3

@Sulimo Ja bym Roberto zobaczył na pomocy razem z Frenkiem

0

@BarcaInfo masz jakis inny link do meczu? Bo tamten skończył już

2

OFICJALNIE: Iker Casillas wraca do Królewskich w roli zastępcy dyrektora generalnego fundacji Realu Madryt.

0

Jak ustawiać treningi żeby najlepiej rozwijać zawodnika w FMie?

0

Griezmann czy Coutinho? Kogo byście prędzej zostawili w Barcelonie?

0

Po co tak przedłużać wydanie tego wywiadu z Messim?

5

Kylian Mbappe obchodzi dziś 22 urodziny.

Ale on się szybko starzeje, przed chwilą miał 18 lat i grał dla Monaco

0

@KmN angelino który jest fest słaby w obronie, Eric który nie nadaje się jak narazie na granie w 1 składzie, Franek któremu lepiej idzie wyżej, Puig który ma konflikt z zespołem i trenerem, Messi na 9 XD ale on i tak robi wypad po sezonie na 70% . Według mnie na kolejny sezon skład powinien wyglądać tak:
Mats- Dest Araujo Lenglet( módlmy się aby wrócił do formy) Alba- Jako pivot (ten najniżej) nie mam pojęcia bo ani Busiego ani Pjanicia bym nie chciał aby grali w wyjściowym składzie) Frenkie- Fati Griezmann Dembélé- Depay

1

De Jong w meczu z Valencią

Minuty na boisku: 45
Kontakty z piłką: 56
Celne podania: 46 (97.9%)
Kluczowe podania: 3
Długie piłki (celne): 5/5
Próby dryblingu (udane): 4/4
Przechwyty: 1

1

@Przemek2323 takie mecze Real przegrywa 4-1 XD

54

Cud w Realu Madryt. Sztab szkoleniowy miał dziś do dyspozycji wszystkich zawodników pierwszy raz od 521 dni. [RealMadryt.pl]

42

Ale mnie to wkur**ia jak posypał sie hejt na Messiego bo nie zagłosował na lewego tylko na Neymara bo to jego kolega a jak Lewy zagłosował na Thiago to nie ma hejtu bo wiadomo Polak Rodak jemu wszystko wolno

5

Tak szczerze jak @BarcaInfo nie wygra złotej piłki to trochę takie XD. Za taką pracę należy mu się jak koniu woda

11

Uwielbiam Araujo. Kozak totalny

3

Oglądałem przed chwilą Ajax droga do półfinału Ligi Mistrzów 18/19 i zrobiło mi sie smutno. Gdyby nie Totki i Lfc no i ta Valencia w CDR byłby to mój ulubiony sezon obok 14/15. Życie jest ujowe :(

0

@lucca87 ten Merino to dobry ? Nie oglądam Sociedad

0

Nie mogę sie doczekać jak Dembélé bedzie streamował cyberpunka XDDD

2

@krissu8 u mnie to nazywa się gasterka, czyli 2 sety walone i do domu XD

1

Sociedad w ostatnich 6 meczach same remisy+ nie zagra Oyarzabal. Taką manitką niepogardziłbym XD

0

@Derean piękny Araujo zatrzyma ich

0

Dzień dobry Neymarku

1

@Rewolucja123 zawsze znajdziesz jakieś błędy de Jonga XD

0

@Zip szybkie palce ;D

21

[Ruhr Nachrichten]

Favre jutro pożegna się z Borussią, zastąpić go ma Mauricio Pochettino ktory jutro o 9 zawita na lotnisku w Dortmundzie.

Pięknie oby nie fejk


0

Wie ktoś czy jest już ten crack FMa 2021?

4

Ferran Torres dla Manchesteru City w tym sezonie:

- W Premier League:
7 występów (5 od początku)
1 bramka
1 asysta

- W UEFA Champions League:
5 występów
4 bramki

Eh.. szkoda że zamiast jego wzięliśmy Trinkakao

2

Kiedy mecze 1/8 LM?

0

@TylkoBarca7273 czekam na odpowiedź od @Rewolucja123

0

Jak zagrał Araujo waszym zdaniem?

0

Araujo kontuzja czy Koemana popier...iło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?