@KmN angelino który jest fest słaby w obronie, Eric który nie nadaje się jak narazie na granie w 1 składzie, Franek któremu lepiej idzie wyżej, Puig który ma konflikt z zespołem i trenerem, Messi na 9 XD ale on i tak robi wypad po sezonie na 70% . Według mnie na kolejny sezon skład powinien wyglądać tak: Mats- Dest Araujo Lenglet( módlmy się aby wrócił do formy) Alba- Jako pivot (ten najniżej) nie mam pojęcia bo ani Busiego ani Pjanicia bym nie chciał aby grali w wyjściowym składzie) Frenkie- Fati Griezmann Dembélé- Depay
Minuty na boisku: 45 Kontakty z piłką: 56 Celne podania: 46 (97.9%) Kluczowe podania: 3 Długie piłki (celne): 5/5 Próby dryblingu (udane): 4/4 Przechwyty: 1
Ale mnie to wkur**ia jak posypał sie hejt na Messiego bo nie zagłosował na lewego tylko na Neymara bo to jego kolega a jak Lewy zagłosował na Thiago to nie ma hejtu bo wiadomo Polak Rodak jemu wszystko wolno
Oglądałem przed chwilą Ajax droga do półfinału Ligi Mistrzów 18/19 i zrobiło mi sie smutno. Gdyby nie Totki i Lfc no i ta Valencia w CDR byłby to mój ulubiony sezon obok 14/15. Życie jest ujowe :(
3
@Sulimo Ja bym Roberto zobaczył na pomocy razem z Frenkiem
0
@BarcaInfo masz jakis inny link do meczu? Bo tamten skończył już
2
OFICJALNIE: Iker Casillas wraca do Królewskich w roli zastępcy dyrektora generalnego fundacji Realu Madryt.
0
Jak ustawiać treningi żeby najlepiej rozwijać zawodnika w FMie?
0
Griezmann czy Coutinho? Kogo byście prędzej zostawili w Barcelonie?
0
Po co tak przedłużać wydanie tego wywiadu z Messim?
5
Kylian Mbappe obchodzi dziś 22 urodziny.
Ale on się szybko starzeje, przed chwilą miał 18 lat i grał dla Monaco
0
@KmN angelino który jest fest słaby w obronie, Eric który nie nadaje się jak narazie na granie w 1 składzie, Franek któremu lepiej idzie wyżej, Puig który ma konflikt z zespołem i trenerem, Messi na 9 XD ale on i tak robi wypad po sezonie na 70% . Według mnie na kolejny sezon skład powinien wyglądać tak:
Mats- Dest Araujo Lenglet( módlmy się aby wrócił do formy) Alba- Jako pivot (ten najniżej) nie mam pojęcia bo ani Busiego ani Pjanicia bym nie chciał aby grali w wyjściowym składzie) Frenkie- Fati Griezmann Dembélé- Depay
1
De Jong w meczu z Valencią
Minuty na boisku: 45
Kontakty z piłką: 56
Celne podania: 46 (97.9%)
Kluczowe podania: 3
Długie piłki (celne): 5/5
Próby dryblingu (udane): 4/4
Przechwyty: 1
1
@Przemek2323 takie mecze Real przegrywa 4-1 XD
54
Cud w Realu Madryt. Sztab szkoleniowy miał dziś do dyspozycji wszystkich zawodników pierwszy raz od 521 dni. [RealMadryt.pl]
42
Ale mnie to wkur**ia jak posypał sie hejt na Messiego bo nie zagłosował na lewego tylko na Neymara bo to jego kolega a jak Lewy zagłosował na Thiago to nie ma hejtu bo wiadomo Polak Rodak jemu wszystko wolno
5
Tak szczerze jak @BarcaInfo nie wygra złotej piłki to trochę takie XD. Za taką pracę należy mu się jak koniu woda
11
Uwielbiam Araujo. Kozak totalny
3
Oglądałem przed chwilą Ajax droga do półfinału Ligi Mistrzów 18/19 i zrobiło mi sie smutno. Gdyby nie Totki i Lfc no i ta Valencia w CDR byłby to mój ulubiony sezon obok 14/15. Życie jest ujowe :(
0
@lucca87 ten Merino to dobry ? Nie oglądam Sociedad
0
Nie mogę sie doczekać jak Dembélé bedzie streamował cyberpunka XDDD
2
@krissu8 u mnie to nazywa się gasterka, czyli 2 sety walone i do domu XD
1
Sociedad w ostatnich 6 meczach same remisy+ nie zagra Oyarzabal. Taką manitką niepogardziłbym XD
0
@Derean piękny Araujo zatrzyma ich
0
Dzień dobry Neymarku
1
@Rewolucja123 zawsze znajdziesz jakieś błędy de Jonga XD
0
@Zip szybkie palce ;D
21
[Ruhr Nachrichten]
Favre jutro pożegna się z Borussią, zastąpić go ma Mauricio Pochettino ktory jutro o 9 zawita na lotnisku w Dortmundzie.
Pięknie oby nie fejk
0
Wie ktoś czy jest już ten crack FMa 2021?
4
Ferran Torres dla Manchesteru City w tym sezonie:
- W Premier League:
7 występów (5 od początku)
1 bramka
1 asysta
- W UEFA Champions League:
5 występów
4 bramki
Eh.. szkoda że zamiast jego wzięliśmy Trinkakao
2
Kiedy mecze 1/8 LM?
0
@TylkoBarca7273 czekam na odpowiedź od @Rewolucja123
0
Jak zagrał Araujo waszym zdaniem?
0
Araujo kontuzja czy Koemana popier...iło?