
1
@derlysy1979 ja tez :/ Coś ze mna nie tak dzisiaj xD
6
Ibiza ładnie ciśnie Celte. Już 4-0
0
@Kapitan_SW cztery 10-tki, o Pedrim zapomniałeś
0
@kaamil1910 nie nie nie ma opcji
0
Teraz będziemy mieli 5 meczów pod rząd na wyjeździe: Huesca, Bilbao, Granada Sociedad w SPH, Elche
Ciężko to widzę, chyba zrobię sobie urlop od oglądania meczów i wgl od Barcy xDD
3
Według mnie nie zasłużenie Real wygral tę nagrodę dla najlepszego klubu dwudziestolecia. Jedynym argumentem, który za tym przemawia jest głównie 3 ligi mistrzów pod rząd, a 5 ogólnie. No dobra, ale Barcelona: 4x LM, jedyny w historii sekstet, tryplet, totalna dominacja La Ligi w tym wieku + miano drużyny, która grała najładniejsza piłkę w historii. W tym dwudziestoleciu mamy znacznie więcej osiągnięć, pucharów niż Real. Ludzie widzą tylko porażki niestety. A z tym Ronaldo to już w ogóle przekręt. Pomijając fakt, że Messi jest lepszym kreatorem, asystentem, dryblerem itp. To Cristiano jest jednym z współwłaścicieli tej nagrody. On co roku od 2016 wygrywa ich tamtejszą Złotą Piłkę. Rok temu, kiedy Messi wygrał prawdziwą Złotą Piłkę, a Ronaldo tą swoją to każdy z niego bekę cisnął xD
2
Znalazłem serial na netflixie Cobra Kai i tak sie wkręcilem że oglądam go od 3:00. Znowu będzie spanko w dzień xD
2
@lukas10 u mnie jak narazie jest na plusie to długo ten śnieg nie poleży :( w sumie jak zawsze xD
30
Stała się rzecz niemożliwa. Są święta i pada u mnie śnieg xD
0
@jeyx77x dziękuję za te porady
3
To będzie moja pierwsza Wigilia u dziewczyny. Ale mam stresa a to dopiero za kilka godzin.